Różne takie afrowate

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Figurki Afra - Dwarf Pathfinder 2014 :)

Post autor: dzikki »

Gacie nie jak zwiadowca ;] i wyciągnij brodę bardziej - lekkie kreski jasnym to doda jej przestrzenności. Płaszcz za to wyszedł bardzo fajnie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

faktycznie gatki wyszły dosyć jasno (dodam standardowe - na żywo wygląda trochę inaczej ;p ), akurat niebieski miałem pod ręką ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Może i gadki są jaskrawe ale jak dla mnie jest to najlepiej wycieniowany element całej figurki. Doskonale rozjaśniłeś ten niebieski.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bo to najłatwiejszy kolor do rozjaśniania :wink: ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

takie zołto - brązowe gacie imo byłyby bardzo spoko :P

Ale model fajny, w ogole nie wiedziałem że można takiego pieknego tropiciela do DnD zrobić :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Avatarsi mają chyba koło 10 bohaterów, jeden lepszy od drugiego :)

Dzisiaj zacząłem Kornitę. Chciałbym trochę ten płaszcz jeszcze wyciągnąć delikatnie, ale nie mam już pomysłu jak to zrobić, żeby nie przesadzić :)

Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak to jak? Normalnie - dodajesz do koloru coraz więcej białego i ciśniesz wg uznania. Potem wg uznania przybrudzasz go od spodu/lub nie i tyle...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

akurat brązowy rozjaśniałem pomarańczowym i żółtym, dlatego obawiam się o biały ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Można rozjaśniać dowolnymi kolorami, nie ma to znaczenia... Wszystko zależy od efektu, jaki się chce uzyskać... Rozjaśnianie białym to po prostu najbardziej klasyczny sposób rozjaśniania. Tylko trzeba go dodawać baardzo ostrożnie :wink: ...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Troszkę się posunąłem dzisiaj z kornikiem :)

Obrazek
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Fajny metalik. Taki lubię.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie ciutkę za jasna ta czerwień po całości. raczej wychodziłbym od ciemniejszej, a taką jasną tylko w niewielu punktach bym sieknął. Ale wszystko kwestia gustu, mi się podoba...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

I skończony, znów wróciła mi wena na malowanie po tym modelu :) Jedyne z czego jestem nie do końca zadowolony to kolczuga i ostrze topora, ale to przy kolejnych modelach będę ćwiczyć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na ostrze topora przede wszystkim wash czarny, bo się to świeci jak psu jajca i psuje całość, potem rozjaśniaj i washuj washami wg życzenia. Popraw ten topór, bo naprawdę figs jest fajny, a to psuje mocno...

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Bardzo mi się podoba wycieniowanie/rozjaśnienie tej czerwieni. W ogóle całość jest fajnista. Fakt faktem ostrze można byłoby nieco przyciemnić, ale co ja tam będę gadać - osobiście mam duży problem z malowaniem wszelakich sreber i złota - po prostu nie ogarniam ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No właśnie mam ten problem ze srebrnymi, o ile złoty jakoś mi idzie, to srebra nie potrafię jeszcze malować :)

Tutaj trochę też fotka dodaje mu jasności, zgrało się z kątem padania światła. Normalnie toporek jest ciut ciemniejszy, ale w dalszym ciągu jasny, już nie będę tego zmieniać, muszę widzieć progres przy okazji kolejnych modeli ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Walniecie czarnego washa to minuta roboty leniu jeden :p
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

nie mam, walnąłem brązowy ;p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

tarcza świetna jak dla mnie. Tylko te czaszki na pasie takie jakieś nijakie? można by je poprawić brązowym washem i wtedy lekko rozjasnić resztę. Wyglądają zbyt jednokolorowo :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Wczoraj wieczorem pomalowałem sobie Ogryna, pionek do świetnej planszówki - RELIC.
Rasta koszulka, żeby nadać jego życiu trochę luzu.

Resztę może też pomaluję jak mnie najdzie ;D

Przed:
Obrazek

Po:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 sty 2014, o 12:29 przez Afro, łącznie zmieniany 2 razy.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ