Galeria Adama (Cała moja armia VC, 350+ modeli)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Re: Galeria Adama - Pierwsi skonwertowani spearmani

Post autor: Adam »

Falanga już jest, ale jak na razie walczę ze zrobieniem reszty włóczni więc fotki całości będą dopiero za jakiś czas. Tarcze będą mieli te http://www.maxmini.eu/store/index.php?m ... ucts_id=73

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Zapowiadają się bardzo ciekawie. Może trochę mało zróżnicowane pozycje, ale rozumiem, że to może siępodobać :wink: Czekam na malowanie :)
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Na miedzi może wyjść śniedź. Miałem tak z konwertowanym modelem po myciu z kurzu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Iddqd pisze:Na miedzi może wyjść śniedź. Miałem tak z konwertowanym modelem po myciu z kurzu.
To nie miedź, tzn nie wiem co to jest ale nie da się tego przeciąć nawet piłą do metalu (po 5 min piłowania tylko bardziej się błyszczało).

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Zajebisty pomysł na konwersje, propsuje :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

siscov
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: siscov »

Jak zrobić taki pień jak na tej figurce z króliczkiem (pierwsza fotka w temacie)? GS?
podpis był niezgodny z regulaminem

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

To jest kawałek złamanego patyka z dorobionymi z gs korzeniami. Generalnie ciężko by było zrobić takie drewno jak jest na złamaniu więc lepiej posiłkować się naturą.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Po długiej przerwie spowodowanej rzeźbieniem człowieka w skali 1:1 (już ponad 2 lata nad nim pracuję)
Obrazek

Zainspirowany tematem quadimcorvusa o Warheim zacząłem tworzyć własny warband Witch Hunterów. A ponieważ ostatnio udało mi się wygospodarować trochę czasu to podjąłem pierwszą próbę rzeźbienia całej postaci. Jak na razie to taki WIP mniej więcej 2/3 są zrobione. Oczywiście jak zawsze komentarze mile widziane (zdjęcia z komórki więc kolory są do kitu ale że to ulepek to nie gra roli)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 gru 2013, o 11:06 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Zapowiada się rewelacyjnie =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

To co jest teraz wygląda porządnie. Jedynie uda są trochę za długie w porównaniu do całej nogi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

No szykuje się fajny łowca czarownic! Póki co naprawdę dynamicznie wygląda Uwielbiam ich ,więc to dobra wieść :twisted:
A więc nie mogę powstrzymać od kilku drobnych ,ale iście poprawiajacych kliamat uwag na przyszłość :)
1. Nie zapomnij o kapeluszach ,błagam . Nie muszą być koniecznie tkz "Pilgrim hat" [-o<
2. IMO buty lepiej wyglądaja o tak: chodzi o to na górze ,te chmmm no nie wiem ,nakładki?

bo bez obrazy ,ale obecnie wyglądaja trochę jak kalosze :)
Obrazek

3. Jeśli dasz niektórym długie płaszcze to będzie po prostu arcyklimatycznie!
4. O symbolach Sigmara (młoty ,komety ,czaszki w koronie ,krzyże równoramienne) oraz listach gończych :twisted:
5. Łańcuchy i kadzidło 8)

Zapewne wszystko o czym piszę bierzesz pod uwagę ,ale tak dla peności napisałem ;) Powodzenia i nie mogę się doczekać końca
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Taki mały update: zgodnie z radą Kordelasa dodałem butom "to coś". Do tego doszła dłoń i jakieś małe detale (guziczki na sakwach itp).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Od razu lepiej =D>
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Te nakładki to po prostu wywinięta cholewa buta Kordelas. Swoją drogą cacy praca =D>

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Niestety po postawieniu poprzedniego witch huntera obok normalnej figurki okazało się że "trochę" nie trafiłem ze skalą. Był około o głowę wyższy niż figurki do WFB, nauczony tym doświadczeniem tym razem dokładnie pomierzyłem szkielet i zrobiłem sobie Witch hunterkę w skali 30mm. Wykonana jest głównie z mieszanki 1:1 milliput i greenstuff oraz z blachy mosiężnej (rękojeści broni, łuczysko kuszy i rondo kapelusza). Generalnie jest to pierwsza moja figurka wyrzeźbiona w tej skali i druga w ogóle więc bardzo czekam na komentarze i uwagi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

=D>
Jest klimat. Fajna babka. Wyglada jak kobieta ,która wędruje po świecie i morduje heretyków ,a nie jakaś anorektyczna elfka :)
Super wyglada rapier i kordzik.
Buty tez niczego sobie.
Jednak w kapeluszu coś mi nie pasuje. Zbyt przypomina nakrycie głowy w stylu mafijnym :) Zmodyfikowanie go lekko np na "Pilgrim hat" albo dodanie jakiegoś piorko IMO pomoże. Chodź może to tylko skrzywienie zawodowe :mrgreen:

Czy nie brakuje jej włosów z tylu głowy?

Od dawna oczekiwałem na dalsze prace w tej galerii ,jest git i Oficjum pochwala te figurki. Ciśnij nowych ludzi do szwadronow inkwizycji :D
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Uskutecznię trochę nekromancji i wskrzeszę wątek bo nazbierało się trochę pomalowanych figurek
Zombiaki które zmalowałem wczoraj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czaderskie! Bardzo fajne prześwitujące mięśnie i mózgi.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Nekromancja w dobrym stylu! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Milutkie te zombiaczki :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

ODPOWIEDZ