Robo gallery- Ironbreakers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Robo gallery- Dwarf BSB

Post autor: smiejagreg »

Podoba mi się, zwłaszcza hełm - wyszedł świetnie =D> . A mój bsb leży i czeka na lepsze czasy :cry: .

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Hełm klasa, sam sztandar też bardzo udany. Nieco gorzej wypadła skóra i broda, jedno przejście więcej i byłoby bez zarzutu. Ogółem dobra praca :) .

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Samo malowanie świetne. Również dorzucam się do hełmu. Co do figurki to nigdy nie lubiłem tego bsb. Gorszy od niego jest tylko z Gamezone BSB. Mało kto konwertuje BSBeków a szkoda. Najlepszy sztandar jaki istnieje A NIKT go nie wykorzystuje to sztandar górników z Gamezonu. Wyglądał by świetnie taki BSB z samym tamtym sztandarem.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Bardzo mnie się podoba twój BSBek. Najlepiej wyszły ci klejnoty na hełmie. Reszta trzyma przyzwoity poziom. Czekam z niecierpliwością na pomalowanego tarczownika.

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

Fajny BsB'ek, hełm mistrz =D>. Broda niestety odstaje od reszty. Runiarz ma b.dobrą od szarości do bieli, tu chyba chciałeś trochę na skróty pójść i się nie opłaciło ;)
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Tak szczerze to pomalowałem go jak umiałem, po prostu jeszcze nie wprawiłem się w malowaniu bród w ten sposób. U tego BSBka broda miała być taka sama jak u runelorda, tylko że z prześwitującym brązowym zamiast niebieskiego i niestety średnio mi wyszło :x . Cóż, tarczownika zrobię lepiej.
Do malowania skóry też nie jestem przyzwyczajony, każdy krasnoludzki gracz pewnie mnie zrozumie :P . Zwykle do pomalowania mamy tylko czubek nosa i policzki, więc raz mi ona wyjdzie a raz nie do końca...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Tym razem pomalowałem Śmierć ze świata dysku Terrego Pratchetta, który jest ulubioną postacią mej Lubej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 12:59 przez Robo, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Spoczko praca, nie podoba mi się tylko stylisko kosy - zacznij od ciemnego brązu, dowal słoje i będzie cacy. A... i wygląda, jakbyś pominął sprzączkę od pasa :wink: .

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Piękny, ale: Brak poświaty na ostrzu kosy! I czarne wdzianko koniecznie (co najwyżej z fioletowymi refleksami). Ogólnie wszystko prócz kości winno być w odcieniach czerni i fioletu, gdyż ten facet "nigdy nie pojął idei koloru" ;)

Ale ja się akurat czepiam, bo i tak jest piękny!
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

WITAM... ZACNA INTERPRETACJA!

:D =D>
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Bardzo ładnie =D> Faktycznie, można by poprawić stylisko kosy, ale za to bardzo ładnie Ci wyszła klepsydra :wink: Też malowałem ten model dla (byłej) dziewczyny i malowało się go bardzo przyjemnie :D
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Kościej pomalowany świetnie. Fioletowa szata fajnie komponuje się z czernią. Szczególiki są jak najbardziej w porządku.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Z prędkością lodowca, ale za to równie nie do powstrzymania kończę kolejne modele:

Lord on shieldbearers:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Księga uraz ma dorobiony łańcuch.

EDIT: Fotki podmienione.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 13:03 przez Robo, łącznie zmieniany 7 razy.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo fajna kolorystyka. Tatuaże wyszły genialnie na lordzie. gratki jednym słowem ale szkoda, że się tak błyszczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Figs się świeci jak... Poza tym zrób podstawkę, bo tak to jest wip dla mnie . Bez podstawki się nie liczy :wink: . Czerwień na tarczy zbyt jednolita. Poza tym ok.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Bardzo przyjemne czyste malowanie =D>
aż sam się wezmę za mojego Lorda na tarczy( jak skończe malować obsługantów maszyn).

Jeszcze podstawka i bedzie pełny git :mrgreen:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

mój ulubiony model z krasi ;] Zajebiście Ci wyszedł. Jedyne co to preferuje ciemne kolory na krasiach ale to tylko móje podejście. Wrzuć fotki jak skończysz podstawkę =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

=D> juper praca tak dalej:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Podstawka skończona, zdjęcia podmienione. Mam nadzieje że teraz lepiej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Teraz jest cacy ;) Podoba mi się =D>

Grywasz coś jeszcze w Kielcach? Bo na turniejach jak bywam to Cię nie widuję.

ODPOWIEDZ