Lenart`s Gallery [up. 17.04.2011 5x Glade Guards + 5x WW ]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Re: Wiosna w ciemnej kniei....

Post autor: Lenart »

W lewym górnym rogu stoi próbka furii do DoCH-u a w dolnym bsb przygotowany do malowania. na okrągłej podstawce z korkiem bo wisi na pinach.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wszystko to ładne, ale (wiem, że takie było założenie) strasznie ciemne :< Przydałoby się trochę rozjaśnień i, jeśli to by nie była zbyt duża ingerencja w już pomalowane figurki, dodanie jakiegoś jednego, kontrastowego koloru, który trochę to wszystko ożywi. Np. jakiś pomarańcz czy więcej czerwieni, którą masz na sztandarze.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

BSB:

Obrazek

Obrazek

Way Watchers:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Bardzo fajne modele.
Imo przydałoby się powyciągać płaszcze zielone, oraz kołczany (zwłaszcza te na ostatnim zdjęciu)
Ogólnie podoba mi się :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Przydałoby się więcej rozjaśnień na brązach i zieleni. Kontrast zdecydowanie za mały.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Nom, ogólnie bardzo schludnie, ale rzeczywiście powyciągaj brązy i zielenie bo są płaskie strasznie.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

imo za dużo zielonego i brązowego
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Może nie za dużo, bo w końcu z lasu są, ale brakuje jakichś bonusów w innym kolorze niż brąz, czy zieleń :D

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

co to za trawka na podstawkach?;>

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Skavenblight pisze:Przydałoby się więcej rozjaśnień na brązach i zieleni. Kontrast zdecydowanie za mały.


Zgadzam się z przedmówczynią.Trochę mroczne,ale ogólnie na stół się nadają.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Chciałem osiągnąć efekt elfów z lasu a nie dzieci kwiaty.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

no brawo, ljak dla mnie WE to zawsze była armia z dozą mrocznego-bajkowego(w stylu HB) klimatu. Draidy też mrocznie zrobisz? może dodasz im jakieś kolce?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie chodzi o to, żebyś stosował jaśniejsze kolory, ale większy kontrast ;) W tej chwili masz elfy pomalowane na ciemno, sama kolorystyka ok, ale cieniowania prawie nie widać.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Bardzo fajne leśniaki,kojarzą mi się z "wczesnymi komandosami".Przydałoby się rozjaśnić same krawędzie,modele pozostaną w ciemnych barwach a kolor nabierze głębi.Pułapka na podstawie super.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

próbowałem wykrawędziować ale to z dupy wyglada. na kazdej figurce jest tak po 5 warstw czyli tyle mniej wiecej ile byc powinno. tylko ja robie delikatyne przejscia bo nie lubie skoków doradzcie mi zeby osiagnac gladki efekt a zrobic duzy kontrast barw.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

jaśniejsze barwy użyte do rozjaśniania

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Bardzo mi się podoba Twoje malowanie. Jest takie mhroczne :) Mimo wszystko można by rozjaśnić krawędzie.

Będzie jakiś fh na sztandarze?

Przy płynnych przejściach z większymi kontrastami trzeba się po prostu nabawić (nachrzanić) i położyć pierdylion warstw :P Ale zazwyczaj gdy wyciągasz krawędzie nie ważne, czy są o odcień jaśniejsze czy trzy - i tak dobrze wyglądają :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

BSB już jest skończony przed chwilą zrobiłem mu podstawkę zdjęcie wrzuce jak tylko bede mila chwilke czasu.
co do FH narazie zostawie tak jak jest bo boje sie popsuc szmatkę....;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Oj tam popsujesz. Zamalujesz i spróbujesz jeszcze raz :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Kjorn
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Żołędowo

Post autor: Kjorn »

Nie no ogółem spoko, ładnie, schludnie, na pewno lepiej ode mnie xD.
Ale co mi się rzuciło w moje martwe ślepia to Dryady. Przydałoby się serio trochę skontrastować bo, nie obraź się, wyglądają jak malowane z firmy wizards of the coast, i ich nieszczęsne D&D...
Rzekłem. Niech tak się stanie.

ODPOWIEDZ