Lolerowe mazanki- update 04.07 - Witch hunter

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Lolerowe mazanki- update 16.03 Wight king

Post autor: quidamcorvus »

KitiTom pisze:Ale znowu powiecie że się czepiam, i co prawda mam astygmatyzm w lewym oku,
ale wydaje mi się że miecze są krzywe??? U kinga to widzę na pierwszym i ostatnim foto.
W drugim przypadku chyba jednak nie... Nie wiem. Złudzenie optyczne?
Po prostu model jest tak zajebiście pomalowany, że zakrzywia czasoprzestrzeń =D>
Świetne malowanie. Choć ożywieńcowi faktycznie przydałoby się jakieś światło w oczach.

Natomiast Inkwizytor =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki za komentarze i miło mi że tak pozytywne;)
Natomiast jeśli można poprosić i podpytać o przepis na koronę i kinga i z wcześniejszej pracy o hełm u nurgla :)
tin bits jako baza, potem devlan mud. następnie rozjaśnienia shining goldem. Potem rozjaśnienia shining gold+mitril silver. Kilka ciemnych rysek tin bitsem+czarnym i orzjaśnione ryski mitrilem. Na koniec kilka glazów regal blue (przy nitach i innych jakiś wklęsłościach)

a u nurglowca to jako baza ogólnie skala szarości od ciemnego szarego (chaos black+space wolves grey) do czystego space wolva. Potem kilka glazow z bestiala+regal blue (głównie w cieniach) i snot green+ice blue+ regal i z tej mieszanki też trochę glazów, tym razem w jaśniejszych miejscach na pancerzu. a zniszczenia w miare standardowo- jakiś ciemny kolor rozjaśniany space wolvem.

co do miecza to jest trochę krzywy, zobaczyłem to dopiero na zdjęciu. Ale miecz Inqa jest prosty:p

a dziś malowałem sobie trochę pewnego 54mm modelu;)
pozdro i dzięki raz jeszcze

Awatar użytkownika
KitiTom
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: KitiTom »

loler pisze:...dziś malowałem sobie trochę pewnego 54mm modelu;)
No to dawaj go! Czekam od rana :wink:

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

wiem że o już tu było ale zrobiłem kilka drobnych poprawek + świecące oczka. No i zdjęcia znacznie lepsze:)

Obrazek

jakoś na dniach wrzucę moją pierwszą figurkę w skali 54mm! Powiem Wam, że super mi się maluje takie duże cosie, a i satysfakcja większa, że takiego bydlaka skończyłem:D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetne - choć na pierwszej focie wygląda, jakby nos (czy jak to coś nazwać :wink: ) też świecił... Na kolejnych fotach już to normalniej wygląda...

victoria.malinowa
Plewa
Posty: 5

Post autor: victoria.malinowa »

WSPANIAŁE!

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Super bardzo mi się podoba malowanie. FH super;-) szkoda, że ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy;-(
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

=D> Jest klimat

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Drooooool...... Idealny! Widać, ze dopiero co z ziemi wypełzł, aż się Evil Dead przypomina :wink: .
Jedyne co, to to futro(?) na plecach takie jakieś zlane się wydaje.

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Wszystko cacy ale płaszcz wymaga jeszcze poprawek.
Osobiście rozjaśniłbym futerko lub przynajmniej przekontrastował.. można dodać też jakiegoś glaza innego kolorku.
Malunek na tyle wymiata ale sam płaszcz wygląda jak prosto ze "sklepu" - niby jest tam jakieś zabarwienie
szurania po błocku ale sam coat powinien być bardziej podniszczony.

Ps - Nie sądziłem że kiedykolwiek będę miał coś sensownego do powiedzenia odnośnie Twoich prac :P

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Cześć wszystkim;D

dzięki za komentarze:) trochę późno były i je dopiero dziś przeczytałem. Miałem przerwę w malowaniu przez studia, ale jako że są wakacje to powoli "wracam do życia".

co do futerka to racja, jest słabym elementem modelu, pod względem rzeźby, jak i malowania.
Rothand, też racja co do płaszcza. W ogóle to ten płaszcz średnio pasował, bo po co szkieletowi coś takiego:D no ale co tam:)
Modelu już nie zmienię bo dawno w świat poleciał:)


ale za to pokażę Wam coś nowego:) taka rozgrzewka po długiej przerwie przed poważniejszym malowaniem na GD:)
Obrazek

zrobiony w trochę ponad 2 dni, łącznie jakieś 8-10 godzin, dla mnie dość ekspresowo:DD

co sądzicie?

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

niby wszystko ładnie ale brakuje mu czegoś, pytanie tylko co to jest
zmienił bym kolor piórek na kapeluszu co by model nie wyglądał na monotonny

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki:)
te pióra to syf, racja :DD jutro je przemaluję, tylko nie wiem jeszcze na jakie.

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Białe mogłyby go ożywić. :)

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Białe mu tylko zaszkodzą. Całą figurka utrzymana jest w ciemnych tonacjach, biale, jasnoszare czy ogolnie jasne piora beda najbardziej rzucajaca sie czescia calej miniaturki, ze szkoda dla reszty. Osobiscie wyciagnalbym tylko ten kolor ktory jest w jasniejsze wybarwienia.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

InkubPendragon pisze:Białe mu tylko zaszkodzą. Całą figurka utrzymana jest w ciemnych tonacjach, biale, jasnoszare czy ogolnie jasne piora beda najbardziej rzucajaca sie czescia calej miniaturki, ze szkoda dla reszty. Osobiscie wyciagnalbym tylko ten kolor ktory jest w jasniejsze wybarwienia.
+1. I nie trzeba wiele przy tych piórach - końcówki tylko...
Bardzo fajnie, klimatycznie pomalowany figs =D> .

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

Co do piór to ten zielony mógłby być jakiś żywszy.
Najbardziej podoba mi się podstawka, z czego te kwiatki?

=D>

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dzięki, ciesze się że Wam się podoba:)
Najbardziej podoba mi się podstawka, z czego te kwiatki?
trawka jak i kwiatki są z Silflora. Świetne mają produkty, polecam:) Niestety zamawiałem to zza oceanu i długo czekałem na paczkę.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Genialny!

ODPOWIEDZ