Galeria Puszkina - monster sculptures

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Re: Galeria Puszkina

Post autor: puszkin »

Ok to jest prawie skończony Slann (z pierwszej strony), brakuje broni w ręce Skinka i kilka szczegółów.

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 gru 2012, o 14:06 przez puszkin, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Świetny slan! Na początku pomyślałem "spoko konwersja" a chwile później zauważalnym że to ulepek od podstaw.
Ręce skinka mogłyby być lepiej wyrzeźbione a tył platformy mieć bardziej ostre kąty ale ogólnie świetnie to wygląda.
Podoba mi się też podstawka i szczegóły w postaci małych listków i kwiatuszków na tronie.

Karni też zapowiada się nieźle.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Ok następny jest Kroxigor.

Obrazek

Mam nadzieję, że się podoba, za niedługo pokażę wam jeszcze 2 inne skonwertowane kroxy. Potrzebują lekkich poprawek.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Podstawki fajne ale te nadlewki na maczudze..... nunununuu

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

To nie są nadlewki, on trochę przeszedł (przeprowadzki itp. więc te kolce trochę się zniszczyły :( ) maczugę pomalowałem dawno, a w tym roku miałem 4 przeprowadzki, niektóre figurki są więc lekko poobijane :evil:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, puszkin, prawdziwy z Ciebie koczownik :mrgreen: .
Slann bardzo fajny, krox zresztą też, podobają mi się wesołe kolorki na tych figsach :wink: .

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

No trochę sobie pojeździłem w tym roku :P

Skończona grupa Kroxigorów brakuje jeszcze tylko skinków, ale coś leży w wypraskach z tym, że nie wiem ile.

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolorowe, że hej :wink: Liście na podstawkach z gs-u :?:

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Tak lepiłem, z tymi kolorami to źle czy dobrze? W sumie to Lizardmeni są specyficzni pod tym względem. Chociaż te realistyczne armie lizardmenów gniotą.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Powiem tak: pojedyncze figsy bardzo mi się podobają przez tę kolorowość :wink: . Jednak nie wiem, jak będą wyglądać zestawione w regiment #-o , czy nie będzie zbyt pstrokato... Ale w końcu to lizzies, więc może nie...

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Generalnie jestem otwarty na wszelkie uwagi, opinie i porady bo to zawsze pomaga. No a jak będzie to wyglądało w armii to jeszcze nie wiem zobaczymy. Pomyślę, nad tym aby w przyszłości były nieco mniej kolorowe.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie w tym rzecz jest [-X . Po prostu ciekaw jestem takiego regimentu. Osobiście wolę mroczne figsy, ale te mnie jakoś urzekły swoimi barwami i mi się podobają. Czekam zatem postępu w pracach nad tym regimentem. Nie kombinuj za dużo, tylko maluj tak, jak czujesz, wtedy imho największa frajda, a i różnorodność armii większa. Jakby wszystkie wyglądały podobnie, byłoby nudno... Absolutnie nie traktuj mych postów jako ironicznych - wręcz przeciwnie :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Dobra w takim razie po świętach zabieram się do malowania skinków (wyjeżdżam na święta). Muszę jeszcze stare oczyścić z farby bo są w masakrycznym stanie, konwersje skinków na kameleonów wciąż w trakcie więc jeszcze trochę czasu minie zanim pomaluje. Powoli przygotowuję także saurusów na cold onach. Muszę jeszcze ulepić broń dla skinka na palankinie (koło slanna) i umieścić zdjęcia Temple Guardów (narazie tylko 10 :(). W najbliższym czasie przygotujcie się także na jakieś wieści z malowania treemana (na razie zabrakło mi farb :P)
Mam nadzieję, że spodoba wam się moja armia :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No, zuch chłopak - to się nazywa szeroko zakrojony plan :wink: :P

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Postanowiłem zrobić tutoriala jak robię jungle bases pod kameleony zapraszam na część 1. http://mininatureart.blogspot.com/2012/ ... art-1.html

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Te podstawki pod kroxami są świetne. Jedyne co bym zmienił, moim skromnym zdaniem, to kolor trawki elektrostatycznej na ciemniejszy. :) Kawał niezłej roboty tu pokazałeś :)

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Chciałbym zgłosić oddział na Play Mini Of The Month XXXIX

Obrazek

Obrazek

Temple Guard

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

http://mininatureart.blogspot.com/2013/ ... ettes.html

Obrazek
Ostatnio malowane Demonetki (moja po prawej, a mojej siostry po lewej) :)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2013, o 19:28 przez puszkin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, puszkin, jeszcze bardziej zminiaturyzuj fotki :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Proszę już zwiększyłem rozmiar, nie zauważyłem, że były, aż takie małe.

ODPOWIEDZ