Krasnoludy Grześka - up 2014.08.10 pierwsze norsy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Krasnoludy Grześka - up 2011.03.04 Slayers WIP

Post autor: Bayard »

Moim zdaniem ta po lewej. Żółte rozjaśnienia na końcówkach wyglądają trochę sztucznie... Co do reszty nie mam większych uwag. Aha, trzonek topora lepiej wyszedł Ci na tym po prawej :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Moim zdaniem ten po prawej jest fajniejszy :)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

A mnie się bardziej podoba ten po lewej (kolor włosów jest bardziej naturalny). I jego trzonek również :wink:
Choć u slayera z prawej na fotce linie drewna są wyraźniejsze, to jednak trochę za bardzo i wygląda to nieco sztucznie, poza tym mam takie wrażenie, że w realu wygląda to trochę inaczej.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na żywca IMHO oba trzonki są bardzo podobne, na zdjęciu oświetlenie powoduję różnicę, faktycznie jest pośrodku między tymi trzonkami ze zdjęcia, nie wygląda to źle...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

bez apelacyjnie lepszy jest ten z lewej ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak dla mnie lewa strona. Wygląda jakoś tak naturalniej powiedzmy.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

rozwodnij baal red pół na pół z wodą staraj się nie atakować całej powierzchni, zajmie to trochę czasu ale będzie git na koniec popraw lekko żółtym i jest kozak wtedy. Wiem z czym się zmagasz... Poza tym brawo brawo brawo !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dobrze więc, zatem brody będą a'la ten z lewej. Dzięki za pomoc i komentarze. Jak skończę i ogarnę się to wrzucę fotki.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam fotki ostatnich slayerów i zapraszam do komentowania:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Malowanie wypasione ale te figsyyy.... moim zdaniem te modele bardziej przypominają krasnoludki niż Zabójców z krwi i kości. Ten kolo na ostatnich zdjęciach jest ok, widac że gościu trochę orczych głów już ściął :twisted:
Co do samego malowania... Bardzo fajnie prezentuje się skóra, dobrze wyeksponowane mięśnie, czupryny i brody też bardzo fajnie się prezentują.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Malowanie Slayerów bardzo w porządku. Jedyne, co mnie boli, to jednolity kolor gaci, ale to taka moja osobista fobia :mrgreen:
Z uwag czysto technicznych - jeżeli kładziesz 2 warstwy tego czegoś (nie umiem rozpoznać) między figurki, a podstawkę, to może postaraj się zatrzeć mocniej granice przejścia, bo pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy, to taka, że Slayerzy stoją na betonowych płytach... Pojedyncze tafle nie budzą we mnie tak silnych skojarzeń.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Fajne malowanie - fajne staroedycyjne figsy ^.^
Metaliki mi sie osobiscie podobają ;) Tak samo jak spodnie ;)

edit: podstawki nie sa aż tak tragiczne :D
No moze u tego hesrosa (?) jest gorzej ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde , wydawało mi się, że przy skałach łupkowych takie właśnie płyty mogą i powinny nachodzić na siebie...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nie znam się na skałkach łupkowych ale wiem, że modele są wypasione, metaliki porządne, przejścia super. I wnioskuję, że podobnie jak ja masz problemy z tatuażami ?:>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jakoś nie jestem zwolennikiem tatuaży - również w życiu - i, szczerze mówiąc , nie próbowałem robić slayerom tatuaży... Może kiedyś...
Poza tym tatuaże powodują, że figurka wygląda "nieporządnie" - nie wiem, jak to opisać, za dużo na niej jest... Jakoś nie widziałem slayerów z naprawdę dobrymi tatuażami...
Ostatnio zmieniony 8 mar 2011, o 16:42 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ja próbowałem, ale niestety nie za dobrze mi to wyszło. na niektórych modelach natomiast zrobiłem braveheart - połowę ciała/twarzy na niebiesko :D

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Nie no skałki są spoko, poza tymi 2 najwyzszymi pod Bohaterem i gosciem obok niego ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

kubon pisze:Nie no skałki są spoko, poza tymi 2 najwyzszymi pod Bohaterem i gosciem obok niego ;)
co z nimi nie tak?
bardzo dobrze że bohater z pachołem się wyróżnia :wink:

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

zielonatrawa pisze:
kubon pisze:Nie no skałki są spoko, poza tymi 2 najwyzszymi pod Bohaterem i gosciem obok niego ;)
co z nimi nie tak?
bardzo dobrze że bohater z pachołem się wyróżnia :wink:
IMHO ta druga skałka jest za duza ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ja nie przepadam za aż tak "bogatymi" podstawkami

ODPOWIEDZ