"Nieśmiertelna" Helka by LayRinae

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Re: "Nieśmiertelna" Helka by LayRinae

Post autor: Hurtmaker »

pomysł może i zabawny, ale wykonanie psuje cały efekt.

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

Durin pisze:F-O-T-A
F-O-T-A
F-O-T-A
F-O-T-A
F-O-T-A
F-O-T-A


:D:D:D:D


Już się nie mogę doczekać, mam tylko nadzieję, że moja nie była inspiracją:D
inspiracją była druga 14h zmiana pod rząd w pracy i nadmiar cukru we krwi ;)


Hurtmaker pisze:pomysł może i zabawny, ale wykonanie psuje cały efekt.

To miał być kiczowaty różowy wieprz ;) Dopiero uczę się rzeźbić i malować ;)
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Działo niewątpliwie wymaga dopracowania i określenia charakteru (jak dla mnie slanesh) i rozumiem, że było wykonane w akcie desperacji, ale za pomysł należą się słowa uznania - naprawdę powalający, a gdybym na turnieju musiał stanąć po przeciwnej stronie, to chyba polałbym się ze śmiechu, niezdolny do skoordynowanej gry :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 929
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Ten figs budzi terror. Nie dość, że w armii wroga to jeszcze w przeciwniku. Ma moc, różową moc.

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

dziękuję, za słowa mobilizacji:)
aktualnie rodzi się nowa, budowana od podstaw - niestety lakier okazał się zgubny dla masy, która poczęła się kleić #-o
Będzie miała futerko albo będzie płonąć ogniem miliona dusz.. okaże się na końcu, czekam aż dojdzie GS i masa plastyczna ;)
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

No chłopaki, powiem szczerze, że rzeźbienie to nie taka prosta sprawa (szczególnie jak ktoś robi to pierwszy raz). Pal licho zdolności, co znajomość materiału. Gliną bawić się nie chce... bo mam tylko piekarnik z max mocą 280*C :lol2:

Zrobiłam dla Was drugą świnkę - w sumie dzikiego knura.... ;) Niestety zrobiłam go z masy modelarskiej, która wysycha na powietrzu w ciągu 24h. Niestety świnka jak wyschła... rozpadła się - odpadły jej łapki, mimo wzmocnienia szkieletu wykałaczkami.

Oto pamiętne zdjęcia, jeszcze przed pomalowaniem (o dziwo, ta nie miała problemu z podkładem)

Obrazek


Pierwsza świnka po pomalowaniu sprayem Montany (dobra, dobra mea coulpa - człowiek uczy się na błędach), nie chciała wyschnąć i kleiła się do wszystkiego, więc została humanitarnie uśmiercona.

Na dniach może uda mi się skombinować trochę kasy na masę z pierwszej świnki. Wtedy postaram się zrobić trzecią - w przerwie od robienia bardziej poważnej i skomplikowanej konwersji Krwawej V, tworzonej z....
Obrazek
Wood Elf Female Spellsinger
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: #-o #-o #-o #-o

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja tam rozumiem, pierwszą świnkę jako prox, na turnieju pewnie był ubaw, wszyscy się pośmiali, ale bez przesady dalej to drążyć...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Jakbys nie robił tego na szybko tylko postarałbyś sie zrobic taka swinke łądnie zeby pasowała to by mogło fajnie wyjsć. Ale jeśli to będzie cos pokroju nawet tej 2 swinki to nie będzie za fajnie
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

robiła, postarałabyś

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

żenua

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Proponowałbym autorom poprzednich postów lekturę http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=1552 .
Co do samego prosiaczka to niestety wypada dużo gorzej od poprzedniczki.Być może jest to winą materiału z jakiego została wykonana ale rzeźba sierści słabiutka.Pomysł mi się podoba, cuś innego, wymaga jednak dopracowania.Mam nadzieję że się nie zrazisz i będziesz dalej próbować.
Powodzenia.

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

grabz pisze:Proponowałbym autorom poprzednich postów lekturę http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=1552 .
Co do samego prosiaczka to niestety wypada dużo gorzej od poprzedniczki.Być może jest to winą materiału z jakiego została wykonana ale rzeźba sierści słabiutka.Pomysł mi się podoba, cuś innego, wymaga jednak dopracowania.Mam nadzieję że się nie zrazisz i będziesz dalej próbować.
Powodzenia.
materiału zdecydowanie z 2 świnki nie polecam, jest tragicznie trudny do obróbki, po chwili robi się automatycznie skóra słonia i nie idzie zrobić ładnego futerka tak jak z GS.

Wpierw przed 3 będzie robiona panna Walkiria, potem po skończeniu i obronieniu pracy będę bawiła się w świnki ;)
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

a co to było, milliput?

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

wydaje mi się że to raczej coś na miarę pasty modelarskiej : http://www.szal-art.pl/pasta-modelarska ... _157_1897/ takiej np. Sam miałem zamiar na jej bazie robić podstawki pod maszyny ale strasznie niewdzięczny materiał dla małego modelarza.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

Booxi pisze:wydaje mi się że to raczej coś na miarę pasty modelarskiej : http://www.szal-art.pl/pasta-modelarska ... _157_1897/ takiej np. Sam miałem zamiar na jej bazie robić podstawki pod maszyny ale strasznie niewdzięczny materiał dla małego modelarza.

dokładnie tego typu :shock: jest beznadziejna
wygodnie robi się masą termoutwardzalną FIMO, którą robiłam pierwszą świnkę i dało radę spokojnie zrobić nawet cieńkie uszka

http://swiatpasji.pl/sklep/FIMO_Soft_ko ... -3018.html - jest też w empiku do kupienia - choć jeszcze nie sprawdzałam jak reaguje na podkład GW. Jej mankamentem jest bardzo ograniczona ilość kolorów, które mimo rozjaśniania jaśniejszą, po upieczeniu wyszła nadal wściekło różowa (a ów kolor właśnie rozjaśniałam białą, żeby wyszedł mi blady róż).
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

ten warchlak to normalnie bomba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Rózowa swianka z 1 stronki jest genialna :mrgreen:
Ale ten warchlak faktycznie wyszedł dziwnie ;) Miałem takie same problemy kiely lepiłem w poxilinie.
Może spróbuj tego http://allegro.pl/masa-modelarska-60gr- ... 69937.html. Ja w tym lepie i jest całkiem nieźle. Czas pracy to spokojnie ponad godzina. Po 2 zaczyna robic sie twarda i trudna do obróbki. Ta masa jest dosyc miękka na robienie futerek, elementów zbroi itd. Bo ma konsystencje zbliżoną do GS-u Wiec zamiast bawić sie w tanie masy dla garncarzy kup coś lepszego ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Starbuck
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: Starbuck »

Abaddon, spróbuję - opis materiału jest bardzo ciekawy - szczególnie w opcji używania wiertarek itp :twisted:
"Nie ma ucieczki przed Chaosem. On naznacza nas wszystkich"

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ta świnka będzie miała bardzo przerażony ryjek jak zobaczy tą wiertarkę o.O nie chce wiedzieć gdzie masz zamiar tym wiertłem pracować ...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ