Bob's Miniatures update 2018

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Bob's Miniatures update 2018

Post autor: BoB miniatures »

http://bobminiatures.blogspot.com/

Obrazek

zapraszam do komentowania i oceny oraz podpowiedzi co robię źle.

MOJA OFERTA ZNAJDUJE SIĘ TU:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=26777
http://bobminiatures.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, o 14:19 przez BoB miniatures, łącznie zmieniany 96 razy.

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Te szkieletowe "kostuchy" bardzo fajne;] czekam na zdjecia pomalowanych;]

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Też muszę przyznać, że konwersja udana =D>
Malowanie średnie, ale na stole ujdzie.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Kostuchów niestety nie będzie malowanych bo one dla kumpla były... A malowanie średnie, bo jak tam napisałem stare te fotki są strasznie, większość ponad rok temu, niektóre nawet więcej... tylko ta wampirzyca jest w miarę nowa, z początku wakacji ;p niedługo wstawię nowe, może jeszcze dzisiaj, moich Bretońców.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Zaprazszam do dalszego komentowania. Pojawiło się wiele nowych zdjęć, wiele figurek lepionych przezemnie, dlatego jestem ciekawy waszych opinii. Jeszcze dzisiaj lub jutro pojawi się parę postów zawierających więcej wigurek w tym moją najnowszą figurkę - Lorda na pegazie.

EDIT:
Lorda nie udało mi się pomalować, będzie później, albo jutro. Natomiast wszystkie pozostałe już są. Doszła cała nowa strona więc jest co oceniać.

EDIT:
Pegaz już jest ;p

EDIT:
Najbardziej zależy mi na komentarzach do bretonnian lorda, do bsb, damselki i n goblina ;p

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zajmuję się malowaniem na zamówienie, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dokładne ceny podane na stronie. Cena za piezy model to tylko 5zł. Zapraszam!

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Jako że nikt nic nie komentuje wstawię tutaj kilka fotek, po większą ilość można wchodzić na blog w moim podpisie...
Naprawdę zależy mi na komentarzach, bo chcę wiedzieć jak udoskonalić moje techniki malarskie i rzeźbiarskie.

Pegaz od Bretonnian Lorda:
Obrazek
Z naklejonym emblematem ztarczy lorda:
Obrazek

BSB:
Obrazek

Night Goblin:
Obrazek

Konwersja Ogra:
Obrazek

Czarodziejka - Live
Figurka prawie w całości ulepiona przeze mnie z Green Stuf'u. Z Woodelfa którym była został tylko korpus i głowa konia oraz twarz ;p
Obrazek
I piesza
Obrazek

Upiorki ;p
Obrazek

Wampirka:
Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

pegaz spoko, przejścia delikatne na skórze są bardzo fajne,, ten herb ulepiony z czegoś tam to pomalować trza, ale wokół niego kratki strasznie krzywe są, bsb fajniej by wyglądał jakby jednak miał kerby, ale jest i tak ekstra, podoba mi się ten NMM srebrny (jakimi farbkami go malowałeś i ile warstw?) , dalej goblin spoko, trochę dziwnie się błyszczy i tarcza taka zbyt jaskrawa, konwersja ładnie zrobiona, ale mi nie przypadła do gustu, czarodziejka jak na całą ulepioną z green stuffu to ekstra, włosy ma jakieś dziwne, piesza też jest fajna, tylko co ona trzyma (jakiegoś kamienia), upiorki po prostu the best, wampirka ma taki trochę dziwny ryj, niespecjalnie mi się podoba.
Ogólnie rzecz biorąc to bardzo fajnie

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

NMM na bsb to SHADOW GREY cieniowany w biel, warstw nie liczyłem nigdy, ale z 6,7 na pewno ;p Co to są kerby?

Wejdz na bloga i poczytaj ;p Te godła to są odlewy emblematu z tarczy i będę je malował na nmm srebrny i złoty. a kratki wiem ze krzywe, nawet założyłem osobny temat żeby się dowiedzieć jak ludzie robią że im tak prosto wychodzi ;p

w realu goblin sie nie błyszczy, światło tak dziwnie padło...

Na ręce ma siedzieć jej sowa tak jak w wersji konnej ;p nie dokończona jeszcze, głowy też nie ma i końcówki laski... wszystko jest na blogu. i pełno innych zdjęć tych figurek.. włosy tak dziwnie na tej fotce wyszły. na innych na blogu wyglądają troszkę lepiej...

Wampirka była dla kumpla, i miała mieć trochę krwi na twarzy, chyba że o coś innego w tej twarzy ci chodzi ;p

dzięki za komenta :D

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

a i takie pytanko, oglądałem bloga i widziałem man at arms- jak zrobiłeś to fajne zabrudzenie na tarczy?

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Bardzo rozwodniony CALTHAN BROWN z citadel fundation. Musisz bardzo rozwadniać bo te farby aż za dobrze kryją ;p
Ostatnio zmieniony 9 gru 2011, o 20:54 przez BoB miniatures, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Nie wiem czy ktoś zauważył, a to jedna z moich ostatnich prac ;p

Obrazek

więcej zdjęć na blogu.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

chodziło mi że bsb fajniej by wygląda ł jakby miał HERBY

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Za dużo farby, GS sporo lepszy od malowania, może lepiej w tym kierunku iść, przy okazji można dobrze zarobić.

Nie marnuj czasu na pędzel tylko lep lep lep ^_^

Upiory, pień no klasa człowieku

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

upiory miód pitny!

imo współczuję trochę, malowanie tego to będzie katorga :D
Obrazek

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Jak już mówiłem to dla kumpla było ;p nie ja maluję, nie mój problem ;D

@dziik - Wziąłem sobie twoją radę do serca i biorę się za damsel of the lady w wersji beast konnej i pieszo, oraz wszelkie formy jakie może przyjąć (Chimera, Mantikora itp.). Zdjęcia już wkrótce.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Nowe zdjęcia - Srebrny nmm na lordzie

Obrazek

Obrazek

Standardowo: więcej zdjęć na blogu

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Za mały kontrast, póki co na stal mi to nie wygląda. Prędzej kamień.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

I coś z GS'u ;p Damsle of the Lady domena bestii na koniu...
wczesny wip
więcej fot na blogu

Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

na gościu za mało warstw nmm (znowu od shadow grey?), o koni trudno jest jeszcze coś powiedzieć, ja bym mu mże dał trochę większe wychyleni do góry

ODPOWIEDZ