PMOTM XXVII poison wind globadiers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

PMOTM XXVII poison wind globadiers

Post autor: Arbiter Elegancji »

skonwertowani jakieś dwa lata temu, ale zabejcowałem ich ostatnio :)
Obrazek
na żywo są trochę jaśniejsi i się tak nie świecą :?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Wydają się ciekawe, ale wrzuc jakies foty pojedynczych do niewiele widać...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

trochę jaśniejsza fota:
Obrazek
pojedynczych wrzucać nie będę- pojedynczo wyglądają raczej słabo. Nie ma co za dużo wymagać od bejcowanych modeli, mają po prostu fajnie wyglądać jako część oddziału/armii i przy tym trzymać klimat.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo fajni. Brudasy jak na skavenów z bejcy przystało.
Rozumiem, że do konkursu idzie ta druga fotka? ;)

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Świetnie wyglądają, jak dla mnie bomba.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Skavenblight pisze:Rozumiem, że do konkursu idzie ta druga fotka? ;)
W sumie obie są spoko. wrzuć tą którą uważasz za lepszą :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Przystojniaki... cóż ma tam na podstawce pierwszy z lewej z 2 foty?
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

jest to fragment świdra z boxa Minerów (nie tego od czempiona tylko takiego na trójnogu)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

O, a byłem przekonany, że to cuś z oferty RBmodels bardziej..dzięki za wyjaśnienie.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Nie jestem do nich przekonana - chyba są za bardzo obrzydliwi ;) Strasznie mi się podobają podstawki :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Co do podstawek to zauważyłem dziwną rzecz: na żywo figurki są matowe a bagienko na podstawkach się błyszczy (trzy warstwy błyszczącego lakieru) a na fotkach jest odwrotnie :)
bem pisze:chyba są za bardzo obrzydliwi ;)
czyli wszystko według planu 8) , w końcu to część armii Pestilience :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Jedno jest pewne- po obejrzeniu tych simpaticos chcę kupić ze 4 do gry z córą w chińczyka . Łord :) Po to w końcu zacząłem figurasy malować :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

kurde mialem pisac ze kawal dobrej roboty ]:-> i zobaczylem napis zbejcowane
no ale co jak co do szczurkow to idealnie pasuje
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ