Grabz: PCV+WIP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Re: Grabz: PCV+WIP

Post autor: Draco »

Durant pisze:Będziesz to odlewał? bo taki zestaw by się przydał
dla mnie to jest jedna wielka zagadka ..widać, że chłop się przy tym na robi strasznie, a nie widać możliwości "nagrodzenia" jego wysiłków. Chyba , że to wszystko na zamówienie jest ale nie chce mi się w to wierzyć:P

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Już mu kiedyś pisałam, że Czucher tutaj z forum odlewa i przy większych zamówieniach wychodzi bardzo fajnie cenowo. Szkoda aby te "wycinanki" się marnowały bo sporo osób pewnie by kupiło :/

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

I co ja mam wam ludziska napisać?
Chyba, dziękuję 8)

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Grabz pisze:I co ja mam wam ludziska napisać?
np. "Od nowego roku będzie istnieć możliwość zamówienia niektórych moich prac ":P, ale jak parę postów wyżej wspomniała Mirabelka, jest to mało opłacalny biznes jeśli zdecydujesz się działać tylko na naszym rodzimym rynku

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Grabz pisze: Obrazek
Wszystko świetne...cóż to za figurka na monecie? Można jakąś dokłądniejszą fotkę?
Tylko nie pisz, że wydłubana z pecefał, bo mnie zawał strzeli 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ja też mu już truje i truje a on nic, zaczynam myśleć że studio Grabz ma politykę sprzedaży narobię wam smaka, narobię więcej a potem zczardżuje po 1 tys od pieńka. A my to kupimy :(

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

LoudLord pisze:cóż to za figurka na monecie? Można jakąś dokłądniejszą fotkę?Tylko nie pisz, że wydłubana z pecefał, bo mnie zawał strzeli
Obrazek
Ludek był do makiety deweloperskiej i tylko tyle o nim wiem. Pozwoliłem sobie postawić gobo wipa, Ciasteczkowy się zastanawia nad siecią, to moje podejście do tematu.
Durant pisze:studio Grabz ma politykę sprzedaży narobię wam smaka
Niet :P
Cały czas się uczę skuteczniej dłubać, chcę aby elementy były takie jakie sam chciałbym kupić.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Grabz pisze:
Ludek był do makiety deweloperskiej i tylko tyle o nim wiem. Pozwoliłem sobie postawić gobo wipa, Ciasteczkowy się zastanawia nad siecią, to moje podejście do tematu.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź 8) ! Fajny goblin, może i wpłynie na CookieMonstra, ja- jak wiadomo- głosuję na sieciarza od samego poczęcia tego umarlaka, co to chciałby na arenę :D
Nurtuje mnie ten deweloperski figs...mając kilka takich walnąłbym scenkę z modelami GW grającymi w "Humans- Fantasy Battle" :wink:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

To teraz mi powiedz co to jest za siatka?:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

LoudLord pisze:Nurtuje mnie ten deweloperski figs
Z tego co pamiętam to właściciel kupował całe opakowania w Berlinie w sklepie dla kolejkowców.
LoudLord pisze:mając kilka takich walnąłbym scenkę z modelami GW grającymi w "Humans- Fantasy Battle"
Najs 8)
Cookie Monster pisze:co to jest za siatka?
Zwykła gaza, składana na cztery.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dzięki:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ