Bob's Miniatures update 2018

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak dla mnie niestarannie wykonana, mało szczegółowa i mało proporcjonalna.
Może malowaniem się coś podciągnie...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Osobiście, nie w moim guście. Może lepiej byłoby pokryć ją całą czaszkami ? usunąć czaszki z hełmami, nie pasują, i oczywiście zakleić dziury między nimi, praca jest dobra jako całość, ale brakuje jej kosmetycznych poprawek i dopieszczenia żeby było cacy

Awatar użytkownika
Fireant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Fireant »

:( Też jestem na nie. Rzeźba wygląda tak, jakby ci się po porstu nie za bardzo chciało to lepić - ta "smoko-demono-cosio" głowa bardzo niestarannie wykonana, i nie wygląda na wysokiej klasy rzemiosło wyznawców Hashuta! Szkielet za to fajny i będzie dobrą podstawą po działo, jeno nad samym działem trzeba więcej popracować. Będzie żył :wink:
Fireant - Kolejny nudny blog o grach bitewnych...
Wrota - Polska sieć blogów bitewnych!

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Z całym szacunkiem, ale twierdzę że niespecjalnie Ci to wyszło. Mało detali i mało staranne wykonanie. Proporcje również nieco zachwiane. Lepiej by wyglądała jeżdżąc na niższym zawieszeniu.
Poza tym brakuje mi w niej agresji. Śmiało można dać paszczy wściekły wygląd. Wystarczyło by odpowiednio „zmarszczyć brwi”.
Moja rada: postaraj się jeszcze pododawać jakieś nity i łańcuchy. Kilka głów nabitych na kolce również by nie zaszkodziło. Dokleił bym również z przodu jakiś śmiercionośny zderzak.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

A sama lufa, będzie jeszcze czyms oblepiona?
Bo nie wiem czy te odciski palców i niedokładnie położona masa jest jest już jako zakonczenie.
Moim zdaniem wyglada bardzo srednio. Było dobrze dopóki nie załozyłeś na wylot lufy tej wielkiej czaszki, która IMO też jest niezbyt specjalna. Rozumiem jakbys rzeźbił to dla siebie, ale jeśli zamówił bym u Ciebie Hellcanona to raczej liczyłbym na cos efektowniejszego :?
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Wg mnie nie wygląda tak dobrze jak oryginał, ale daje rade.

pzdr!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Magda
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: Magda »

Po obejrzeniu Twojej galerii nasuwają mi się 3 rzeczy dot malowania:

1. musisz kłaść o wiele więcej warstw ( co z reszta niektórzy już zauważyli ;p), Twój nmm szczerze mówiąc wygląda na góra 3 warstwy.
2. usztywnić rękę - pewne rzeczy pomalowane są niestarannie
3. malować trochę rzadszą farbą

Myślę, że jak nabierzesz wprawy w powyższych czynnościach to będzie coraz lepiej.
Czekam na kolejne prace :)
Obrazek

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Szczerze to nie wiem czemu tak wygląda :( zazwyczaj kłade 5 - 10 warstw przy nmm :?

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Kontynuując mój projekt chimery, zrobiłem trzecią koźlą głowę...

Obrazek

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

całkiem spoko, chociaż mi trochę bardziej przypominą szczurzą niż kozią głowę :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Mi to bobra bardziej przypomina :D Kozy mają dłuższe i chudsze pyski ;)

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Zdecydowanie za gruby pysk, jeżeli miała to być koza. Ale ma coś w sobie ze skavena. Może to kozo-skaven? :)
Ostatnio zmieniony 6 mar 2011, o 17:09 przez Tharival, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

może być ;D w realu jest troszkę dłuższa, pod dzinym kątem trochę to zdjęcie...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Koniecznie wymień ten oklapły jęzor wygląda jak u jakiegoś zdechłego psa a nie krwiożerczego potwora :D a poza tym ulepek rewelacyjny! Masz ogromny talent co widać w tej rzeźbie... pracuj dalej i rozwijaj swoje sculptorskie zdolności a na pewno będziesz w przyszłości robił figurki na bardzo wysokim poziomie! Ogólnie brawa.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Dzięki bardzo ;) Mam tylko w tym przypadku dylemat w jakiej pozycji mu zrobić skrzydła :x

EDIT:
Mój problem rozwiązał się sam ;) okazało się że chimera tak naprawdę nie ma skrzydeł ;D http://en.wikipedia.org/wiki/Chimera_%28mythology%29
Tylko ciekawe czemu ma zasadę lot...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Popraw paszczę w srodkowej głowie ;) Dokładnie to zęby ( wygladaja na niestaranne gdyz są krzywe, i dosc nie starannie ulepione) I jezyk bo wisi jak u psa, jak już ktoś to zauważył :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

koza ma pysk trochę taki szczurzo chomiczy :/ nie przemawia do mnie ani trochę...

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Dodaj jeszcze ,,kozią bródkę'' i będzie git. :wink:

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

W sumie o tym zapomniałem :shock:

ODPOWIEDZ