Lolerowe mazanki- update 04.07 - Witch hunter

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lolerowe mazanki- update 18.08 harleqini zdjęcia grupowe

Post autor: Grabz »

Troupe master doskonały, całość prezentuje się świetnie =D> .
Eldrad naturalnie klasa, mam tylko jeden malutki problem w jego odbiorze. Największy gem z tego cusia wychodzącego z hełmu wygląda jakby światło padało na niego z innego kierunku niż na pozostałe, może ja coś pokręciłem i tak być powinno . Całokształt gniecie :D .

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki
może masz rację, gemy nie są idealnie równo ułożone. Moją główną obroną będzie fakt że nie chciało mi się ich wszystkich robić jakoś super, bo naliczyłem się na tym Eldradzie ich prawie 50 :lol2:
I wracać już do tego modelu mi się nie chce bo aktualnie robię figurki na GD UK:)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Mistrzunio! :>

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Tym razem coś z innej beczki. Znalazłem swoje stare figurki. W tym moja... pierwsza!:) Pomyślałem, że może będziecie chcieli to zobaczyć, tak z czystej ciekawości, albo dla zabawy (ja się przy nich trochę pośmiałem) :)
na początek. Pierwsza figurka w życiu
Obrazek
Obrazek
Teraz około 4-5 model. Trochę eksperymentów z zaawansowanymi technikami :wink: .
Obrazek
Obrazek
i na koniec pierwsza konwersja. Nogi i korpus z ramek;D
Obrazek
Obrazek

to tyle:)
mam nadzieję, że się podobało:) Następny update po GD;)
pozdro

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Świetne, szczególnie ten magus, sam muszę sobie kilka regimentów w ten sposób zrobić :)

Spróbuj pomalować nowego goblinka i gondorczyka, to ocenimy czy zrobiłeś postępy od tego czasu :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zajebiste :lol2: :lol2: :lol2: .
Loler - czy Ty się w ogóle rozwijasz :?: :wink: :D .

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Loler... nic Ci skilla nie przybyło :p
A tak poza tym to ile lat temu to coś malowałeś? :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

:mrgreen: czyli jest nadzieja, że nauczę się kiedyś malować na taki poziom jak Ty :D

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Ten goblin wyszedł Tobie nieźle jak na ten pierwszy raz. Sam moich orków nie pomalowałbym w taki sposób za pierwszym razem.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Loler, beztalencie z Ciebie! Nic a nic do przodu... 8)

Ile czasu minęło od tamtych początków? :shock: Bo skill Ci niemiłosiernie urósł. Przepaść.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

te dwie ostatnie to porządny TT ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

No czasu to trochę minęło:) zacząłem jakoś 2004 lub 2005 wiec 6-7 lat już maluję. No ale tak na poważnie to maluję od jesieni 2008:) wcześniej wolałem grać i malowanie to raczej przymus był:p
:mrgreen: czyli jest nadzieja, że nauczę się kiedyś malować na taki poziom jak Ty :D
Trzeba tylko chcieć:)
Loler, beztalencie z Ciebie! Nic a nic do przodu... 8)
a ja się tak cieszyłem z tych figurek :(

:wink:

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Cześć, wróciłem z GD UK.
na początek wielkie dzięki dla Kefasa za przenocowanie mnie, super gościnę, wykarmienie, wspólne i bardzo miłe zwiedzanie i wgle poświęcenie mi czasu. Dzięki raz jeszcze :)

a co do prana GD UK. Wszystko dostało finał ale nic statuetki :cry:
oprócz nich wystawiłem jeszcze 2 stare prace i oddział ale mi zdjęcia jego nie wyszły.
na początek Lotrowiec
Obrazek
i single 40k
Obrazek
zdjęcia mi nie wyszły:( mid tony się pogubiły i wszystko wygląda bardzo szaro i zimno;/
no ale coś tam widać, zresztą wezmę te prace na hussara to mi na żywo część z Was powie co sądzi:p albo może uda mi się zrobić lepsze lub kogoś o to poprosić;)


ogólnie zbytnio się nie zgadzałem z werdyktami sędziów. Nie dlatego, że nie dostałem żadnej statuetki :D ale po prostu zupełnie innych faworytów obstawiałem. Wygrywały figurki głównie w stylu EM.
Za rok, mam plan się mocno poprawić i spróbować zrewanżować:> nie wiem jeszcze tylko gdzie, czy UK czy w Niemczech...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ten lotrowiec już był :wink: w dżezi stuffie z innych stron, za to Ezio (?) to dopiero mistrzostwo =D> . Lubię nasycić wzrok takimi freehandami. Sam kiedyś zrobiłem taki równy freehand i później przez tydzień mnie kręgosłup nasuwał, mimo, że to był tylko mały obrazek, więc wiem ile trzeba wysiłku i umiejętności. Wyjaśnij tylko, co znaczy styl EM? Poza tym sędziowie GW się nie znają, tamten Gandalf (jest w dżezi stuffie) się nie umywa do tego gościa z wazonem.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Klafuti, bo to właśnie praca Lolera jest i w dżezi była ;)

40tkowiec świetny. Lotrowiec również. Nie rozumiem, czemu przegrał z tym Gandalfem, który był pomalowany dobrze, jednak i tak nie na tym samym poziomie co Twój model.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fotki były, ale niewyraźne. Teraz dopiero rozumiem wściekłość Kefasa na wyniki konkursu. Mnie z tych dwu figsów bardziej podoba się malowanie lotrowca, a to dlatego, że figs jest ciężki do pomalowania - głowa gostka wymiata, płaszcz również - po prostu nie mogę się napatrzeć =D> =D> =D> . Natomiast drugi figs - równie mistrzowsko pomalowany - jest dużo lepszy pod względem rzeźby. Malowanie - na tym samym fantastycznym poziomie co poprzedni figs =D> =D> =D> Tu wszystkie elementy są kapitalne i nie wiadomo co najpierw podziwiać. Loler - strzel jakiegoś tutka czy opisz dokładnie, jak robisz te złote zdobienia na płaszczach, jakich farb używasz, żeby osiągnąć tak genialny efekt, please [-o< [-o< [-o< .

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Wyjaśnij tylko, co znaczy styl EM?
Wnioskuję, że chodzi o 'eavy metal, ale mogę się mylić

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wybacz ale lotrowiec zupełnie mnie nie przekonuje. Wydaje się nieco przedobrzony i nierówny. Oczywiście mazianie z łapy opanowałeś do perfekcji i widać to na tej pracy ale jako całość nie zgrywa. Z rzeczy udanych to oczywiście freehandy i kamienie na podstawie. Nieco gorzej prezentują się noże za pasem, dzban, buty i rękaw od łapy trzymającej kosę. Surowa ocena ale po tym co już pokazałeś w galerii poprzeczka została ustawiona naprawdę wysoko i oczekiwania stale rosną.
Teraz nieco bardziej optymistycznie :wink: .
Koleś z 40k pieruńsko dobry :D . Doskonały w każdym najmniejszym fragmencie.
Duże, w pełni zasłużone =D> .
Szkoda że medalu nie udało się zgarnąć, może następnym razem 8) .

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

Gratsy mimo wszystko, świetne malowanie =D>

szczególnie podoba mi się płaszcz lotrowca - niesamowicie subtelny i kunsztowny bez niepotrzebnej oczojebności. Mistrzostwo :D
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Z każdą Twoją pracą stwierdzam, że jesteś jednym z najlepszych malarzy w Polsce. Nie ma innej opcji :)
zaje....e fixy, gratuluje i za rok będzie złoto na GD :)

ODPOWIEDZ