galeria dextera - kingdom death

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

galeria dextera - kingdom death

Post autor: dexterzg »

odrazu przepraszam za spartańską jakość i wykonanie zdjęć. to moja pierwsza figurka zaraz po dire wolves które wrzucałem jakiś czas temu:)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, o 15:40 przez dexterzg, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dimmu tez takich censerow robil z monkow, imho byliby duzo fajniejsi gdyby przedluzyc im raczke of censera...
Malowanie porzadne, ale nadlewka na mieczu psuje efekt.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

malowanie ładne !
nmm nie jest tu mistrzowskie :wink:
]arrrr

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

bo to nie miało byc nmm z zamysłu tylko zwykły szary pocieniowany miecz :) nie umiem jeszcze ładnie światła rozkładać a takie coś bardziej mi sie podoba niz poprostu srebrna farba :wink:

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ok, zwracam honor :wink:
]arrrr

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Nie poraża, ale mnie się podobuje :) Niebieski na skavenach - pierwszy raz widzę, ale ja mało w życiu jeszcze widziałam :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

zdecydowanie dłuższe te censery!

ps nmm na całej armii skavenów? ambitne :)

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

oj tam srebrna farba :)
metalki mają dużo więcej fajnych opcji, a nie są tak czasochłonne jak nmm, np: "srebrna" farba, wash czarny (lub czarny zmieszany z czerwonym lub zielonym) i rozjaśnione na brzegach tym samym srebrnym :)
elementy metalowe będą wtedy matowe, a cały efekt może być lepszy niż szary miecz...

pozdrawiam,
ps: nie, nie umiem nmm :D w ogóle nie umiem malować...

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

nie na calej armii tylko na jednej figurce:P maluje dla frajdy a tego skavena kupilem za 3zl bo lezal gdzies w gablotce w sklepie. a co do srebrnego w washem to spróbuje nastepnym razem, moze sie przekonam do metalików. teraz czekam na dwarfickiego cannona z bfsp :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Milicjant jak nic ;) do malowania nie mam zastrzeżeń ale kolorystyka (wiadomo poniekąd kwestia gustu) jakoś mi zupełnie nie pasuje! Aczkolwiek! gdybyś te szaty troszeczkę pobrudził i "postarzył" byłoby wszystko cacuchno! Ale to tylko moje zdanie! Aha i jeszcze jedno podstawka rewelacyjna ale stanowczo za mało trupów ;) Czekam na kolejne odsłony i pozdrawiam!

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

witam podlugiej przerwie. wrzucam troche troche rzeczy ktore pomalowalem od ostatniego mojego posta w tej galerii.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

maluje z zawrotną prędkością 4 figurki na 4 miesiace wiec i postępy nie są jakieś szczególne :wink:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Figurki do Hordes zdecydowanie odbiegają od reszty Twoich prac. U elfa przede wszystkim pprawiłbym/naprawiłbym oczy ale podstawkę ma świetną. U marynarza do poprawy metaliki. Hordy naprawdę świetne =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Czemu obok elfa spaczeń siedzi? nie pasuje :?
]arrrr

Awatar użytkownika
Starskrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Starskrim »

Mi się bardzo podoba.

Pozdro

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie poraża, ale mnie się podobuje Niebieski na skavenach - pierwszy raz widzę, ale ja mało w życiu jeszcze widziałam
Trzeba było widzieć mój turkusowy oddział clanów xD Ze względu na opinie otoczenia na temat mojej orientacji został fiolet ; (
Milicjant jak nic do malowania nie mam zastrzeżeń ale kolorystyka (wiadomo poniekąd kwestia gustu) jakoś mi zupełnie nie pasuje! Aczkolwiek! gdybyś te szaty troszeczkę pobrudził i "postarzył" byłoby wszystko cacuchno! Ale to tylko moje zdanie! Aha i jeszcze jedno podstawka rewelacyjna ale stanowczo za mało trupów Czekam na kolejne odsłony i pozdrawiam!
Chyba czas zacząć kampanię przeciwko plugawym skavenom która opanowała kraj ^^ Pestinele do pięt Skryre nie dorastają, ja spróbuję kiedyś zrealizować pomysł oparty na klanie Scurvy (dla nie mających ogonków - to klan szczurów-żeglarzy w ścisłym związku ze Skryre w zwiazku czym ŻADNYCH mnichów w ich rozpiskach być nie powinno, a oni sami na klinicznie czystych kradzionych stateczkach powinni figurować)

Co do szczura (choć dawno) powiem, że mój typ ^^ choć ja osobiście nie mogę się przekonać do niemetalowych pestineli żadnych (czyt. - fiura też)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

rób większe źrenice albo mniejsze białka;] no i kryształy spaczenia nie pasują zupełnie do tego elfa. lepszy by był np kamień z runami elfimi.
3 ostatnie figsy zdecydowanie lepsze, najfajniejsza ta ostatnia babeczka. ogólnie kolorystyki masz niezłe (może poza szczurem- nieklimatycznie czysty i jaskrawy kolor).

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ostatnie figsy proszą o lepsze fotki - przede wszystkim na jednolitym tle. Na razie nie widać, a jedynie można się domyślać, że zrobiłeś duży postęp :)

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

dziekuje za wszystkie rady i opinie. przy następnym update wymienie zdjecia tych figurek na lepsze.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Ok, czekamy :)
]arrrr

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

nie chce zakladac oddzielnego tematu wiec zapytam tutaj. niby to kwestia gustu ale bardziej podoba wam sie malowanie takie jak w mojej ostatniej figurce (kazdy kolor ma czarny kontur i nie zlewa sie z innym) czy take jak we wczesniejszych, tak jak maluje sie zazwyczaj? moze to malowanie z konturem bardziej pasuje do jakichś figurek?

ODPOWIEDZ