Blood Crusher competition (UWAGA - DUŻO ZDJĘĆ)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Re: Blood Crusher competition

Post autor: patryk999 »

wszystkie wyczesane,ja obstawiam na 1,może nie ma aż tak solidnego nnm,ale gwiazda chaosu powala.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

4 ogolnie chyba najlepsza ale osl na 1 wbil mnie w fotel :shock: az mam ochote sam takiego sprobowac :twisted:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

4
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Oczywiście najlepsza jest 1
Obrazek

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

2jeczka,
najciekawszy i inny od pozostalych:]

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Wszystkie doskonałe ale 1 naj naj naj naj - arcydzieło ech szkoda że tak nie umiem;/////

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

nr 1 - krowa super ale jeździec słaby (w porównaniu do krowy)
nr 2 - jakoś mi nie podpasował
nr 3 - super technicznie ale jakoś tak czysto i wesoło jak na Khorne'a
nr 4 - klimacik już czuć znacznie bardziej.

+podstawki w 1 i 4 super =D>

Ogólnie zastanawiam się między 3 i 4... hm... :-k :-k :-k
:-({|=
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jak już pisałem na CofC trudny wybór. Tu podoba mi się jeździec, tam wierzchowiec, z kolei tamta podstawka bardziej ;) Ostatnie stawiam na 4 pracę :)

Awatar użytkownika
gimiak
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Kontakt:

Post autor: gimiak »

Podsumowując ankiety z kilku for otrzymaliśmy wyniki:
1 - Gimiak - 77 głosów
2 - Czys - 47 głosów
3 - Loler - 48 głosów
4 - Redav - 63 głosy.

Wynika, że mój 'świecący' crusher wygrał, dziwne, gdyż porównując wszystkie modele uważam, że wypadł najsłabiej. Głównie przez jeźdźca. Niemniej jednak dziękuję za udzielanie się w ankiecie oraz głosy. Autorów zachęcam do wrzucenia prac do swoich galerii, w celu odpowiedzenia na pytania, które mogą się pojawić. :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jak zrobić takie świecące runy??
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Skoro pan "Gimiak" wygrał to w ramach nagrody proponuję aby powiedział nam jak zrobić takie świecące super znaki - przydałó by się choć kilka wskazówek - szlachetny Gimiaku zostań mentorem młodego (stażem) pokolenia malarzy i udziel nam kilku wskazówek proszę w imieniu swoim i wszystkich bez imiennych początkujących pędzlo-mazaczy bo figurka jest naprawdę boska.

Swoją drogą czytałem, gdzieś że taki efekt uzyskuje się malując figurkę w świetle księżyca podczas pełni, przy melodii jaką dają zawodzące w ten czas wilki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

masakrycznie wszystkie sa mega... ale jakbym mial obstawiac to 4, potem 2, 3 i 1... wiem, ale w 1 fajne sa te znaki, ale to za bardzo uwage przykuwa itd...

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Technicznie wszyscy autorzy miniatur rządzą. W takim wypadku należy się skupić na innych walorach. Jako najbardziej klimatyczne uznałbym miniatury 2 i 4 (a nawet 2 w szczególności), ale... Skoro oceniane modele należą stricte do domeny Khorna w mojej opinii zwycięzca może być tylko jeden - autor miniatury nr 4. Podkreślam, że do sprecyzowania zmusił mnie wysoki standard wszystkich prac.
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

1 fajny
Obrazek

Awatar użytkownika
gimiak
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Kontakt:

Post autor: gimiak »

Glazami
* Na zewnątrz: bardzo rozwodniony regal blue, regal blue + ice blue i na krawędziach ice blue.
* Wewnątrz: Ice blue, space wolves grey, enchanted blue w zagłębienia, Skull White, a następnie glazowałem całość ice blue.

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Dzięki wielkie:D;] doskonała jest ta fig;] kurcze grafa lepsza niż w Dawn of War ;]

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ludzie dawać na Golden Demona! Co Wy tu jeszcze robicie ;]

IMO zajebiste figsy, ale najlepszy jest numer 1. Za te świetne rozjaśnienia na pancerzu =D> =D> =D>
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mi sie nr 1 nie podoba ze względu na lettera... jakby był bardziej zgaszony to ten niebieski + brąz jugger byłby najlepszy bo kolorystyka oryginalna tylko moim zdaniem czerwony to psuje.

drugi mi się najbardziej podoba pomysłem, cziz, kto powiedział że jugger musi byc khornowy?? po prostu to coś nurglowego, może sie nawet inaczej nazywać a mieć tylko takie same charakterystki... nie czujcie się ograniczeni przyzwyczajeniami;]

trzeci chyba najlepszy technicznie, ciężko ocenić przy tych fotkach ale tak wygląda.

za to za całokształt dla mnie czwarty rządzi, fajna kolorystyka, technika, trzyma sie kupy;]

ODPOWIEDZ