Me vipy i nie tylko TYTANOWY88-finałowe FOTY 02.04.2010

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Me vipy i nie tylko TYTANOWY88-finałowe FOTY 02.04.2010

Post autor: Tytanowy88 »

witam.
Postanowiłem wstawić mojego pierwszego khornowego rhinosa, niestety jeszcze trochę mu brakuje do arcydziała ;( .
To jest moja pierwsza zabawa maskolem, więc bądźcie wyrozumiali. Za jakiś dłuższy czas wrzuce skończonego rhinosa i odział khornowców.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jutro wstawię bonus:)
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2010, o 14:30 przez Tytanowy88, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

bardzo mi się podoba
]arrrr

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Lód bardzo fajnie wyszedł !

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Świetnie wyszły zniszczenia i rdzawe elementy.Piknie,widać że maszyna pracuje a nie defiluje.Lód ,tu z oceną wstrzymam się do zdjęcia grupowego bo sceneria może pomóc,co nie znaczy że jest źle.Czekam na jakowąś piechotę.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

dowalił bym wiecej lodu na kołach i gąsienicach i bedzie git maliana...ale tak to fajna praca :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Zniszczenia wyszły bardzo fajnie, ale ten "lód" wygląda jakbyś czołg pastą do zębów umazał #-o
Może lepiej by wyszło jakbyś z odcieniami niebieskiego popróbował, a później ew. białe rozjaśnienia? Jak na razie mnie nie przekonuje. Za to reszta modelu jest OK.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

Dzięki za komentarze, a teraz odniosę się do tego lodu:
Ten lód to miał być śnieg bo jakoś ostatnio mnie wzięło na robienie śnieżnych klimatów. Jak patrze na wasze posty to zdaje mi się, że wydaje się wam, że ja ten śnieg namalowałem ale zrobiłem to w następujący sposób:
Użyłem kupnego niby śniegu (wygląda to jak sproszkowana płyta cd), dodałem do tego trochę białej farby i wikolu, a następnie naniosłem na model i już ;)
Dziś dodam kolejne zdjęcia.

Ps.: Jeszcze co do zniszczeń to mam w planach zrobienie sztucznego cienia, ale to jak zkończe kornowców.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wg. mnie, przyjmując, że to mimo wszystko jest lód a nie śnieg (patrząc na jego strukturę), to powinieneś go zrobić jeszcze troszku wyżej, tylko już 'delikatniej', bo teraz nie sprawia wrażenia mrozu. Może powinieneś go dać jeszcze na krawędziach itp. Nie umiem się wysłowić.
Arbiter Elegancji pisze:Zniszczenia wyszły bardzo fajnie, ale ten "lód" wygląda jakbyś czołg pastą do zębów umazał #-o
Może lepiej by wyszło jakbyś z odcieniami niebieskiego popróbował, a później ew. białe rozjaśnienia? Jak na razie mnie nie przekonuje. Za to reszta modelu jest OK.
No właśnie :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

Hmmm.... #-o

Jak tak na fotki teraz patrzę to żeczywiście jest to lód, a nie snieg. Kurde miałem zamiar zrobić śnieg, a tak po za tym to chyba sprubuję troszke tego niebieskiego dodać tak jak mi radzicie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;). Dzięki za dopatrzenie mojego nietopatrzenia :roll:

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

A daj spreja z daleka delikatnego białego - psiknij szybko i powstaną Ci białe kropeczki - na pewno bardziej śniegowo będzie niż to :)

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

Teraz będę wstawiać skończone lub mniej skończone prace bo nie mam teraz możliwości do malowania, niestety dopiero po swiętach pokaże skończonego rhinosa z odziałem ;(. A teraz prezentuje mojego pierwszego dredzika jakiego w życiu pomaowałem :oops: było to dość dawno temu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, o 21:33 przez Tytanowy88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

jak na malowanego dawno temu to całkiem całkiem :) :)
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Jak na stary model to prezentuje się nieźle,zniszczenia są ,gorzej niestety z tekstem na szmacianych elementach.Ogólnie nie najgorzej tylko co moje ukochane zieloności robią na podstawie.

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

grabz pisze:Jak na stary model to prezentuje się nieźle,zniszczenia są ,gorzej niestety z tekstem na szmacianych elementach.Ogólnie nie najgorzej tylko co moje ukochane zieloności robią na podstawie.
Co robią pytasz... hmm... W zgiełku bitki się zaplątał młody nie dośwadczony ork no i niestety tak się sało a nie inaczej lecz jest to przestroga dla jego chopaków z klanu, a tym bardziej dla Meka "Rokittki się zawsze przydadzą" :D .
Co do tekstów na szmatach, jest to moje lenistwo i tak na prawde nie chcę mi sie takich rzeczy robić. No ale do grania malowanie chyba starczy ;)

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

nawiercaj lufy

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

W tym dredziu niemożna ładnie wywiercić lufy bo jest pusto w środku :/

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

bardzo ładny model

myślałeś nad zrobieniem metalicznego lakieru ?
nigdy nie malowałem robotów ale myślę że metaliczny lakier mógłby być spoko
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Mi się najbardziej podobają metaliki i efekt korozji (zwłaszcza na "stopach" ^^), ale tekst, no z dupy :) No nie wiem, może by zamalować te napisy, pocieniować troszkę do be-żowego, żeby nie było takie nieskazitelne, a napisy jednak sobie darować? Można by podcieniować jeszcze troszku niebieski i poprawić tę odwróconą omegę, bo, niestety, prześwituje spod niej niebieski.

Myślę, że warto jeszcze trochę przysiedzieć i podociągać, bo model b. fajny.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Tytanowy88
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Radziejów

Post autor: Tytanowy88 »

Zwolin pisze:bardzo ładny model

myślałeś nad zrobieniem metalicznego lakieru ?
nigdy nie malowałem robotów ale myślę że metaliczny lakier mógłby być spoko

Raczej metaliczny lakier odpada, bo jak by to wygladało ;/- niestety widziałem na oczy pomalowanego "robota" metalikami i nie było to zbyt ciekawe.
bem pisze:Mi się najbardziej podobają metaliki i efekt korozji (zwłaszcza na "stopach" ^^), ale tekst, no z dupy :) No nie wiem, może by zamalować te napisy, pocieniować troszkę do be-żowego, żeby nie było takie nieskazitelne, a napisy jednak sobie darować? Można by podcieniować jeszcze troszku niebieski i poprawić tę odwróconą omegę, bo, niestety, prześwituje spod niej niebieski.

Myślę, że warto jeszcze trochę przysiedzieć i podociągać, bo model b. fajny.
Napisy, napisy, napisy...
Mi też nie pasują zbytnio, no ale nie mam lupy i ciężko jest mi na zagięciach pisać, więc zrobiłem ślaczki żeby z daleka to jakoś wyglądało. A co do omegi to też myślałem o poprawie na ale muszę kupić P3 białą a nie to gówno gw.

Jak coś to nie czepiajcie się błedów ortograficznych bo mam dyslekcje czy coś takiego bo mi stwierdzili niedawno :)
No ale staram się przecież.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Tytanowy88 pisze: kupić P3 białą a nie to gówno gw.
no ja nie wiem, miałem P3, teraz mam GW i jestem szczęśliwszy

a co do metalików to chodziło mi o np. bluemetalic
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

ODPOWIEDZ