PMOTM XXIX - szczury Arbitra

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

PMOTM XXIX - szczury Arbitra

Post autor: Arbiter Elegancji »

to moje dwa zgłoszenia na tą edycję PMOTM,
pierwsze:
Obrazek
drugie:
Obrazek

a tu kilka dodatkowych fot:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
miłego oglądania :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Michal_
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Michal_ »

Fajna kolorystyka, mi się podoba, jak nie jest to wielka tajemnica jak robiłeś kosy Elektryka ?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

mrocznie & klimatycznie!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

@Michal_ Na czarny podkład dark Dark Angels green, później rozjaśnianie dodając do zielonego Cygnus Yellow (odpowiednik Sunburst Yellow) aż do czystej żółtej. Na koniec na krawędziach cygnus yellow z bielą. Proste jak budowa cepa :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Bardzo fajne prace. Warchief mi się bardziej podoba. Tarcza warchiefa szczególnie fajna
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

No po zbóju dobre! Ta tarcza to oryginalna, czy z innego setu, może samoróbka?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

trochę za cienki w uszach jestem żeby takie samoróbki robić :P to tarcza od 5ed. klona :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

Genialny efekt. Kosa elektryka bardzo fajnie kolorystycznie zrobiona (== Good Job

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Myhyyym, niemniej figurasy pierwsza klasa!

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Kosy elektryka są genialne, tarcza drugiego skavena też jest super.
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Elektryk genialny.
Ile czasu zajęło Ci pomalowanie tego elektryka? ;>
Ewentualnie możnaby poprawić czerwony, o ile sie nie myle jest to lampka, tak? Można to bardziej uwidocznić.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dragan pisze:Ile czasu zajęło Ci pomalowanie tego elektryka? ;>
nie dużo, może godzinę :)

to czerwone to gogle, nie lampka. nie chciałem żeby się świeciły :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Arbiter Elegancji pisze:
Dragan pisze:Ile czasu zajęło Ci pomalowanie tego elektryka? ;>
nie dużo, może godzinę :)

to czerwone to gogle, nie lampka. nie chciałem żeby się świeciły :P
A no chyba, że tak. 1 godzina to naprawde mało, żeby taki efekt uzyskać ;D Gratuluje.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurna , zamiast ple ple o rodzajach farb lepiej zapodaj tutka nt. "Jak w 1 godzinę pomalować figsa przy zachowaniu takiego poziomu?" :wink: :shock: :wink:

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

Mieć talent, być dokładnym i szybkim :D:D:D

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

uhhh, niezłe masz te szczurki :wink: ja nie dam rady przed końcem zgłoszeń fotek cyknąć, trudno się mówi :roll: ciśnij, mamy turniej do wygrania :twisted:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

WYkładzina 1209 !!!!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

MorgotH pisze:WYkładzina 1209 !!!!
yyy :-s to obelga czy pochwala :?:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

MorgotH pisze:WYkładzina 1209 !!!!
Że co? :-s
Nieważne, do podpisu się nadaje. Bezsens tego sformułowania osiągnie wówczas swoje apogeum. :mrgreen:

Ładna zieleń - przykuwa wzrok. Jeśli się nie mylę washe były intensywnie eksploatowane? Ogólnie ELEGANCKO :wink: .

EDIT: Może chodziło mu o materiał, na którym stoją figurki? :-k
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ