Bretonnia Vocala - 09.11 - makieta wiatraka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bretonnia Vocala - 29.08 - wip - traye łuczników skończo

Post autor: jamakot »

WYpas
]arrrr

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

kolejne rzeczy do mojej bretki hero wyższy poziom niż reszta armii, a pewnie ze względu na przydatność zostanie w gablocie ale super model do malowania:D
trebusz dostał tray wreszcie.. teraz czeka na obsługę, cziz jak ja nienawidzę wieloelementowych modeli:D
a w realmach fcg skończyłem wreszcie. jeszcze został sztandar i wstążki u sztandarowego:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Wyborne wykonanie, poprawni heraldycznie, spójni, doskonale się prezentują. Trebusz i bohater też świetni.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Najlepszy bretoński hero ever ocieka zajebistością i klimatem!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rewela

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Byle do przodu :) ! Cała armia na tym poziomie będzie miooooodna :twisted:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Miodzio :)

Ciekawy pomysł z zamianą głów w realmach na te nowe od m@a. Gdybym nie zobaczył to miałbym zdanie ze dupnie by to wyglądało. Ale prezentują sie rewelacyjnie :) Jak będzie wyglądac zaloga od trebusza? Na jakiej jest podstawce ;>?

No i powiedz mi skąd masz takie fajne płotki/murki na treje do łuczników ? Masz moze do opchnięcia jakie resztki z tego ? :mrgreen:
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Ten twój bretoński hero jest ... brak mi słow,lepiej się zamknę i ide zamówić figsy do brety.(Ty Belzebubie i antychryscie :D)
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

@Eriks281- na pare innych osób też mam zły wpływ i kupują przeze mnie figurki:P

@Jagal- w tych 5ed realmach właśnie głowy mi się średnio podobały, a już na pewno nie mogą się powtarzać;] druga lanca realmów będzie z questów 5ed:) a trebusz jest ogromny, 12x14cm tray;] nie śmiem tego nazwać podstawką:D załogę udało mi się zdobyć od 6ed trebusza + jakiś stary figs. chętnie bym tu widział coś z 4ed ale w PL ciężko a z ebajem wiesz jak mam bo Ci pisałem:D a płotki są selfmade całe;) płotki z balsy z kobiałek i zwykłej, trochę kamyczków, bitsów, odlewów żywicznych i gipsowych.

dzięki za słowa zachęty, motywują do dalszego ciągnięcia armii;] aerograf już w drodze więc może przyspieszę trochę z podkładowaniem kolorów;]

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Moja lanca realmów z 5ed robi się od jakiegoś czasu ;) Pomysł uważam za zacny i im więcej takich lanc na stołach tym lepiej ;)

Moja 8mka realmów nie ma powtarzanych chełmów :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

Vocal super ta bretka, taka old schoolowa :D

Awatar użytkownika
mortimerto
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Warszawa, Lustria, oraz Pustynie Khermisjskie

Post autor: mortimerto »

Super Bretonia :D Szczególnie Trebuchet piękny ;)
A trawka to jaka posypka?
Battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włożyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchać i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło...

mortimerto pisze:Drogi krasnoludzki graczu, czyżbyś porządnie się napił że wstawiasz rozpiskę brodatych w dział z informacjami o turniejach?
Lorens pisze:Sory - prosze admina o wykasowanie tego postu :oops:

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Bardza ładna Bretka. Świetny trebusz. =D>
Lanca słodziutka (fajny pomysł z wymianą główek). :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

trawka to posypka - drobna gąbeczka;]

zawsze lubiłem te starsze modele bretki, a mogę sie wyżyć kolorystycznie dla odmiany od szczurów i chaosu:P trzeba się dopełniać:D
mam też fajny regiment pieszych rycerzy z 4ed na pielgrzymów ale nie wiem jeszcze jaką relikwię im zrobić:/ pasowałaby mi ta 6ed ale ciężko dostepna albo w koszmarnych cenach:P
kolejne pod pędzel idą albo MAA z halkami, łucznicy pewnie, może kolejny heros, magiczkę warto by skończyć i obsługę trebusza.. pegazy mam zaczęte i grali przygotowanych pod malowanie.. ale ogólnie to kuszą mnie erranci:P:P

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

vocal poproszę recepte na drewno z trebucha

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

oj już nie pamiętam bo dawno było.. ale podstawa to bestial brown na pewno na sprayowanej na czarno balsie więc ściemniał po nałożeniu. potem z dodatkiem czarodziejskiego koloru z P3 rucksack tan, taki piaskowy. daje ciepły odcień ale nie za żółty:) a zamiast zbierać recepty na malowanie to maluj, maluj:D bo konwersje się kurzą;]

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Ej no aż żal mi no moją Bretę patrzeć od tego, a moje hufce aż krzyczą, bym je tak malował:P.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No lechu heros mi sie podoba najbardziej z tego wszystkiego. Tarcza wyszla swietnie. Cisniesz dalej !!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Żeby nie było że jestem leń i nic nie robię... Dziś poszło 50 fotek moich różności malowanych przez w sumie chyba pół roku, będę je dodawać w najbliższym czasie;]

oto gralowcy, zostały do domalowania tarcze, banner i chorągiewki.. a potem reszta regimentu:P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

wspaniali graale, kolory na pierwszym z nich są tak miodne że nie mogę nasycić oczu, gratuluje :)'

mam pytanie - czy ten trebuszet ma części ruchome czy tylko dla picu? Sama zastanawiam sie nad własną samoróbką ale w wersji realnie miotającej :twisted:
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

ODPOWIEDZ