WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: WoCh Grześka - up 2014.03.25 chaos ogryn

Post autor: smiejagreg »

Morsfinek pisze:Od dawien dawna podziwiam twój lekko oldsqlowy styl malowania - coś pięknego i jedna z moich ulubionych galerii ;]
To jeden z najfajniejszych komentarzy, jakie można przeczytać :P . Wszystkim dziękuję serdecznie za dobre słowa, człowiekowi łatwiej zasiąść ponownie do malowania figsów :D ...
Co do stylu malowania - nie wzoruję się raczej na żadnych oldschoolowych katalogach czy figsach, maluję tak, jak widzę daną figurkę. Jak uważam , że powinna być kolorowa - maluję ją barwną, jak stwierdzam, że raczej mroczny figs - staram się używać ciemniejszych, stonowanych kolorów... Nie zawsze wychodzi dokładnie to, co sobie założyłem, ale zawsze próbuję - nawet przy szybkim malowaniu - nie zostawiać na figsie płaskich elementów... Cały czas się uczę, bo - nie malując za kasę - mogę się uczyć tylko na swoich figsach, zatem idzie to powolutku...
Nie zamierzam też utrzymywać jednolitej kolorystyki malowania figsów, bo chcę poznać sposoby malowania jak największej ilości barw, a poza tym kompletowane przeze mnie armie są zbyt duze, aby były monochromatyczne :wink: ...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam nowego ogrynka chaosu - tym razem jest to captain. Fotki robione na szybciora przy kiepawym swietle. W rzeczywistości figs się nie świeci i skóra wygląda o wiele lepiej, niz na fotach. Zapraszam do komentowania:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

tylko do zębów możnaby się przyczepić a poza tym ekstra :wink:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Twoja zieleń jest bardzo charakterystyczna :D .... lubie to ! :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Model nie wywołał większego odzewu, więc tym bardziej dziękuję za te komentarze, które są [-o< :wink:. Zęby będę musiał zatem jeszcze poprawić. Muszę też coś zmienić w odcieniu skórzanych pasków - będę się starał otrzymać w przyszłości nieco cieplejszy odcień. Tutaj dodawałem białego i paski wyszły jakieś takie, nie wiem... Najważniejsze, że kolejny model zasilił grupę ogrynów, sporo ich jeszcze do pomalowania a weny/czasu jakoś mało ostatnio :wink: ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jak zwykle, trzymasz fason Śmieja! Jak mi sie podoba ten zielony! ;)
Pan Mamikon

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Śmiejący się Grzegorzu figurka śliczna to i ludziska głos potracili z zachwytu :)

Ja i tak czekam na twoje dwarfy a nie jakieś ogryny phiii :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo, bardzo fajna praca :) =D> Zwłaszcza podoba mi się skóra i gem na mieczu :) Podoba mi się również kolorystyka, jak dla mnie idealnie pasująca do tego figsa

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

malowanie świetne, bajkowy i taki przyjemny jest Twój styl. Lubie to, bo masz żywe kolory i jak ktoś pisał ta Twoja zieleń jest bardzo charakterystyczna.

fakt że zęby jakoś tak słabo wypadają na tle twarzy, która jest fajnie pomalowana (i te oczy :) )

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

Cała galeria to uczta dla oczu, połączenie starych modeli i ładnego malowania wyrywa z kapci.

Pozdro!

ODPOWIEDZ