WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Re: WoCh Grześka - up 2012.06.30 Maruderzy.

Post autor: Brushlicker »

a mi się właśnie ostrze jednego toporkowego mega podoba.

Tego z dwuręcznym :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Świetne marudy. Bardzo mi się podobają =D>

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

smiejagreg pisze:Generalnie mam zawsze problemy z ostrzami broni - nie wychodzą mi najlepiej...
Troszkę zbyt surowo oceniasz swoją pracę.
JochnyWalker pisze:ostrze jednego toporkowego mega podoba. Tego z dwuręcznym
Właśnie 8) .
Czego zabrakło u czifa? Nieco pracy jak sądzę. U dwuraka jest ten błysk, widoczna linia na załamaniu ostrza, wiarygodne i dobre. Czempion natomiast wygląda na dwie warstwy, kojarzy mi się z współczesnymi siekierami malowanymi na czerwono z wyjątkiem powierzchni tnącej. Podsumowując, machnij tak jak u regimentowego i nie będzie się do czego przyczepić, nawet takiej marudzie jak ja :wink: .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czif będzie poprawiony, tylko później :mrgreen: , chyba, ze mi się będzie chciało wcześniej. na razie kończę parę różnych pojedynczych modeli, potem następnych paru maruderów i może champion Khorna pieszkom, zobaczę...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W międzyczasie machnąłem 3 chaosników - sorki za prześwietlone fotki, ale nadal kiepsko mi one wychodzą, a te machałem na chybcika. W realu czerwień nie jest taka jaskrawa:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

No brawo fajne malowanko :mrgreen:
podstawki ciekawe, niby nic jakaś trawka kamyczek, czy głaz a spoko wyszło =D>
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Ten mag od lewej jest świetny.
Był pierwszą figsą do mojego Chaosu.
Malowanie bardzo mi się podoba. Jedynie koleś po prawej jakoś mi nie leży. Chodzi o sam model.
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

b. fajna brązowa szatka, ta turkusowa już gorzej; ostatnio próbowałam coś pomalować na turkus i totalnie mi nie szło, więc chyba po protu kolor ciężki do malowania
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Grześ kiedy nowe krasie a nie jakiś chałas....BTW malowanie jak zawsze udane;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Beżowy czaramara chyba najlepszy z trójeczki, fajne szaty i kamyczek.
Środkowy pan bardzo ciekawy i wstyd sie przyznać ale nie rozpoznaje modelu :?: , ciężko ocenić pracę bo się toporkiem zasłonił.

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

To chyba chaos hero charging z gamezone miniatures. A swoją drogą, podziwiam całą galerię, napewno jako amator będę czerpał inspirację =] Mogę poprosić o nazwę modelu tego grubaska z lewej z mieczem na plecach? Naprawdę wymiata jako model.
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To jest sorcerer autorstwa Aly Morrisona - imho jednego z najlepszych twórców figsów. Link do stronki z solegends:
http://www.solegends.com/citcat1998/1998P112-02.jpg
Często tego figsa można spotkać w różnego rodzaju bardziej - lub raczej mniej udanych konwersjach...

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Dzięki, będę na niego polował, ale czuję, że nie będzie łatwo niestety.
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Malowanie bardzo udane i trafione do klimatu modeli. Super, czuć starocie aż miło :)
Aro pisze:Ten mag od lewej jest świetny.
Był pierwszą figsą do mojego Chaosu..
Malowany przez KJ-a, aye? Ciemnobordowy z zielonym kryształem i złotymi kolcami :D

Też ten model uwielbiam.
smiejagreg pisze:To jest sorcerer autorstwa Aly Morrisona - imho jednego z najlepszych twórców figsów. Link do stronki z solegends:
http://www.solegends.com/citcat1998/1998P112-02.jpg
Często tego figsa można spotkać w różnego rodzaju bardziej - lub raczej mniej udanych konwersjach...
Z tej strony to wszystkich tych magów bym chciał. Mam katalog Citadel na 1999 rok (stary, gruby i czarno-biały, taka strona też tam właśnie jest) i jak go otwieram czasami... Ech ;)

@jamoz - będzie bardzo ciężko, na eBayu rzadkość zawalona glutem albo pocięty i skonwertowany... Sam poluję od chyba pół roku i szukam :)

Edit: znalazłem tego pierwszego od prawej, tak teraz przy okazji:
http://www.ebay.com/itm/Citadel-Chaos-S ... 3378f3f7d7
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki wszystkim za dobre słowa i krytykę - to motywuje do zwiększenia intensywności działań :D

Sławol - tych magów to ja też chciałbym mieć wszystkich [-o< - pomału będę je zbierał, ale póki co, muszę trochę zbastować z zakupami, bo przeinwestowałem nieco, może trochę bardziej niż nieco :mrgreen: . Póki co zatem pozostaje malowanie tego, co udało się zgromadzić :wink: . A to też niezła frajda, oby tylko było więcej czasu na to. Póki co, tylko parę godzin w weekendy mogę wygospodarować :( ...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No, magami też bym się mógł nacieszyć. Stare GW jeszcze mogę zbierać z przyjemnością :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolejnych 6 maruderów. Fotki trochę przekłamują odcienie - w realu figsy są mniej różowe:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bulgot
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: Bulgot »

smiejagreg pisze:Póki co zatem pozostaje malowanie tego, co udało się zgromadzić :wink: . A to też niezła frajda, oby tylko było więcej czasu na to. Póki co, tylko parę godzin w weekendy mogę wygospodarować :( ...
Jak dużo czasu zajmuje Ci średnio pomalowanie 1 modelu? Czy mam rozumieć że tę szóstkę machnąłeś w 1 nie pełny weekend :shock: ?

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

smiejagreg pisze: Fotki trochę przekłamują odcienie - w realu figsy są mniej różowe:
Oby, Kornici jak rozumiem(?) w różu to jak dla mnie troszkę za dużo. Postaraj się o lepsze fotki i lakierobejcę bo Ci się stół rozleci :mrgreen: .

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Kurcze, podobają mi się te Twoje subtelne podstawki. Mógłbyś zapodać przepis dokładnie krok po kroku jak je robisz. Najbardziej ciekawią mnie użyte kolory do ich pomalowania.

ODPOWIEDZ