High Elf BSB i Paladyn

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

A propos podstawki paladyna.
Jacek pomalowal paladyna do mojej nowej armii czyli Bretonii. Prosilem Jacka zeby nie robil podstawek poniewaz sam zamierzam je zrobic tak aby cala armia miala jednolity schemat.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

super super i naturalnie zbroja na srebro i stalowo oto jest to a nie jakas niebieska ładne figury i ładnie pomalowane


kichać na podstawki to zrobi na końcu obrazu dla całej armii hehe
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Elgrond, może przestaniesz się bawic w nekromantę?! Nie bronię Ci wyrażania własnego słowa... ale rób to w nowych tematach, a nie takich sprzed pół roku... :roll:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A co to komu przeszkadza?

Skoro temat jest to można się w nim wypowiedzieć.

Jeśli sie komuś nie podoba "nekromancja" to niech wywala tematy starsze niż 6 miesięcy i będzie po problemie.

A co do Maulerowych bretońców.

Ładnie i czysto ale jak dla mnie zbyt pastelowo.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
theock
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: theock »

elf ładniusi, jakaś ciekawa podstawka i będzie bardzo git.
bretończyk też :D.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Reyki bez jaj... chce sobie poogladac to spoko ale przez to nowe tematy sa przeslaniane... dajcie sobie luz z wyciaganiem starych temtow. nie chodzi o to zeby wywalac a o to zeby ich nie wywlakac... bo fajnie jest sobie przypomniec jakas prace jak sie cos tam zakreci w podobnym temacie ale dajcie spokuj z wywlekaniem tego... tak ja mam cos przeciw.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no co tak oglądałem i co jest zle autor przeczyta i co będzie mu miło, a tobie nie było by miło jakby ktoś docenił twoja prace co? mi sie podobało i po to oglądam prace żby się zainspirować i popatrzeć jak ja maluje i jak inni malują
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

IMO BSB bardzo udany, Bretoniec - nie w moich kolorach :D
A BSB cudo ;)

ODPOWIEDZ