Krasnoludy Grześka - up 2014.08.10 pierwsze norsy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Krasnoludy Grześka - up 2011.11.13 - Slayerzy, filler W

Post autor: quidamcorvus »

smiejagreg pisze:Już poprawione - przecież napisałem wcześniej, co by nie zwracać uwagi na to :wink: . Za wcześnie cyknałem fotki...
Oj tam, oj tam :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ostatnio mało czasu, kruca bomba, na malowanie było, ale coś tam robiłem... Oto mój regimencik górników poddaję pod pręgierz opinii publicznej. Fotki, jak zwykle, nienajlepsze, ale póki co muszą być. Zapraszam do komentowania:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I ostatnia fotka - jeszcze mniej udana - chciałem zrobić fotkę gema na kilofie champa:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 9 lut 2012, o 15:07 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Świetna robota cacy malowanko =D> fajnie wyszło rozjaśnianie brodek :P
a i podstawki też na wysokom poziomie =D>
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Brody o dziwo też mi się podobają nadają taki oldsqlowy styl :) Udane świeczki - nawet bardzo. Jedynie co mnie jakoś zraziło to gryzące się czerwone i zielone rękawice ale ot jest rzecz gustu oczywiście a o tym tu nie dyskutujemy.

Brawo jednym słowem

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Świetny regiment, szczególnie podoba mi się cieniowanie świeczek. Podstawki też niczego sobie. Robią wrażenie =D>
Ostatnio zmieniony 9 lut 2012, o 21:38 przez Robo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Bardzo zacna praca:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przyjemne!

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Świetni górnicy. Bardzo podobają mi się metaliki, brody, podstawki i styliska kilofów =D> .

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nie ma to jak metalowe figurki górników :) Świetne wzory, świetne malowanie =D>

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ociekają klimatem dawnych czasów... Podobają mi się zielone rękawice.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki za komentarze. Teraz się bujam z WoChem, ale niedługo wrócę do krasiów. Właśnie kończę kompletowanie fajnego regimentu :P , więc za jakiś czas pojawi się on pomalowany...

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Fajnie Ci wyszły te figurki minerów. Od pierwszego zdjęcia moją uwagę przykuwają brody, szczególnie te rude są pięknie "wylajtowane". Świeczki też fajnie wyszły - u moich wciąż czekają na wykończenie, bo się zabrać nie mogę :lol2:
Pomysł z zielonymi rękawicami na pierwszy rzut oka lekko szokujący, ale w ostatecznym rozrachunku też fajny - monotonia kolorystyczna i szablonowe podejście do ciuchów jest zmorą większości graczy. Co najwyżej bym się przyczepił o to, że skoro to minerzy "po wykopaniu", to powinni być ciut przykurzeni, ale sam się tego nie trzymam - moi lśnią, jak na defiladzie :lol2:

Tak trzymać !!!
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Świetne modele oraz malowanie :shock: =D> =D>
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo dobrze prezentujący się oddział. W pojedynczych modelach są elementy, które można by dopracować, ale jako całość oddział robi bardzo fajne wrażenie. Dobra robota =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dawno w temacie nic nie zamieszczałem - oto paru starych hammerersów dla uzupełnienia regimentu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I cały regiment saute, tj. bez lorda na tarczy i ew. fillerów:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Świetne hamce, też chciałbym mieć taki regiment :)
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ale klimat! Modele, kolory, detale, super =D>

Dla samego wyglądu można taki oddział sobie zrobić na półkę. Piękna robota!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Długo kazałeś czekać na jakoweś nowości, modeli zazdroszczę, robota wyśmienita i musi się podobać 8)

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Super jest moc.;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić


ODPOWIEDZ