galeria dextera - kingdom death

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Re: galeria dextera

Post autor: J.B. »

chyba lepiej wygląda to z głębszymi cieniami. całość wydaje się mniej plastikowa i model zwraca na siebie większą uwagę
ale jak słusznie powiedziałeś, to kwestia gustu :D

tamten plague censer wygląda jak niebieski kapturek, ktory chce zjeść wilka :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

IMO to czy ładnie wyglądają czarne kontury zależy od figurki. tu akurat dobrze to wyszło
]arrrr

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

cośtam ciągle dłubie i juz troche nowych figurek sie nazbierało ale boje sie pojazdu za telefoniczną jakosć zdjęć :D niestety innego aparatu nie mam a pochwalic sie chce wiec narazie coś takiego :wink:
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Szkoda że foty słabe, z tego co widać to porządna robota, przybrudzony płaszcz nice :) .

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Ciekawe malowanie, choć nie podoba mi się pobrudzony płaszcz. Wygląda to jak by dostał brudem w spray trochę nad niebieskim paskiem, a nadmiar zabrudzenia spłynął na dół. Zabrudz bardziej dolny pasek płaszcza.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

wip raidera. chodzi mi glownie o to co myslicie na temat kolorów?
Obrazek

Ereagorn
Wodzirej
Posty: 765
Lokalizacja: FENIX Włocławek

Post autor: Ereagorn »

Wygląda dość ciekawie
Obrazek

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

wkoncu dorwałem sie na chwile do normalnego aparatu. niestety swiatło sztuczne a ja marny fotograf wiec wyszło jak wyszło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
taka o wystawka na półke wip
ObrazekObrazek
miał reke i miecz ale kot w niego wskoczył i juz nie ma:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
marna imitacja marmuro podobnego tworzywa:P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

no i to z czego jestem dumny ale na zdjeciach nie wyglada wcale tak ładnie:(
Obrazek
Obrazek

mam nadzieje ze tym razem wypowie sie wiecej osób;)
pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011, o 23:31 przez dexterzg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

tylkomi nie działaja fotki :( ?

edit: juz mam, trzeba w nowym oknie otwierać :D

Z budynku to mało widać niestety.
Natomiast figurki bardzo mi sie podobają ;) Płynne przejścia i schludne malowanie. =D>
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

pierwsza klasa- szczególnie podobają mi się Eldarzy =D>
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

wooow !! ten statek to poprostu luksus jest !! mega mega dobry dobór kolorów ! brawo !
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Świetne dopasowane kolory Eldarów i Krasnali. Bardzo ładne malowanie.
pojazd Eldarów jakby żywcem wyjęty z animy - fantak***astyczny !!!

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

A ja nie będę suodki :p
Eldarzy również przykuli moją uwagę ale muszę przyznać, że podoba mi się dwóch z nich... lewy i środkowy z tej trójki zdjęć. Pojazd Eldarski natomiast wygląda jak przerysowany... na samej blasze jest cień i rozjaśnienie ale już na paskach konturowych nie ma przyciemnienia pomarańczowego oraz jego rozjaśnienia... ubogo to dla mnie wygląda...

Krasie bardzo ładnie... jak na pastelowe kolorki dla nastolatek - fanek Justina Bibera itp... Krasie przecież nie mogą być tak wypucowani. Wiem o co chodzi ponieważ, sam takie jaskrawe i czyste kolory produkuję w swoich vampach ale staram się ich trochę fechtunkiem "zużyć" co nie zawsze wychodzi ale obiektywnie twierdząc u Ciebie dwarfy jak z fabryki... makietka płaska bardzo fajna lecz zbyt dalego forteca jest od obiektywu żeby cokolwiek swierdzić. Większe przybliżenie na fotce i będzie git.

Podsumowując... wszystko by było git gdyby nie te elementy na statku eldarskim które wyglądają jakby prosto z fabryki wyszły oraz nie wspominając o dziale któe powinno być zawsze usmarowane prochem, a w zamian za to dostajemy działo któe prosto z fabryki wyszło i na wojnę pojechało - bez żadnych testów...

Skill do malowania jak najbardziej jest i to naprawdę podstawy masz opanowane do perfekcji tylko dobór kolorów i wyobrażenie to trochę niszczy.

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

tak naprawde skonczony jest tylko jack z warmachina i krasnale. narazie nie próbuje brudzic, robic weatheringu albo targać ubranek bitwą. raider eldarów to wip w fazie mocno początkowej, dojdą rozjasnienia, wash który lekko przygasi taki mocny pomaranczowy i wszystko chce zasypac od dołu pigmentem. jak bedzie skonczone to wstawie nastepne zdjecia;) dzikuje za komentarze:)

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

raider na + doskonałe połączenie kolorów:)
a sterylne krasnoludy zajebiście się prezentują :D

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

alez powoli mi wszystko idzie...
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Powoli, powoli, ale efekcik jest :D .

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Efekt pozytywny, tylko szkoda, że rant podstawki tak wystaje, no ale z nim nie ma zbyt co zrobić :/

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Fajnie, tylko jest pustka na podstawie, boli też trochę duża "płaskość" tej ziemi. Nie podoba mi się także bardzo jednolity kolor ziemi. Musisz jeszcze popracować nad różnorodnością i powinno być coraz lepiej ;)

Jak nazywa się ta figurka (wiem, że jest to maszyny) ?



Pozdrawiam

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

figurka to Commander Adept Sebastion Nemo - 2010 z armii cygnar

ODPOWIEDZ