Lizaki z naszej paki :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Lizaki z naszej paki :)

Post autor: Gokish »

Sesja się skończyła wreszcie wyciągnę farby i modele , ze spokojem do nich usiądę i zacznę dłubać wizję mojej armii. Zacznę ładnie od wejścia klimaciarskiego czyli dlaczego tak a nie inaczej .
Jak to ładnie opisano , Pedały z Naggaroth organizowały rajdy na świątynie i inne miejsca kultu Zimnokrwistych . Rajdy jak rajdy do momentu gdy nie wynieśli "Star Stela of Quetli" z Clar Karond. Armia Hexoatl'a zebrała się i rozpoczęła najazd na Naggaroth w celu odzyskania artefaktu.
Ogólnie wyobrażam sobie , że Armia Hexoatl'a miła nie była dla Delfów i mordowała je , aż miło dlatego też postanowiłem stworzyć armię lizaków z tamtych lat wykorzystując ścierwo z Naggaroth.

Ogólne koncepcje wyglądowe:
- skinki fioletowe (jasny fiolet , ale nie róż :) łuski jasna zieleń troszkę ciemniejsza od Ziemkowych lizaków ale nie znacznie)
- wszelakie mounty i stwory kolory zielonoszare (łuski itp cuda czerwone)
Konwersje:
- stegadon (eotg) nr 1 (pomysł zrobiony ,brakuje Priesta i obsługanta których dokleje oraz Priest dostanie scrolla którego muszę zakupić od Doomshapera z Hord)
- stegadon (eotg) nr 2 [1 assassin wbiega na stegadona (pewnie od strony głowy lub ogona) drugi wspina się do góry i mieczem wbije się w kosz (przy okazji dostanie z oszczepu od skinka :] ]
- skinki na podstawkach głowy , na oszczepach też , poniszczone elementy uzbrojenia na podstawkach bez wielkich cudów co do konwersji [aby nie było armii klonów]
- terradony [w locie zrzucające kamienie na jakieś modele DE lub rozrywające harpie w locie
- kawaleria [ w szarży rozbijająca rydwan DE]
- Slann i TG [Slann podniesione łapki w górę pomiędzy nimi kula energii się wytwarzająca , ziemia pod Slannem i TG zaczyna pękać , Dowódca TG Chakax który rozbije jakiegoś mastera DE na podstawce]
- Salamandry [jako , że mam brzydkie ich modele będą w wysokich zaroślach palić i mordować ]


No to lecimy do początku czyli co zrobione . Raczej nic oprócz konwersji która mi Pasiak zrobił ale pokazać nie chciał tutaj. Więc ja to uczynię.
http://img171.imageshack.us/i/dsc00706t.jpg/
http://img202.imageshack.us/i/dsc00709k.jpg/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Można oceniać pracę Pasiaka :) a niedługo moje malowane żabki :]


P.S Tak tak wiem , że ten przebity koleś jest jakiś nie naturalny , ale po:
1. wątpię aby ktoś po przebiciu przez taką krowę rozwaleniu kręgosłupa i rdzenia jakoś wielki ruch wykonał
2. no model taki chujowy i tyle :]
P.S2 Ale długi post

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Bardzo pomysłowa konwersja. Wykonanie wygląda na porządne, teraz tylko pomaluj. :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

Bardzo ładniutka konwersja BRAWO dla twórcy =D>
A co do tego przebitego to efektowniej by wyglądało jakby dostał jakiegoś skurczu czy coś i wygiął się odrobinę w którąś stronę. Może będzie on wyglądał lepiej po pomalowaniu

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Gratuluję świetnego pomysłu =D>

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pasiak jak zwykle dal rade z konwersja - czekam juz z niecierpliwoscia na abomke dla Cosma.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Spalić cię! Do świątyni Khaine'a na ołtarz! Niech wiedźmy zadają Ci wieczne męczarnie, a twoja dusza po śmierci niech nie zazna spokoju i błąka się w męczarniach po cierniowych ogrodach Khaine'a!

Usuń tych Druchii i to natychmiast! [-X [-X [-X [-X

orelha
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: orelha »

generalnie szacun za konwersje ale wlasnie jest jedno ale ja bym dal tego goscia na rogu co wisi przodem do stedzia a nie tylem bo wyglada na to ze jeden obslugant uciekal i dostal w plecy a drugi dzielnie stawial czola i dostal o frontu 2 skinkowe pociski

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

konwersja pierwsza klasa =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

figurka jest super tylko ze nie jestem fanem dawania modeli jakiejs armii jako straty itd bo potem walczysz z kims innym i to dziwnie wyglada.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Troche sie fantazją poniosłeś bo zanim lizaki by wogle zdolaly cos zrobić dostały by tyloma salwami że wątpie by cos z nich zostało
A tak przy okazji ....
1. Szkoda modeli DE
2. To lizaki mają statki ?? czy brneły przez całe Nagaroth niezauwazone :lol2:

Wykonanie ładne podoba mi się wygląda realistycznie :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Eltharion pisze: 2. To lizaki mają statki ?? czy brneły przez całe Nagaroth niezauwazone :lol2:
tak. Pływają na wielkich morskich żółwiach z tego co pamiętam.
A poza tym nie przyszło do głowy, że to DE przypłynęły do Lustrii?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mi sie wydaje czy Lustria jest polaczona ladem z Naggaroth?
Ladem tez poszla krucjata na DE w celu odzyskania Star Steli.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Super konwersja. Jedyny mankament to dostawianie sie tym stedziem do walki. Ten bolec z boku i obsluga z przodu, moze troche przeszkadzac.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Doskonałości!
Dostał w plecki bo miękkie portki i tyle.
Mam nadzieję że cały plan będzie zrealizowany na nie gorszym poziomie.
=D>

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Konwersje miażdżą :shock:

Troche sie fantazją poniosłeś bo zanim lizaki by wogle zdolaly cos zrobić dostały by tyloma salwami że wątpie by cos z nich zostało
A tak przy okazji ....
1. Szkoda modeli DE
2. To lizaki mają statki ?? czy brneły przez całe Nagaroth niezauwazone
Jesteś żałosny jak twoje wypowiedzi :roll:
Obrazek

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Bardzo fajny model, szkoda że ten elf na rogu nie został przecięty w połowie i jakoś "złamany" żeby zwisał z niego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jeśli to wszystko jest sklejone to współczuje ci malowania ;)

a tak to spoko :D
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jose pisze:jeśli to wszystko jest sklejone to współczuje ci malowania ;)

a tak to spoko :D
Pasiak nie był tak brutalny i wszystko co się da jest na pinach (a kosz nie doklejony xP)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No i teraz lord na carnim :) jeszcze trochę do skończenia (gs'owanie szczelin jeszcze oraz dodatnie kilku bajerów kolesiowi)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Za ten Engine to wielkie BRAWKA =D> się należą, zrobiłeś scene jak z filmu, mam nadzieje że malowanie bedzie równie dobre i koniecznie pokaż efekt końcowy.

ODPOWIEDZ