WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Re: WoCh Grześka -2011.03.22 Chaos sorcerer

Post autor: rudobrody79 »

zgadzam się z poprzednikami =D> =D> =D>
bardzo ładne malowanie i świetny cieniowanie
to musi byc na pewno lord, ponieważ od częstego patrzenia na oko Tzeentcha nieco się opalił.
Sorcerer wyszedł za to jedyny w swojej klasie. :)

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Masz człowieku niesamowite figsy. Genialnie robisz błękity, a choseni mnie po prostu rozwalili. Przyłączam się też do ochów i achów poprzedników. Tak nawiasem to jestem ciekaw jak by wyglądali u Ciebie nurglowcy.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Shadar pisze:Masz człowieku niesamowite figsy. Genialnie robisz błękity, a choseni mnie po prostu rozwalili. Przyłączam się też do ochów i achów poprzedników. Tak nawiasem to jestem ciekaw jak by wyglądali u Ciebie nurglowcy.
Brzydko, czyli właściwie :wink: .

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Dawno nie zaglądałem do twojej galerii, więc skomentuję wsio w jednym poście. Wybrańcy, belakor, marudy i bambus mag fajnie równo pomalowani a najbardziej podoba mi się unit wojaków, chyba przez zróżnicowanie uzbrojenia w oddziale :) Sam zastanawiałem się jak zrobić swój unit i też zrobię mixa (wyprzedziłeś mnie z korbaczami, sam mam już paru uzbrojonych, lecz nie pomalowanych). Według mnie taka różnorodność upiększa oddział i dodaje im klimatu :)

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

bardzo ladny niebieski Ci wyszedl :)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mój Sorcerer też już jest gotowy. Jutro postaram się wrzucić fotki wszystkich moich figsów pomalowanych ostatnio :) Mojego też zrobiłem w niebieskim motywie przewodnim, tylko skórę mam jaśniejszą :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam małego maga - efekt popołudniowego malowania sprzed tygodnia - i zapraszam do komentowania:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

bardzo porządny :) podoba mi się szczególnie czerwień i to jak wyciągnąłeś te zielone sakiewki
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak dla mnie za ciemny... Wygląda jak wrzucony do pojemniczka z czarnym washem.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Akurat washowany to on był czerwonym washem :D,czarnego washa nie ma na szacie w ogóle.Nie chciałem go zrobić na jasno, wolę ciemne, mroczne postacie, zabieg był jak najbardziej celowy. W rzeczywistości wygląda ociupinkę jasniej i zastanawiam się, czy go jeszcze lekko nie przyciemnić...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Strasznie świeci się ta szata :? , może to wina fotki choć obstawiam czerwonego wahsa.Z ciuchami wypadałoby jeszcze odrobinkę posiedzieć.Proponuję rozwodnionego chaos b. w miejsca najbardziej zacienione, tak z trzy razy prawie samą wodą.Ogólnie gitarka no może poza tym połyskiem :wink: .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Myślę, że lakier matowy załatwi sprawę świecenia się płaszcza - istotnie to wina baal reda. Na szczęście można go będzie spokojnie polakierować bez obawy o metaliki, których na magu prawie nie ma.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

bardzo ładny, alefaktycznie strasznie się świeci...

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Bardzo podoba mi się dobranie kolorów
smiejagreg pisze:Myślę, że lakier matowy załatwi sprawę świecenia się płaszcza - istotnie to wina baal reda.
ŚWIECENIE :) - TRZEBA STWIERDZIC :) - TO OD MOCY JEGO MAGII !!! :D

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Fajna praco, choć faktycznie nieco zbyt ciemna, ale może byc to wina zdjęć.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ostatnio jakoś tak się składa, że mam mało czasu i maluję pojedyncze figsy. Akurat znowu padło na małego maga - bardzo lubię tych magów. Wrzucam fotki i proszę o komentowanie:

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ładne, ładne, ale dużo bardziej lubię Twoje krasnoludy
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Obecnie przygotowuję mały regiment kraśków, ale na razie cicho sza :!: :wink: :D . Stąd mam mało czasu na mój WoCh :cry: .

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ten fioletowy mag jest dużo lepszy od poprzedniego. Mniej washa i więcej layeringu, czyli krok w dobrą stronę :) .
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Jak by ktoś nie wiedział to:

Layering jest sposobem rozmnażania roślin, w którym z część anteny łodygi wyrasta korzeń.

Obrazek

ODPOWIEDZ