Cookie-szkielecik

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Re: Ciasteczkowe malunki

Post autor: Lenart »

Ku Klux klan bardzo fajny tylko powiedz co beda nosic w lapach?

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

W nie dalekiej przyszłości będą mieli pochodnie;) Ale na razie próbuje zrobić i średnio wychodzą;/
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Imperialni Flaggellantsi mają pochodznie , mam tego sporo więc jak chcesz to pisz bo u mnie sie kurzą .
Wystarczy sam płomien odciąć i do włóczni przyczepić . ;)
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jednak nie zmywałem farby z aniołka, zwashowałem skore i jakoś to wygląda, zdjęcia trochę przekłamują bo takie światło, normalnie jest jaśniejsza;)Musze jeszcze poprawić trochę kieckę, lampę i włosy.
Obrazek
Obrazek
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

poszuaj pochodni od flagelantów

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

A co napisałem na górze ? :roll:
szaty nawet nieruszaj . jedyne co można poprawić to włoski . ;)
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

O tak, popraw włosy i będzie cud miód i orzeszki :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sukni przydałoby się jeszcze min. 1 rozjaśnienie...

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Na całej figurce brak jest kontrastów- strasznie to obniża wygląd figurki. Włosy to porażka-czym je malowałeś, że tak się świecą :?:




Pozdrawiam

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Struna jakoś go nie motywujesz do dalszej pracy , jak byś zobaczył wcześniej to niedawno zaczął . I tak sie szybko uczy , ja wtedy malowałem na 2 kolory tylko . :lol2:
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

mam taki pomysł, na tej sukience, to skorzystaj z tutka lana, jest na tej stronie. Przydało by się ostre rozjaśnienie. I jakbyś to tak pomalował, żeby jeszcze bardziej odróżnić podstawkę od sukni

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Matijjos pisze:mam taki pomysł, na tej sukience, to skorzystaj z tutka lana, jest na tej stronie. Przydało by się ostre rozjaśnienie. I jakbyś to tak pomalował, żeby jeszcze bardziej odróżnić podstawkę od sukni
O to mi właśnie chodzi, poza tym buty i bluzkę podobnie można rozjaśnić... O włosach była wcześniej mowa.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Witam, miałem problemy z netem i nie mogłem przeczytać komentarzy;p włosy się świecą bo zdjęcie było robione z flashem;p Więc jutro jak dziewczyna pozwoli do coś pomaziam i popoprawiam;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Tak mocne rozjaśnienia jak mówicie naprawde nie są potrzebna, przez to figurka traci tylko na realitycznym tyglądzie. Tak jest IMO idealnie. Bo kto widział świecącą sie szmatkę ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

a kto widział anioła? :mrgreen: rozjaśnienie musi być

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

W między czasie bawię się z ogrami które okazyjnie kupiłem na allegro;D jeden jest lekko wzorowany na Plugastwie z Warcrafta 3(albo dota jako Butcher);) czyli walczę gs'em dalej;) jak na razie mniej więcej skończony tułów i ręka jedna;] efekty dość słabe ale jeszcze bedę piłował i może coś z tego wyjdzie, ogólnie to jedne wielki WIP a mistrzem w lepieniu to nie jestem;) Za błedy w pisowni przepraszam ale źli ludzie mnie zlapali dzisiaj i kazali pić dziwne trunki:) Zdjęci słabe jak zawsze a do tego po pijaku robionę;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

koooozaaackieee. Robota na plecach genialna. Sam się na GS-ie nie znam, ale niedługo może coś podłubię.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Ciastek widze , że przerabiasz wszystko co wpadnie ci w ręce :) panujesz lepiej nad gs-em niż ja sie nauczyłem przez 2 lata ... nieźle nieźle , i pamiętaj to jest abos a nie plugastwo :) pozrawiam .
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Podłubałem dzisiaj trochę, przykleiłem łapki jednemu koledze a drugiemu zrobiłem szmatkę na buźke(jeszcze nie skończona)i mam też WIp tasaka dla pana z łańcuchem;]Swoją droga współczuje ludziom którzy zbierają ogry za pomysł z mocowaniem łapek i wynikłych w ten sposób szparach;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Cacy nurglowy ogr , tylko nadlewki spiłuj .
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

ODPOWIEDZ