emperor's champion

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

emperor's champion

Post autor: loler »

cześć
tak sobie pomalowałem, może go na hussara wystawię :)
ogólnie jestem zadowolony z modelu, fajnie się go malowało. Nie wiem czy zrobić coś jeszcze z podstawką... zastanawiałem się nad zrobieniem miejsca na podstawkę w drewienku a dookoła więcej tej posadzki... ale nie wiem czy by wtedy zbyt ta podstawka nie odciągała wzroku od modelu.
Obrazek
co sądzicie??
ps. dzięki raz jeszcze Gimiaku za zdjęcia! :)
ps2. zapraszam na bloga http://thebrushbrothers.blogspot.com/ :)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

jak zwykle "fajnie" tylko zastanawiam sie dlaczego wrzucasz go tu dopiero teraz... na warhammer.org widzialem go troche wczesniej :roll:

jedyne co mi sie nie podoba to to ze kolorystycznie zlewa sie z podstawka... uzyles dokladnie tych samych kolorow co powoduje ze jedno z drugim sie zlewa i wyglada dosyc nie naturalnie... rzadko kiedy podloga upodabnia sie do stapajacych po niej ludzi :)

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Bardzo fajny. Na plecaku troche krzywy lining (szary na krawędziach), a NMM złoty mógłby być troche jaśniejszy. Poza tym- świetny!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Gniecie :shock:

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

technicznie miazga :shock: =D> , jednak nie przekonuja mnie te zlote wzorki na pancerzu :? ale to tylko moje widzimisie :mrgreen:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Ludzie nie szukajcie na siłe wad, są figurki do ktorych się praktycznie nie da przyczepic i jak dla mnie to jest jedna z nich.
Ogółem miażdży :lol2:

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Absolutnie doskonała robota.Piekielnie mi się podoba :D .Na c.mini 10 poszła.Blog też świetny i dwa wyśmienite tutki (złoto i uszkodzenia).Ogólnie duże =D> .

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Mmmm, wspaniały! =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

zawalisty =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

cud i miód, mniam =D>

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

ya're my new god...
możesz dać linka do tutka? :mrgreen:
Szczur22 pisze:Bardzo fajny. Na plecaku troche krzywy lining (szary na krawędziach), a NMM złoty mógłby być troche jaśniejszy. Poza tym- świetny!

Ta szara krecha nie rzuca się w oczy aż tak bardzo (ja zwróciłem na to uwagę dopiero po przeczytaniu tojego posta, więc nie przeszkadza jakoś strasznie :)
A co do złota, to fakt, możnaby trochę rozjaśnić to złoto na naramiennikach i butach
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

J.B. pisze:
Szczur22 pisze:Bardzo fajny. Na plecaku troche krzywy lining (szary na krawędziach), a NMM złoty mógłby być troche jaśniejszy. Poza tym- świetny!

Ta szara krecha nie rzuca się w oczy aż tak bardzo (ja zwróciłem na to uwagę dopiero po przeczytaniu tojego posta, więc nie przeszkadza jakoś strasznie :)

No w końcu musze sie do czegoś przyczepic :D

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dzięki za komentarze, bardzo mi miło, że się podoba:)
jedyne co mi sie nie podoba to to ze kolorystycznie zlewa sie z podstawka... uzyles dokladnie tych samych kolorow co powoduje ze jedno z drugim sie zlewa i wyglada dosyc nie naturalnie... rzadko kiedy podloga upodabnia sie do stapajacych po niej ludzi :)
Chciałem żeby model nie miał za dużo kolorów i pomyślałem że taka ograniczona paleta może być ciekawa. może i nie jest to jakoś realistyczne ale mi się podoba :P
Co do krawędziowania na plecaku to zgadzam się że mogło być trochę lepsze i spróbuję to poprawić w ciągu paru dni.
A złoto mi się takie podoba, nie chcę robić jaśniejszego:P
Blog też świetny i dwa wyśmienite tutki (złoto i uszkodzenia).Ogólnie duże =D> .
Dzięki bardzo. Blog jest mój i 3 innych osób. Tutek o złocie jest zrobiony akurat nie przeze mnie ale przez Gimiaka.
Mam nadzieję, że będziesz zaglądał tam czasem na bloga :wink:
możesz dać linka do tutka? :mrgreen:
jeśli chodzi o te tutki o których grabz wspomniał to http://thebrushbrothers.blogspot.com/p/poradniki.html
na razie nie ma tego dużo ale mamy zamiar pisać nowe

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ehhh Loler Loler... Widze, że już całkiem na 40stkę się przestawiłeś ;)
Co tu dużo pisać, jak chyba każda Twoja praca, gniecie wszystko co tam sobie wymyślicie.
Gratz :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Mega mrok, 100% klimatu WH40k =D>
Technicznie jak zwykle wypas, ale klimat powala bardziej od techniki.

ODPOWIEDZ