Próby Grześka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Próby Grześka

Post autor: smiejagreg »

Witam i pozdrawiam,proszę o wyrozumiałość ( pierwszy post): nie wiem co robię źle, w edycji posta wybieram opcję Img, wpisuję adres fotki i co dalej, żeby była ona widoczna :oops: Może ktoś pomoże noobowi...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 6 gru 2010, o 13:12 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Musi to wyglądać tak [img]tutaj_wklejasz_link[/img] i już.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Co więcej, powinien być to link bezpośredni czyli w tym przypadku:
http://s1130.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1353978&t=634272169321591886&id=397771732&vid=397771732

wtedy wychodzi nam:
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

tag [img] dzaiła chyba tylko jak masz odwołanie do pliku, czy z konkretnym graficznym rozszerzeniem, jpg, png...

a co do malowania to fajne, ale:
- wrzucaj trochę większe zdjęcia (lub miniaturki na forum z linkami do dużych zdjęć)
- wrzucaj więcej zdjęć z różnych perspektyw
- jak chcesz dokładnych porad to pokaż również pojedynczą figurkę sfotografowaną z bliska
- zmień miejsce wrzucania zdjęć, chomik jest słaby! :)
Obrazek

czart35
Plewa
Posty: 6

Post autor: czart35 »

Mam nadzieję że uda mi się umieścić zdjęcia to powiem jak to robić
Obrazek

czart35
Plewa
Posty: 6

Post autor: czart35 »

Wiem zdjęcie jest trochę marne ale to nie o to chodzi to była próba dołączenia zdjęcia i jak widać nawet mi się udała. Korzystłam z pomocy photobucket.com

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Cóż, no ja powiem tak, pivota w monitorze nie mam więc obracaj foty ;) jak już ogarniasz jak się to robi to wrzucaj wrzucaj bo choć zdjęcie bardzo rozmazane wydaje mi się, że będzie co oglądać bo kraśki wydają się być na przyzwoitym poziomie :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Ja proponuję imageshack i obróbkę zdjęć w paincie przed wrzuceniem.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=13909
Dla tych co chcą a nie mogą zamieścić zdjęcia, już prościej się chyba nie da :wink: .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dziękuję wszystkim za pomoc i dobre słowo. Jak ogarnę to wrzucę cosik.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolejna próba wrzucenia fotki. Starałem się ją trochę obrobić i dopasować. Proszę o uwagi - głównie do sposobu zamieszczenia zdjęcia. Muszę bowiem najpierw wiedzieć, czy wymiary zdjęcia dobre, czy mam coś zmienić :?: . Jakieś sugestie co do optymalnej wielkości zdjęć - będę wdzięczny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jest ok,
zarówno z malowaniem jak i zamieszczonymi zdjęciami :)

choć te rogi można by było jakoś wycieniować, takie jednolite białe słabo wyglądają.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

OK zatem. Próby zakończone, thx za wszelką pomoc. Planowałem założyć 2 wątki - jeden do armii chaosu i jeden do krasnali i tam wrzucać fotki. Nie wiem, czy to nie jakieś megalomańskie z mojej strony i czy nie wbrew obyczajom. Może lepiej byłoby wszystko w jednym - proszę o sugestie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Tak jak pisała Asassello - krasnolud naprawdę porządny ale cały efekt psują białe rogi. Wyglądają jakby były nieskończone. Pomaluj je i będzie git bohater.

Co do tego czy robic jeden temat dla jednej armii czy jeden wspólny. To już zależy tylko od Ciebie. Niektórzy zakładają nowe tematy dla każdej pomalowanej figurki więc nie masz się co stresować ;)

Fanom jednej z armii na pewno będzie wygodniej przeglądać temat przeznaczony np. tylko krasnoludom.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rogi są pocieniowane - być może słabo - po prostu zdjęcie jest prześwietlone i nic na nich nie widać. Ale jeszcze się poprawi i wrzucę fotkę na wątek armijny. Proszę o zamknięcie niniejszego.

ODPOWIEDZ