Krasnoludy Grześka - up 2014.08.10 pierwsze norsy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Krasnoludy Grześka - up 2011.03.18 Slayers again

Post autor: Bayard »

Bardzo ładne malowanie =D> Z metalików najbardziej mi się podoba topór środkowego slayera na drugiej fotce od dołu, a i kamyczki świetnie Ci wyszły :) A tą szczecinę możesz pomalować kilkoma cienkimi warstwami rozwodnionego, a potem lekko wytartego w ścierkę fortress grey lub codex grey- tak, by nie przykryło to całkowicie skóry, by prześwitywała lekko spod warstwy szarego :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki za komentarze :D . Przede wszystkim cieszę się, że podstawki już mniej gryzą oczy, poza tym trochę sie nawycinałem, żeby poukrywać blaszki, które zdecydowałem się oszczędzać :mrgreen: . Jeże na łbach spróbuję jakoś zrobić. Może ktoś, kto już takie jeże robił wrzuci na PW jakąś fotkę poglądową, będzie łatwiej...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Kamyczki bardzo mi się podobają. Kudły mogłyby być trochę jaśniejsze przez pomarańcz w żółć ale i tak jest spoko :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Naprawdę piękne pancury, brak tatuaży :? poza tym wyśmienite =D> .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przedstawiam ekipę kuszników/rangerów przybyłych z twierdzy West Wind. Niestety nie mam żadnych znajomych robiących dobre fotki i wszystko robię sam, co niestety widać. Zapraszam do komentowania:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Kolorystyka idealnie w moje gusta, solidna robota przyjemna dla oka :) .

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

O ile same modele średnio mi się podobają, to malowanie już bardzo przyzwoite =D> Kolorystyka idealna dla zwiadowców. Brody fajnie Ci wyszły :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Malowanie konkretny TT, fajnie wyszła skóra i broda u krasnali.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

dobrze dobrze !! szczególnie brody, modele mi sie nie podobają ale malowanie znacznie je poprawia
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Bardzo przyjemne malowanie ;) A figurki mi się strasznie podobają :D
Ilu ich masz i ile za nich płaciłeś :P ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cieszę się, że komuś też się te figsy podobają. Dla mnie są OK. Chciałbym, żeby GW wypuściło coś na podobieństwo tych figsów, ale w swoim stylu... A nie raczyło nas tylko klonami...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

lepiej nie w ich stylu tylko w stylu maraudera. Albo najlepiej niech Aly Morrison i Colin Dixon jeszcze porzeźbią, bo ich figurki uważam za najlepsze i najcudowniejsze w krasnoludzkiej klasie.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

O to mi właśnie chodzi - jestem nieprzejednanym wrogiem nowych wzorów krasnoludów, uważam, że to co teraz wypluwa z siebie GW [-X spowoduje, że armia umrze śmiercią naturalną - z braku amatorów tak kiepskich figsów... Pozostaną na placu tylko właściciele armii staroedycyjnych. Zazdroszczę innym armiom, że tam nie ma tak wielkiego obniżenia poziomu figsów :cry: .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nie no bez 2 zdań ostatnie ładne krasnoludy wyszły w 6 edycji. thunderersi, wg mnie naprawdę porządni, plastikowi warriorzy też całkiem spoko, ale plastiki w 7 ed są beznadziejne, upośledzone i paskudne, sam mam ich trochę ale będą mi służyć jako zapychacze połączeni ze skull passem jakbym chciał wystawić więcej warriorów czy longów. Zresztą co ja mówię, nie tylko plastiki... z maszyn to nadaje się trochę... bolec, armata orgianki, zniese, ale katapulta to zło a inżynierzy to jakaś kpina
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z inżynierów to tylko ten z dużym młotem znośny, reszta jak piszesz. Trend do dupy...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

generalnie weszli teraz w styl proporcjonalnych figurek, mniejszych ludzi, a nie porządnych barczystych krasnoludów z solidnym piwnym brzuchem co sprawiło, że modele sa mocno zubożałe.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

bardzo fajna galeria =D>
najbardziej podobają mi sie jednak slayerzy
może dałbyś jakieś zdjęcie rodzinne wszystkich naraz?

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Malowanie, jak zwykle, solidne i miłe dla oka =D>
Choć figurki same w sobie jakoś mnie nie przekonują (ja to jednak jestem maksymalnie uwarunkowany na GW :wink: )
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Malowanie całkiem w pytkę, widać że Twój skill idzie ostro w górę =D> =D> =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Linia podziału :roll:
Poziom faktycznie leci w góre, ciekawie dobrana kolorystyka, malowanie bardzo schludne, jednym słowem dobre prace!

ODPOWIEDZ