Galeria Bretonni by Legion - up: kotr

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Bretonnia - Łucznicy Perry Miniatures, wieszczka

Post autor: bem »

Ładna buzia, miecz mniej bardziej (moar wash), na szacie przydałyby się łagodniejsze przejścia, ale ok :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

bem pisze:(moar wash)
Może to sobie poprostu dodaj do sygnaturki, nie będziesz musiała tego powtarzać :P
LJNU+ pewnie niedługo zastąpisz JDR+ czyli jednak dałem radę :)
Ogólnie bardzo fajne modele. Koziołek Ci też wyszedł
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

Bardzo ładne prace =D> z poziomu stołu na pewno wyglądają znakomicie.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Powoli zabrałem się za moich rycerzy Graala, obaj pochodzą z zamierzchłych edycji i byli pomalowani na poziomie "Piotruś lat 5". Wraz ze zmianą zasad w końcu zasłużyli na wizytę w rozpuszczalniku ;)

Obrazek

Obrazek

Ten zaś to metalowy dowódca rycerzy królestwa, w hełmie z otwartą przyłbicą, co słabo widać na tym zdjęciu.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, o 21:14 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ładne ciniowanie
]arrrr

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Bardzo lubie stare modele, jestem ich miłośnikiem wręcz ;)

Grale bardzo dobrze się prezentują podobnie jak champion realmów ale mam kilka uwag:

Nie do końca zaklejone dziury między łbem konia a tułowiem.

Dziwne rozjaśnienie lewego przodu czerwonego konia - imo za ciemne w tym miejscu.

Boki podstawek są chropowate - lepiej lekko przejechać skalpelem i znowu pomalowac -zdziwisz się ile da modelowu.

I jeszcze pewien mój schiz- nie wiem czy wiesz, ale ten rycerz z otwartą przyłbicą to 5ed sztandarowy questów - jakbyś znalzł do niego oryginalna rączkę do sztandaru wyglądałby milion razy lepiej niż z tym plastikiem :P

p.s. fajny ogon zielonego graala ;p
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Generalnie dobra robota :) , czerwony wyszedł najlepiej, cieniowanie do różu na bretce może być zwłaszcza gdy niema go za dużo.Ostatni model bije po oczach szparą między łbem a resztą konia.
Stare modele bretki mają cuś w sobie 8) .

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Nie do końca zaklejone dziury między łbem konia a tułowiem.
No cóż, u Graalowców zalepiłem, na trzeciego brakło mi zapału ;)
I jeszcze pewien mój schiz- nie wiem czy wiesz, ale ten rycerz z otwartą przyłbicą to 5ed sztandarowy questów - jakbyś znalzł do niego oryginalna rączkę do sztandaru wyglądałby milion razy lepiej niż z tym plastikiem :P
Sztandarowiec qestów? Czy ja wiem? Mam tą rączkę, zwykła kopia, tylko trzymana w dziwaczny sposób, w wyciągniętej, wyprostowanej ręce. Trochę marnie to wyglądało, więc dałem miecz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Legion pisze: Sztandarowiec qestów? Czy ja wiem? Mam tą rączkę, zwykła kopia, tylko trzymana w dziwaczny sposób, w wyciągniętej, wyprostowanej ręce. Trochę marnie to wyglądało, więc dałem miecz.
Ma 2 wersje łapek - jedna z typową lancą i drugą zakonczona czyms na kształt bardziej kwadratowej lilijki francuskiej. Widocznie masz tą pierwszą i nie dostrzegłeś potencjału :D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mi się podoba. Na stole muszą prezentować się zacnie, choć brakuje mi troszkę większych kontrastów ;)
=D>

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ci grale mają słabszą heradykę/kolorystykę na bardingach niż byle erranci, poza tym fajne na stół choć też zwróciłem uwage na dziure w szyi konia i chropowatą podstawke z boków. wielkie zadrapanie na tarczy dobrzeby poprawić, słabo wygląda.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Lord od Gamezony. Składanie do kupy i malowanie figurek tej firmy to istny horror, ale ostatecznie chyba źle nie jest.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, o 21:22 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podoba mi się, bo pomalowany jest dość mroczno :)

Co do samego modelu to figurka rycerza jest dość biedna w porównaniu z bogatą rzeźbą wierzchowca.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Co do samego modelu to figurka rycerza jest dość biedna w porównaniu z bogatą rzeźbą wierzchowca.
Pewnie ten lord jest minimalistą i stawia funkcję ponad formą ;) bo trzeba przyznać, że zbroję ma solidną.
Vae victis!

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

bardzo mi się podoba =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Moim zdaniem za duży kontrast na czerwieni, ale tak to zacny.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Farba wygląda na zbyt grubo nałożoną, ale ogólnie efekt w porządku.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Kolejny bohater od gamezony. Nie wiem czemu, ale ich modeli nie idzie malować bez rzucania przy tym wulgaryzmami, siedziałem nad nim całymi dniami.

Figurka ma być prezentem dla kuzyna (jak wszytko co robię, spóźnionym o jakieś 4 miesiące :? ), teraz zastanawiam się dlaczego po prostu nie kupiłem mu czekoladek :D ale przynajmniej będzie to rzecz, w którą włożyłem cholernie dużo pracy, a efekt jest chyba zadowalający.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vae victis!

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Czekoladki to kuzyn sam sobie może kupić w Biedronce. A taki szarżujący prezent to jest coś. =D>
Tylko mam wątpliwości co do czerwieni - wygląda jakby była malowana supergęstą farbą i zostały na niej ślady po pędzlu.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

Odkopię temat, może zmobilizuje cię to do wrzucenia kolejnych fotek :)

Koniki mi się bardzo podobają aczkolwiek zbroja lorda jakoś mi nie leży zbytnio :|
Za to mam do Ciebie pytanie co do Bretończyków Gamezone'a. Najpierw składasz konie-podkładujesz-malujesz czy -podkładujesz-malujesz-składasz konia?
Pytam bo mam model Grail Knight Hero (Jak ja go niby mam pomalować?!?!) i nie wiem czy jak złożę najpierw to potem dam radę pomalować między nogami konia.

Gdzie się zaopatrujesz w ich modele? (oby nie Cytadela. oby nie Cytadela)

pozdrawiam

@edit
Kurde myślałem że to z tego roku, przepraszam za taką nekromancję :oops:

ODPOWIEDZ