Galeria by roc3s - UP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Galeria by roc3s - UP

Post autor: Rasti »

Noo, ten dyskowiec konkretny, bardzo wysoki poziom =D> =D> Dobre przejścia, dobre kolory.
O reszcie za wiele nie jestem w stanie powiedzieć niestety, :(

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

E to się cieszę, że się podoba ;) Muszę zakładać osobny wątek, żeby zgłosić latacza do Play Mini of the Month? A może z 2 głosy zdobędę :D

A właśnie Rasti, przepis na śnieg z Twojego tutka, dzięki ^^
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie musisz, fajnie, jakbyś w temacie galerii po prostu zaznaczył nazwę konkursu + która strona ;)

A do co śniegu to tam myślałem, nie ma problemu 8)

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Skończony dyskowiec jest rewelacyjny. Nowe zdjecie też konkretniejsze :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Uwaga odnośnie wampirków - tutaj przesadziłeś imho z doborem kolorów. Kolorystykę akurat mozna z tych zdjęć oceniać. Wg mnie są zbyt oczojebne - jeśli stosujesz ostre kolory - jasną zieleń, róże, fiolety, błękity - to ich ilość próbuj trochę ograniczyć. Jeden taki kolor, góra dwa. Zdominują figsa, ale nie rażą, natomiast jak ich jest dużo, lub jak na każdym figsie są inne kolory - robi to wrażenie oczojebności i nie poprawia odbioru całości. Ghule czy pieski kolorystycznie są spójne i zdecydowanie lepiej wyglądają mimo, że - podejrzewam - przy wampirkach spędziłeś więcej czasu... Nie odbieraj tego jako krytykę Twojego malowania - chciałbym mieć taki progres :wink: - po prostu takie są moje odczucia co do doboru kolorów. Pzdr.

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Poniekąd masz rację. Sam bym nigdy nie pomalował Wampirzych Herosów w odcieniach zielonego, ale kolory miałem z góry narzucone. Oczoje*ności też chłopaki nabrali przez pstryknięcie foty z użyciem lampy (tej z telefonu). Na żywo wyszły dużo mroczniej, mimo dość kontrowersyjnej kolorystyki jak na VC. Może kiedyś uda mi się dorwać figurasy na małą sesyję ;)
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Lordzik naprawdę spoko, ale najlepsze psiaki do VC. :P

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Malunków ciąg dalszy. Zamieszczam WIP tego oto malucha. Mam nadzieję, że go dzisiaj skończę, bo na półce czeka już "Hajelfowe" Smoczysko, które ma zostać pomalowane w jakże uroczych fioletowo-różowych barwach... To nie mój wymysł ;)

Tymczasem na tablicy Skaveński Warlordzik z Wyspy.
Płaszcz do poprawy, nie wiem skąd taki niefajny efekt. Chyba Devlan Mud umarł ze starości i robią się przez to dziwy. Sztandar również zmieni barwy, przynajmniej w swojej dolnej części na coś jaśniejszego, niekoniecznie tak oczoje*nego.

Obrazek
Fotka pstryknita telefonem......
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pancerz przykuwa wzrok, bo prezentuje się przezajebiście =D>
Ten płaszcz wygląda dziwnie, ale nie aż tak źle. ciekawie bym rzekł. Ten filet na sztandarze średnio mi się widzi pod względem kolorystycznym(bo to WIP,?).

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Nie powiem nic odkrywczego: pancerz naprawdę elegancko się prezentuje :) płaszcz i "sztandar" przynajmniej na fotkach mocno odstają

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

=D> =D> =D> dla mnie kozacki.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oprócz tego, co wyżej powiedziane, zastanawiam się nad zwieńczeniem sztandaru - co to właściwie jest to zielone :?: #-o ( nie ogarniam szczurów za bardzo ale mnie to interesuje). Bo o ile to byłby jakiś rodzaj płomienia, czy czegoś podobnego, to układ kolorów raczej winien być odwrotny...
Napisz parę słów, jak i czym malowałeś ten pancerz - krok po kroku...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

smiejagreg pisze:Oprócz tego, co wyżej powiedziane, zastanawiam się nad zwieńczeniem sztandaru - co to właściwie jest to zielone :?: #-o ( nie ogarniam szczurów za bardzo ale mnie to interesuje). Bo o ile to byłby jakiś rodzaj płomienia, czy czegoś podobnego, to układ kolorów raczej winien być odwrotny...
Napisz parę słów, jak i czym malowałeś ten pancerz - krok po kroku...
To coś na górze, to hmm takie przenośne kadziło z rozżarzonym spaczeniem (dobrze mówię?). No ogólnie jest okej, pancerz klasaa =D> Sztandar katastrofa (już nie chodzi, że to niegotowe), ten fiolet tam pasuje jak komputer do psa.... już lepszy będzie kolor czerwony, który będzie stanowił opozycję do zielonego i teoretycznie ładny kontrast się zrobi.

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Miało być do końca dnia pomalowane, a tu znowu psikus.. Póki co nadal WIP, jakoś czasu osoba ni ma nawet na pomalowanie takiej małej myszy...

Trochę lepsze zdjęcie, coś tam nabazgrałem ze sztandarem. Z założenia miało być coś takiego jak teraz + ewentualne wzorki namalowane na nim (zacznę bazgrać i wyląduję w docie). Teraz nieco lepiej się prezentuje, a przynajmniej nie jest taki rażący w oczy ;)

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O wiele lepiej, ciśnij go, bo zaczyna na prawdę kozacko wyglądać. =D>

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

pewnie wyda sie niektórym głupie to pytanie ale w jaki sposób uzyskałeś takie przejścia kolorystyczne na pancerzu ?? Kwestia dużej ilości warstw ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mysza_on pisze:pewnie wyda sie niektórym głupie to pytanie ale w jaki sposób uzyskałeś takie przejścia kolorystyczne na pancerzu ?? Kwestia dużej ilości warstw ?
Śmierdzi mi aerografem :wink: ...

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Ze zdjęcia na zdjęcie twoja mysz jest w coraz lepszym stanie =D>

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

smiejagreg pisze:
Mysza_on pisze:pewnie wyda sie niektórym głupie to pytanie ale w jaki sposób uzyskałeś takie przejścia kolorystyczne na pancerzu ?? Kwestia dużej ilości warstw ?
Śmierdzi mi aerografem :wink: ...

Yep ^^

Popsikane było :D
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

Tako zielono flama powstaje gdy hajcujesz gazem ziemnym.
Wiec to nic dziwnego ze plomien nie jest jest czerwony.
Dobrze wiemy ze szczury maja dostep do gazu wiec zielony ogien to nie zadna nowosc :p

Na dowod wkleja wom kiedys zdjecia z pieca przepychowego bo nie cygania hehe :)


Szczurek przecietny rok3s. postarej sie bardzij haha :p
taki zarcik :p

ODPOWIEDZ