Rothand Gallery update. Kholek, Malek i undeady

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Rothand Gallery

Post autor: Rasti »

No i tutaj są konkret foty. Widać technikę ;) GJ =D>

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Fotki faktycznie znacznie lepsze niż te w galerii Karlita, co nie zmienia faktu, że kolory nadal wyglądają na płaskie. To bardzo popisowy model i wiem, że można by było pocisnąć zdecydowanie głębsze cienie (skóra) i rozjaśnienia (czerwone elementy). Nie wiem też, czy dobrym pomysłem był taki dobór skóry - ale to pewnie wymagania klienta, więc bardzo się czepiał nie będę. Metaliki IMO za czyste i sterylne - na tych zdjęciach nie widać choćby kapki rdzy czy zaschniętej krwi. Przez to wszystko cały model wydaje się raczej późnym WiPem... Oczywiście nie napiszę, że jest źle pomalowany - po prostu wydaje mi się, że odbiega od Twoich wcześniejszych, bardzo dobrych prac...

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Moje wymagania co do tego modelu były ściśle określone i wygląda dokładnie tak, jak chciałem żeby wyglądał. Pamiętajcie że wszystko ma swoją cenę i żeby model był jeszcze bardziej "odstawiony" musiałbym zabulić konkretną kwotkę :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

No właśnie zdaję sobie z tego sprawę :) Dlatego mocno się nie czepiam - to nadal kawał dobrej roboty. Natomiast mój wewnętrzny hobbysta płacze z żalu, że akurat taki zajebisty model jest na poziomie TT+ :D

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Poziom ocenię dokładnie jak będę już miał model w ręku.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam,

Ja to bym się jak Niedźwiedź nie czepiała skóry (choć zgodzę się że można było nadać jej więcej kontrastu) - bo widzę w niej fajne elementy. Za to skrzydła wyglądają jakby niewiele od podkładowania się zmieniły... może to kwestia zdjęć, ale uważam je za najsłabszy element figurki. Tak poza tym wygląda fajnie.

Ave
Łania

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ze skrzydłami to był taki plan żeby ich nie ruszać za bardzo, podobnie wygląda ten model na stronie FW, chociaż zgodzę się że np rogi na zakończeniach można było trochę bardziej rozjaśnić.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na stronach GW czy FW modele często wcale nie są jakieś super hiper pomalowane. Podzielam zdanie Niedźwiedzia co do skrzydeł - wyglądają, jakby faktycznie były dopiero do malowania... Pozostałe elementy mi się podobają. sama kolorystyka jest dobra - czerwony ożywia model, co podkreśla jeszcze monochromatyczność całości. Skóra jest ok, jedynie żyły, skoro są aż tak mocno uwydatnione, imho powinny być jednak bardziej sinoczerwone. Albo skóra jest gruba i żył tak nie widać, albo cienka i je widać lepiej... Model fajnie pomalowany, ale imho najlepiej by wyglądał w równie monochromatycznej armii. A Karlito armię ma dość kolorową jednak. Wg mnie akurat do tej armii ten tak pomalowany figs pasuje średnio...

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

thx za komenty :)

Konwersja chaos lorda skulltakera w40k

Obrazek

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Bardzo fajnie się chłopak prezentuje. Zwłaszcza podoba mi się jego poza - widać, że zaraz komuś przy.....fandzoli :D
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wyjątkowo dynamiczny jest.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Fajny model.
Dla dobrego malarza mega pole do popisu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

... zgadnijcie sami co to :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

calkiem spoko się ten K'daai zapowiada 8)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dokładnie to samo pomyślałem ;)
Jednak trochę zbyt jednolite te plecki. Nie myślałeś, o jakiś detalach urozmaicających?

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Takie miały być - to rów na plerach gdzie płynie lava (nie wiem czy się przypatrywaliście)

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Fajny, czekam na kolejne modele =D>

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Dokładnie o taki prosiłem - tak sobie wyobrażam K'daaia. Przede wszystkim powinien być duży i czworonożny. Chciałem żeby model po pomalowaniu odzwierciedlał jakoś jego cechę o paleniu przeciwników przed walką.

Wielkie dzięki Rothand.


Awatar użytkownika
rdsnajper
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: rdsnajper »

Jest mój genialny Firebelly :) Wielkie dzięki za tą prace i spokojnie czekam na kolejne!

ODPOWIEDZ