Bretoński wernisaż Matijjosa [Niemcy]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Bretoński wernisaż Matijjosa [Handmade trebusz- skończon

Post autor: Naviedzony »

Podoba mi się. :) Ramię mogłoby być trochę dłuższe i szczuplejsze, bo wydaje się być "bulky", ale generalnie bardzo na plus.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Tym razem przedstawiam moje pierwsze zlecenie! W założeniu miało być kolorowo, niestety z kalkomanią. Niebieski troszkę przekłamany.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Zacny regon, przyjemna czerwień i niebieski na sztandarze.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Bardzo fajna jednostka, miło popatrzeć :) I babsztyl wielce udany (choć projekt GW głowy nie urywa...) :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajny oddzialik, nawet niebieski z zielonym nie gryzą się aż tak bardzo :wink: ...

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Kolejne zamówienie skończone, tym razem zupełnie coś innego. Figurki z gry infinity, są one nieco mniejsze od tych gw, zdecydowanie drobniejsze i bogatsze w szczegóły. Figurka bez oczu już poprawiona ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Może i bardziej szczegółowe od Wh ,ale dla mnie klimatu to nie ma za grosz #-o
jednak malowanie git ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Przykro mi ale jestem na nie. Brak tym modelom jakiegoś błysku, wszystko matowe, jednolite, wybija się tylko pomarańcz. OSL zgaszony, mało widoczny. Przykro mi że mocno krytycznie opisuję prace, niestety tak to widzę. Może surowa ocena wynika z poprzedniej aktualizacji i wysoko ustawionej poprzeczki :? . Bez urazy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grabz pisze:Przykro mi ale jestem na nie. Brak tym modelom jakiegoś błysku, wszystko matowe, jednolite, wybija się tylko pomarańcz. OSL zgaszony, mało widoczny. Przykro mi że mocno krytycznie opisuję prace, niestety tak to widzę. Może surowa ocena wynika z poprzedniej aktualizacji i wysoko ustawionej poprzeczki :? . Bez urazy.
+1 :(

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Kolory niestety miałem narzucone i nie mogłem poszaleć. Z kolei osl jest rozjaśniony prawie do białego, jakoś faktycznie przygaszony wyszedł na zdjęciach. Ale faktem jest, że lepiej mi się maluje warhammera :D

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Na początku miesiąca zacząłem, teraz udało mi się skończyć- profetka do mojej armii. Leci na pmotm, pierwsze zdjęcie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie zmalowany figs, aczkolwiek włosy aż się proszą o dalsze rozjaśnienia. Ja bym tam rozjaśniał miejscowo aż do białego prawie...

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Tia, zlewa się fryzura ze skórzaną torbą, błyski na włosach rzeczywiście by nie zaszkodziły i lepsza podstawka by się przydała.

Jednak figs miły dla oka, robi dobre wrażenie, zdecydowanie na plus :)

Heh, btw, dziwnie mały ten jednorożec w stosunku do czarodziejki, taki osiołek :)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Kolejne zamówienie skończone, tym razem elfy. Kolorystyka narzucona przez klienta, także brak podstawek zamierzony, ale myślę że wygląda elegancko. Konwersja sztandaru bretońskiego do elfickiego także spod mojej ręki.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolorystyka wcale nie jest taka najgorsza - troszkę ożywia te figsy. Rumaki jak zwykle budzą u mnie uśmiech politowania (rzeźba). Malowanie porządne, bez fajerwerków, ale klocek wygląda dobrze, pomimo klonowatości figsów=D> .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Odebralem od kolegi pierwsze modele i naprawde na żywo super sie prezentują =D>
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

@smiejagrag, nie twierdzę, że kolorystyka jest zła, po prostu pierwszy raz malowałem pomarańczowy ;)

Kolejne zamówienie- ponownie bretonnia. Niestety nie potrafię robić zdjęć, a w połączeniu ze słabym aparatem jakość fotek jest po prostu kiepska. Cośtam jednak widać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Ostatnio rozpocząłem pracę nad nowym projektem, którym jest spora armia wysokich elfów. Na pierwszy rzut bolty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

O naprawdę fajne bolty, szczególnie drewno bo figsa jest płaska i to już wymaga dość dobrych umiejętności . Poprawiłbym gemy bo wydają się jakieś takie nijakie i zamienił parę metalowych elementów na złoto bądź brąz by figurka nabrała życia :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Drewno =D> Po prostu na ciemniejszą farbę nakładasz jaśniejsze linie, czy sekret jest jakis inny? :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

ODPOWIEDZ