Robo gallery- Ironbreakers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: Robo gallery- back from the Halls of Grimnir!

Post autor: wind_sower »

Fajne podstawki pod koptery. Cala reszta też fajna :)

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Super żyrki, plus fajne podstawki. Długobrodzi również extra, taki regiment musi trochę ważyć:). Mogłeś się jedynie pokusić o to, żeby podstawki zrobić w jednym motywie (jeśli ośmiornice, to może pokład okrętu).

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Odział krasi bardzo mi się podoba!
Robi bardzo dobre wrażenie, szacun za oczy :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Jedziemy dalej.

W przypływie wolnego czasu dokończyłem pierwszą 10tkę Ironbreakersów i zabrałem się za Misia od Ścibora, którego niedługo mam nadzieje pokazać. W trakcie schnięcia GSu na podstawcę misia pomalowałem też na szybko armatkę/organki z KoW:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wkrótce przeprowadzka do nowego mieszkania, trzeba będzie stworzyć twierdzę dla armii, zna ktoś jakieś fajne witryny oraz teren o tematyce krasnoludzkiej?

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Świetny oddział =D>
Bardzo mi się podobają Ironbreakersi. Czuć klimacik, prezentują się zajebiście, gratki!
Sztandar ładny :)
Artyleria w porównaniu do Ironów wygląda jak wip :P
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

ODPOWIEDZ