Robo gallery- Ironbreakers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Re: Robo gallery - Giant filler

Post autor: Erol »

Zarąciście Ci wyszedł =D> =D>
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Piotras pisze:Jedno niedociągniecie, na które aż dziw, nikt nie zwrócił uwagi ;)

jakbyś komuś tak upierd**** nogę, to jednak ten topór miałbyś ubabrany krwią :mrgreen: I nie tylko topór, ale to już pominę.

sam pomysł jak i wykonanie bardzo fajne :)
[-X [-X [-X
to Zabójca, oni noszą Slayer Axes, trzy topory (nawet wiedźmina przebijają), więc dwurakiem mu upierodciął nogę a teraz będzie go szatkował jednoręcznymi toporami ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Burgund »

albo jeden mu noge upierdolil z oddzialu, a drugi go dobija
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Super, że tak się podoba :mrgreen: , jeśli wyszedł tak dobrze, to może rzeczywiście domaluję tych 4 slayerów i dam go na PMOTM, wyjdzie fajna scenka :twisted: .

Cięcie jest dość równe, bo zakładam, że Slayer bez większego wysiłku ciachnął ją na jeden raz :wink: . Na poprzednich zdjęciach chyba widać, ze tam gdzie są kości nie jest już tak równo.
jakbyś komuś tak upierd**** nogę, to jednak ten topór miałbyś ubabrany krwią :mrgreen: I nie tylko topór, ale to już pominę.
Co do krwi, to nie chciałem z nią przesadzać, jakby miało być realistycznie to połowa modelu musiałaby być na czerwono, a nie chciałem zaciapać malowania nad którym sporo się nasiedziałem.

Zgubiona noga nie zmieściła się na podstawkę, chyba dam jej osobną i wbije w nią topór żeby robiła za mini-filler :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

więcej flaków!!!

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

więcej flaków, więcej rozgniecionych gobbosów i więcej flaków na rozgniecionych gobbosach!!! :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie! Żadnej krwi na broniach, bo Cię będą z turniejów wyrzucać!(ostatnio ktoś zapodał taki motyw na forum :X) :lol2: :lol2:
A tak na poważnie to jednak troszkę krwi na np jego jednym toporku mogłoby być, no i jakoś dziwnie wygląda ten kikut bez jakiś flaków i tej urwanej kończyny :) Czekam na efekt w oddziale ;)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ciekawa logika. Gigantowi uje*ali noge i chcecie flaków na podstawce. To pewnie jakby mu brzuch rozpruli to by stamtąd miał piszczel wystawać :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Robo pisze:Zgubiona noga nie zmieściła się na podstawkę, chyba dam jej osobną i wbije w nią topór żeby robiła za mini-filler :)
I ten topór mógłby być okrwawiony. To już by miało sens. :)

Rakso, oj no, ja już taki jestem, wszystko musi być "zapięte na ostatni guzik" :twisted:

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Spoko, noga będzie dla odmiany spływała krwią.

Zainspirowaliście mnie tymi flakami, rozpruję gigantowi brzuch i w ręce slayera zamiast toporów dam jelito :^o , będzie dość krwawo? :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Taak, pruć olbrzymy :twisted:
Jeśli planujesz jeszcze jakąś posokę cieknącą z kikuta to w porządku. Moar ;)

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Po drobnej przerwie wziąłem się za dalsze mazanie, dokończyłem oddział Longbeardsów oraz pomalowałem Runesmitha:

Longbeards- kupiłem ten oddział jak tylko wyszedł nowy box warriorów, był więc malowany przez ok 4 lata :lol2: . Oprócz bród pomalowanych na biało od zwykłych wojowników odróżniają ich też łuskowe zbroje z green stuffu.
Obrazek
Obrazek
Podstawki:
Obrazek

No i Runesmith. Jest to Runelord Kragg the Grimm z 5ed kowadła zagłady, którego udało mi się wymienić za jego inny wzór (dzięki Pingu!). Brakowało mu różdżki od dłoni wzwyż, więc dostał różdżkę od nowoedycyjnego Runelorda, który i tak zajęty jest waleniem młotem po swoim kowadle ze skutkiem śmiertelnym.
Obrazek
Obrazek
Hope you like it.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 12:33 przez Robo, łącznie zmieniany 7 razy.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

nice :) co do wyrazu w tytule, sam możesz to zrobić, zedytuj 1 post w temacie, i powinno być ok
pozdrawiam
misha
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

git malina:)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

powiem, że pomysł ze zbroją jest super :D

bardzo ładnie wyszło :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

wow pomysł na longów naprawdę konkretny! myślę, że będziesz mieć grono naśladowców po czymś takim!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

To nie jest Kragg the Grimm tylko "zwykły" runelord ze starego kowadła :P
Prace fajne, kolorystyka mi się podoba, podstawki podobają mi się jeszcze bardziej.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Najbardziej podobają mi się podstawki i pomysł na zbroje. Plastikowe figsy mimo pomysłu są IMHO do bani - nie chodzi mi o malowanie, które jest OK.

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

Wszystko cacy tylko czy to wina światła czy ten browar im skisł :D

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Rakso, jesteś pewien że to nie Kragg? Wystarczy go porównać do tego modelu:
http://www.okazje.info.pl/okazja/sport- ... order.html
Odrazu widać uderzające podobieństwa, takie jak identyczny płaszcz, młot, pas, hełm, nawet uczesanie brody... Właściwie to różnią się tylko tym, że ten z kowadła nie ma rogów. To nie może być przypadek!
Piwo miało być raczej spienione niż skisłe :P . Fajnie że podstawki się przyjęły.

Z rozpędu zrobiłem już trench. Trzeba tylko dokończyć beczke, może zrobie na niej wielkie B i xxxx pod spodem =P~

Obrazek
Obrazek

W kolejce sama śmietanka: tarczownik, bsb z army deala, kowadło i ściborowski lord na misiu =P~
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 12:36 przez Robo, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ