Kefas Reaktywacja! Po prawie 11 latach powracam do dziergania figsów :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Kefasoteka [9.1.11 jezzaile]

Post autor: Kefas »

osobnik poniżej nazwany zostął przeze mnie: Master of the Chains, Skulls and Blades ;) a tak naprawdę to będzie to chyba filler do stormverminów... a może jeszcze co innego? sam jeszcze nie wiem :-k

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oprócz spodkładowania giant ratów i ostrych prac malarskich nad clanratami w maskach udało mi się ciapnąć 4 censerów i tego ulepkowego plague kogośtam... straszny model...

bardzo wczesny wipek censerów:

Obrazek

plague ktośtam:

Obrazek

Obrazek

wszystkie zdjęcia do dupy ;)

komentarze widziane mile:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2011, o 21:03 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Z mojej strony- jak zwykle :) -oklaski. M.O.T.C.S.A.B. wyśmienity, w najlepszym stylu thrash metalu z lat 80-tych ubiegłego stulecia, czy dobrze widzę, że końcówki łańcuchów zabezpieczasz wklejając w podstawkę? Cenzura dymi aż miło popatrzeć, bardzo dobrze te porcięta wyszły.... Czekam na lepsze zdjęcia, coby sobie ściągnąć, a potem z nich ściągać :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

LoudLord pisze:czy dobrze widzę, że końcówki łańcuchów zabezpieczasz wklejając w podstawkę?
w zasadzie łańcuch zabezpieczyłem klejem że są nieruchome ale przy nakładaniu piasku jakoś mi się dolne partie przysypały ;)

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

Master mistrzowski, tylko jako filler będzie wyglądał bardziej jak hero w oddziale :D fajnie byłoby dodać mu jakieś małe szczurki wspinające sie w jego kierunku po tych czaszkach, bo jak na razie troche pusto to wygląda, ale to w sumie moje widzimisie, wiec po pomalowaniu tak może być dobrze

ten ulepek to dark emissary, tak? bo ostatnio trochę jestem do tyłu z twoją galerią ;) prace ogólnie wspaniałe, keep goin'
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Moim zdaniem stormik na jakiegoś championa się nadaje ;)
No i malowanie ociekające klimatem ;) Świetne szczury.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

J.B. pisze:Master mistrzowski, tylko jako filler będzie wyglądał bardziej jak hero w oddziale :D fajnie byłoby dodać mu jakieś małe szczurki wspinające sie w jego kierunku po tych czaszkach, bo jak na razie troche pusto to wygląda, ale to w sumie moje widzimisie, wiec po pomalowaniu tak może być dobrze

ten ulepek to dark emissary, tak? bo ostatnio trochę jestem do tyłu z twoją galerią ;) prace ogólnie wspaniałe, keep goin'
szczurków dodawał nie będę raczej... może jednego... w moim zamyśle było zrobić kolesia na którego podstawce będzie tylko to co z się mieści w jego nazwie ;) pewnie dodam jakąś trawkę...

ulepek ma tylko rękę dark emmissary... okropny model... za bardzo zgarbiony...

możliwe że będzie służył jako czempion do stormów!

dzięki za pozytywne komenty!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Figsy super ale MALUJ Kefas MALUJ :!: :!: :!: :wink:

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Kefas pisze: ulepek ma tylko rękę dark emmissary... okropny model... za bardzo zgarbiony...
No wiesz Dark Emisar to jeden z tych modeli których sie nie konwertuje :)
I tak udało sie tobie ładnie wkomponować cała laske.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

^Karpiu^ pisze:
Kefas pisze: ulepek ma tylko rękę dark emmissary... okropny model... za bardzo zgarbiony...
No wiesz Dark Emisar to jeden z tych modeli których sie nie konwertuje :)
I tak udało sie tobie ładnie wkomponować cała laske.

Klątwa powiadam! Klątwa Emisariusza z Albionu! Garbaty plague priest wygląda jak bym miał silne bóle żołądka! :D
Nie konwertujcie tego modelu! :D
smiejagreg pisze:Figsy super ale MALUJ Kefas MALUJ :!: :!: :!: :wink:
chcesz mieć bóle żołądka? ;)

p.s. jak by ktoś pytał to ten wilki run na brzuchu mastera to run wiszący u szyi a nie brocha na pasku ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kefas pisze: chcesz mieć bóle żołądka? ;)
Bóle żołądka to pikuś, pewnie grozi mi niekontrolowany wytrzeszcz, kurna :wink:

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Kefas pisze: Klątwa powiadam! Klątwa Emisariusza z Albionu! Garbaty plague priest wygląda jak bym miał silne bóle żołądka! :D
Nie konwertujcie tego modelu! :D
No dobrze prawi i tak czyńcie :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

mały up bo maluję giant raty

Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bardzo człowieczą postawę maja te szczury ;)
Porządne konwersje, sztandar imponujący, co po prostu uwielbiam 8)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Rasti pisze:Bardzo człowieczą postawę maja te szczury ;)
Porządne konwersje, sztandar imponujący, co po prostu uwielbiam 8)
słuszna uwaga chociaż poza frontem korpusu nic nie zmieniałem, postaram się przygarbić te figsy... a tak na marginesie skaveny to takie człekoludziny, a Ci opanowali technikę stania prosto do perfekcji :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No ale mimo wszystko jednak szczury, no i jak zobaczyłem ich tak wyprostowanych to aż dziwnie mi to wyglądało ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

nie wiem czy wiecie, ale szczur potrafi się wyprostować, więc dla mnie takie modele to nie problem. Cała jednostka takich może by dziwnie wyglądała, ale pojedyncze wyprostowane skaveny są dla mnie ok.

I czekam na g.raty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

A ja uważam, ze cały regiment stormverminów wyprostowany wyglądalby swietnie. Zaznaczyloby to jednoczesnie ich wyzsza pozycję w klanie jak i wizualnie fajnie wyglądało.
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Wszystko jak zwykle rewelacyjne...Master of the Chains, Skulls and Blades - kurcze! jakby byl taki do kupienia to bym go kolekcionersko wzioł :) CUDO!

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Rasti pisze:Bardzo człowieczą postawę maja te szczury ;)
Porządne konwersje, sztandar imponujący, co po prostu uwielbiam 8)
Wyższe stdium ewolucji :D

Szmata na sztandarze taka była czy to również zmiana??
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Archaon pisze: Szmata na sztandarze taka była czy to również zmiana??
w boxie do stormverminów są dwie identyczne szmaty:

Obrazek

odkroiłem szczurze łapki i przekroiłem drzewiec sztandaru wzdłuż to samo zrobiłem z drugim żeby idelanie się stykały po czym skleiłem je do siebie contactą (takim klejem do plastiku który zgrzewa dwa kawałki plastiku na amen, pod samą szmatą dokonałem cięcia tego drzewca i przykleiłem tą samą contactą do ręki z zestawu zombie która oryginalnie trzyma jakąś halabardę a którą przerobiłem na drzewiec (?) a tył sztandaru i ten drzewiec od zombiaka wzmocniłem innym plastikowym drągiem przeciętym wzdłuż na ten sam klej do plastiku i na koniec obwiązałem wszystko miedzianym drucikiem i poprawiłem super glue (gorilla coś tam, zajebisty, gęsty klej). całość zostawiłem na kilkanaście godzin żeby klej porządnie chwycił wszystkie elementy po czym rękę spinowałem do korpusu a korpus przewierciłem z góry do dołu i przebiłem kolejnym pinem który wbiłem w korek na podstawce i samą podstawkę żeby była bardziej stabilna... ta metalowa głowa storrmvermina jest jednak bardzo ciężka i bez tej operacji niestety całość by się przewracała... do tego pójdzie to wszystko na magnesy i metalowego treja więc nie powinno być problemów ze swobodnym przesuwaniem całości... nad tymi trzema modelami siedziałem dobrych kilka godzin...
Chyba trochę jednak pochylę te modele i przesunę głowy trochę na dół bo rzeczywiście mają za bardzo ludzką pozę :/

ODPOWIEDZ