Lolerowe mazanki- update 04.07 - Witch hunter

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Świński
Wodzirej
Posty: 747

Re: Lolerowe mazanki- update 26.11 Skaven

Post autor: Świński »

Pisałem mojego posta po obejrzeniu ostatniego the walking dead yhhyhyhy :)

Ale przypomniał mi się raczej gościu który tak pelzł po ziemi a flaczki za nim.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

To była panna, nawet zrobili o niej kilka odcinków 2-3 minutowych.
Też mi nie pasuje ten róg a skaven klasa. =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Oczy Twoich figurek nawet się "błyszczą".
Co tu można więcej pisać? Klasa Loler, jak zawsze :)

Awatar użytkownika
KitiTom
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: KitiTom »

Biorąc pod uwagę wielkość figurki...
Nieprawdopodobne to oczko... MasakrA.
Ale... cały czas mój wzrok sie skupia na tej wisząco-dyndającej brodzie krasnooludzkiej???
Sposób mocowania do broni...
Skaveni mieli kropelkę??? nie, no przesadzam... co myślicie?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja myślę że nie masz dużego pojęcia o figurkach bo ona tak oryginalnie wygląda i nie można się czepiać malarza że takie zlecenie dostał. poza tym myślę że czepiasz się pierdół (tak jak wcześniej) bo od spodu ostrza może być metalowy hak/inny element na którym jest to zaplecione...

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dzięki za komentarze:)
Trochę późno odpowiadam ale nie miałem ostatnio czasu na nic;/
Róg jednak odciąłem nurglowcowi. A po chwili uznałem, że drugi też odetnę i teraz bardziej mi się podoba:)
Co do korka to postaram się teraz lepiej zamaskować. podstawka pod szczurka była robiona na dzień przed konkursem więc trochę ją pospieszyłem... fakt, mogła być lepsza,ale mi tam się i tak podoba:p
a wardlord świetny;] delikatnie mi się tylko zielenie gryzą albo fioletowawa skóra, sam nie wiem... może to pomarańczowe wiszące coś?
Ogólnie chciałem ograniczyć mu paletę do brązów i zieleni. Ale nagle ten pomarańcz tak jakoś mi wpadł w oko i go użyłem:p
Zdecydowanie na żywo wygląda dużo lepiej niż na fotkach ;)
Marny ze mnie fotograf niestety:/ I cieszę się, że Ci się podobał:>
My trrrreeeasssurrreee :>
:>:>

a Walking Dead też oglądam, super serial :mrgreen: . Ale trupek zostanie na szubienicy, bo nie mam przy sobie, żadnych części które by mu pasowały, a chciałbym go w ten weekend skończyć:/ też mi tam trochę nóg brakuje właśnie ale nic na to nie mogę poradzić

dzięki raz jeszcze za komentarze! w weekend wrzucę jakieś nowe fotki.

Awatar użytkownika
KitiTom
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: KitiTom »

vocal pisze:ja myślę że nie masz dużego pojęcia o figurkach bo ona tak oryginalnie wygląda i nie można się czepiać malarza że takie zlecenie dostał. poza tym myślę że czepiasz się pierdół (tak jak wcześniej) bo od spodu ostrza może być metalowy hak/inny element na którym jest to zaplecione...
A ja natomiast myślę że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Na temat malowania wyraziłem się chyba jednoznacznie- jestem pełen podziwu i nie widzę minusów.
A kwestia figurki- i jakiegoś tam mocowania to już inna sprawa... Nie twierdzę że loler sam tę figurkę stworzył...
Może i o malowaniu pojęcia nie mam, ok- nie przeczę. Ale chyba forum jest od tego żeby swoje zdanie wyrazić. A moje odczucia estetyczne (ad samej figurki) to moja sprawa, i nie powód żeby używać takich sformułowań.... [-X [-X [-X
Wskaż choć jedno stwierdzenie odnoszące się do lolera że coś zrobił nie tak przy skavenie...

Dziś znalazłem to, więc jednak można dopatrzeć się mocowania...
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

w ramach przerwy od nauki zrobiłem zdjęcia mojej ostatniej figurce:)
Obrazek

co sądzicie? powiem szczerze, że ja jestem z niego zadowolony i malowało mi się ten model bardzo przyjemnie:)

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Jak dla mnie pierwsze wrażenie super! Po krótkich oględzinach nie podoba mi się to, że kolor zbroi trochę zlewa się ze skórą i te flaki wylewające się brzuszka - mi się ten kolor bardziej kojarzy z jakąś czekoladą niż ze zgniłymi flakami... Właściwie poza tym to koniec uwag :) Podoba mi się cała reszta a zwłaszcza rdza na toporze, super efekt. +1
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Poza flakami nie pasuje mi stylisko topora - płaskie zupełnie, oraz śniedź na elementach pancerza - zamiast niej sporo lepsza imho byłaby rdza. Patyna ostatnio się rozpleniła wśród malarzy - jakoś mi ona nie pasuje do pancerzy...
Generalnie super pracka, podstawka też świetna =D> .

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ogolnie mozna rzec kolejna udana praca... Rdza na toporze bardzo relistyczna... Zgnile cielsko zwłaszcza na prawym ramieniu wygląda szczególnie dobrze, może to wina światła ze w innych mijscach według Was niebwyglada najlepiej. Podstawia też rewelacyjna. Jak robiles śnieg Lolerku?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

smiejagreg pisze:Poza flakami nie pasuje mi stylisko topora - płaskie zupełnie, oraz śniedź na elementach pancerza - zamiast niej sporo lepsza imho byłaby rdza. Patyna ostatnio się rozpleniła wśród malarzy - jakoś mi ona nie pasuje do pancerzy...
A mi się 'patynka' podoba... wygląda trochę jak delikatny szron;]

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zajebiste, zwłaszcza rdzawe ostrze. Tylko stylisko topora nie pasuje. Powinno być stalowe imo. Zapomniałeś pomalować? :P

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

smiejagreg pisze:Poza flakami nie pasuje mi stylisko topora - płaskie zupełnie, oraz śniedź na elementach pancerza - zamiast niej sporo lepsza imho byłaby rdza. Patyna ostatnio się rozpleniła wśród malarzy - jakoś mi ona nie pasuje do pancerzy...
szczególnie, że patyna powstaje na elementach z miedzi :)
chyba WFB przeżywa jakiś boom technologiczny, co drugi heros ma teraz miedzianą zbroje.


a malowanie samego ludka - pierwsza klasa, choć na upartego można czepiać się niektórych kolorków.
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dzięki za komentarze:)
Jak robiles śnieg Lolerku?
taki mój eksperyment:) kiedyś zrobię tutka, jak będę po sesji.
na pomalowaną podstawkę dałem przeźroczystą tamiyę i od góry pruszyłem ją sodą. tam gdzie było więcej tamiyi tam soda się bardziej rozpuszciła, dając efekt lekko zmrożonego śniegu albo czegoś takiego. a tam gdzie było mniej tamiyi widać spruszony śnieżek:> potem nałożyłem kolejną warstwę tamiyi i znowu popruszyłem. Na koniec w kilku miejscach dałem trochę samej tamiyi i wyszedł lód albo woda;) Ogólnie podoba mi się w tej metodzie że nie robią sie takie wyraźnie płaty śniegu tylko widać jego w miarę realistyczną strukturę:p
Zajebiste, zwłaszcza rdzawe ostrze. Tylko stylisko topora nie pasuje. Powinno być stalowe imo. Zapomniałeś pomalować? :P
też mi się średnio podoba, chyba je przemaluję.

co do patyny to to nie miała być patyna;D W zamyśle chciałem po prostu zrobić pancerz który już się przebarwia i szarzeje ale kiedyś był jakiś taki turkosowawy...

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Siemka!

Moja ostatnia praca:) zrobione na szybko, ale jakoś ciężko mi znaleźć dużo czasu ostatnio;/

Z kilku elementów jestem zadowolny, z innych mniej ale już nic nie zmieniam;)
Obrazek

a tu fotki mojej pracy z Hussara, już wstawiałem jakieś ale były bardzo słabe.
Obrazek

mam nadzieje że się podoba:)

teraz zabieram się za pierwszy w moim życiu model w 54mm. Po weekendzie wrzucę wipy:)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurna, Loler - kolejny raz mnie załamujesz - king na szybko :!: :!: :!: chciałbym tak umieć pomalować go w miesiąc :mrgreen: . Jest świetny, szczególnie FH na płaszczyku.

NATOMIAST FIGS Z HUSSARA JEST REWELACYJNY =D> =D> =D> Dla mnie coś pięknego :shock: , szczególnie płaszcz, ale reszta też odjazdowa.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Rewelacja! Widać w porównaniu z wcześniejszymi dwoma pracami, że postępy robisz krokami milowymi! Tak trzymać!

Natomiast jeśli można poprosić i podpytać o przepis na koronę i kinga i z wcześniejszej pracy o hełm u nurgla :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lolerku w tym Kingu brakuje mi jakiegoś wypełnienia w oczach...

Awatar użytkownika
KitiTom
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: KitiTom »

Malowanie GITES!!! =D> =D> =D>
Ale znowu powiecie że się czepiam, i co prawda mam astygmatyzm w lewym oku,
ale wydaje mi się że miecze są krzywe??? U kinga to widzę na pierwszym i ostatnim foto.
W drugim przypadku chyba jednak nie... Nie wiem. Złudzenie optyczne?

ODPOWIEDZ