Robo gallery- Ironbreakers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Robo gallery- Lord on shieldbearers

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Elegancki lord =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Kolejny drobny krok ku ukończeniu mojej armii :lol2:
Przejścia na tarczy wyszły ciut ostrzejsze niż w rzeczywistości.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zrobiłem mały freehand młotka na płaszczu, ale potem przypomniałem sobie że trzeba jeszcze przykleić tarczę, więc nie jest za dobrze widoczny...
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 13:07 przez Robo, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajnie wyszła broda, choć dodałbym na niej jeszcze jedno ostateczne rozjaśnienie. Młotek ok. Najsłabiej imho wyszła podstawka... Ale z krasnoludzkimi podstawkami ciężko coś wycudować z uwagi na wymiary :wink: ...

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Ładne malowanie, tylko rączka młota zlewa się ze złotymi elementami na nim. Ja bym proponował zmienienie jej na jakiś ciemny brąz, ale to tylko moje sugestie :wink:
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Broda świetna, całość prezentuje się całkiem fajnie. Jedyne co mnie naprawdę kole w oczy to jasne, okrągłe maźnięcia na tarczy... IMO wygląda to słabo a tarcza wyglądała by dobrze bez nich.

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Oto i kolejna odsłona mojej wesołej twórczości. Tym razem zaszalałem i zrobiłem aż cztery modele, być może jest to znak, że powinienem się wreszcie zabrać za któryś z oddziałów.

Wypad do Baru Bugmana był udany:
Obrazek

Pan po prawej ma na kuflu runę równowagi (Ballance), przyda mu się :)
Obrazek
Obrazek

Co do górnika to nie zbyt podobają mi się refleksy świetlne na hełmie i kilofie, ale nie ma co poprawiać, może następne próby będą bardziej udane.
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 15:06 przez Robo, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Boże jak chciałby pomalować jeden z tych modelii - wyglądają fantastycznie :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niedawno Rakso sprzedawał komplet bodajże po 14 zł/szt, tak że była okazja :wink: To świetne figsy, w dodatku nadają się po jednym do różnych regimentów: minerzy, hamki, warriorzy/clansmeni/, kuszole. Fajne urozmaicenie do regimentów. malowanie i podstawki bardzo udane. Cała armia tak pomalowana będzie zdobić stoły...
Ostatnio zmieniony 16 paź 2012, o 18:09 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Podkopali się do baru :>

a Twoje malowidła wyglądają coraz lepiej. Malujesz staranniej i chyba robisz lepsze fotki. Tak trzymać.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Świetne malowanie =D>

Po przeglądnięciu całej galerii widać postępy w malowaniu - oby tak dalej!
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo fajne miśki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

bardzo fajni :)
mam tylko zastrzezenia co do minera.
skora na twarzy ma taki sam kolor jak jego broda. do tego troszke ci wyszlo odbicie swiatla na kilofie.
ale i tak bardzo fajni :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Dzięki za pozytywne komentarze, fajnie być czasem pochwalonym :wink:

Rękawiczki, broda i skóra minera trochę się zlewają, któryś z tych elementów powinien być jeśniejszy, ale nie lubie poprawiać skończonych modeli... Skóra jest czerwona bo jak to pijak-dostał rumieńcy od alkoholu :oops:
Jeśli miał bym coś jednak poprawić, to rzeczywiście był by to OSL na kilofie, na przyszłość trzeba będzie poczytać wiecej artykułów.

Pozdrawiam i do usłyszenia, pewnie za jakieś 3 miechy (tyle powinno mi zająć 10 Longów).

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, nie przesadzaj, ja obecnie 6 maruderów chaosu kończę, łącznie zajmą mi ze 12 godzin malowania. Sęk w tym, że maluję tylko w weekendy po kilka godzin :( ...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Spójrz jak często updatuję galerię :lol2: . Między Tarczownikiem a Championem zrobiłem sobie praktycznie pół roku przerwy w malowaniu :lol2: . No, może w międzyczasie naprawiłem kilka uszkodzonych modeli i domalowałem obsługę katapki, ale takie rzeczy da się zrobić w jedno popoludnie.
Niestety, z moją organizacją potrzebuję mieć wolny praktycznie cały dzień żeby się zabrać za malowanie. W końcu przed rozpoczęciem trzeba rozłożyć stanowisko, co zajmuje mi nie raz godzinę, bo przy tym oczywiście oglądam jakiś głupi serial, którego ściągnąłem wszystkie sezony. No a jak już się wezmę do roboty, to niestety wcale nie ide jak burza, wręcz przeciwnie, Etna cześciej wybucha niż ja kończę model... Także 8h minimum, ze trzy takie sesje i mam ukończonych np. pijaków =D> .
No ale teraz mam zrobionych najważniejszych ważniaków w armii, więc może zacznę robić tych Longbeardsów, mam nadzieje że 30 modeli zamiast 3 nauczy mnie malowania ,,z doskoku" po 1-2h dziennie.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

No i znów to samo, czyli kilka miesięcy odstępu :P . Oto co się w tym czasie urodziło:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 13:17 przez Robo, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

fajne :D

b podobają mi się brody chłopaków )
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo zacnie! To na sztandarach to freehandy?

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

A skąd, wydrukowane, tylko pomalowane ręcznie. Próbowałem zrobić na nich nmm, ale to jest jednak trudna sztuka...

Smh:
Mam nadzieję, że nie spaprałem Twojego modelu :wink:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Robo pisze:Smh: Mam nadzieję, że nie spaprałem Twojego modelu :wink:
Wyszedł wypaśnie! Widać, że trafił w ręce odpowiedniego Krasnoluda :D Tym bardziej niech służy zacnie! Żadnych jedynek ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ