Galeria Adama (Cała moja armia VC, 350+ modeli)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Nowy up: Grecki hełm

Post autor: Karlito »

Dla leniwych, tego typu hełmy mozna zakupić u Faberów. Gdyby taka koncepcja hełmów pasowała do armii Khorna to na bank bym coś zmontował w ten sposób. Uwielbiam takie klimaty, wielkie ozdobne irokezy na hełamch to jest właśnie to :) Super koncepcja =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kniapa »

''300'' nieźle sie sprzedaje... nawet wśród bitewniaków. Niejedna armia SM ma tak poprzerabiane hełmy.
Koncepcja dobra, ale przestarzała. Jedyne co jest nowe to to że dać chcesz take hełmy HE.
Ale jak na razie to fajnie wygląda ten green. Czekam na pomalowane =D>
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

Bayard pisze:A potem dzieci w szkołach mówią głupoty w stylu "hełm z przyłbicą" :P Takie lenistwo trzeba w sobie przemóc, tym bardziej, że "zasłona" to wyraz łatwiejszy, bardziej zrozumiały, a przy tym poprawny :wink: I nie każdy może wiedzieć, co większość ma na myśli w tym wypadku :wink:
Tym bardziej, że przyłbica oznacz coś przy łbie (to tak jak nagolennice są na golenie)
cztanie / pisanie / mówienie za zrozumieniem się kłania, często ludzie mówią słowa nie zdając sobie sprawy jakie naprawdę mają one znaczenie- najbardziej dobitny przykład to słowo "bynajmniej" oznaczające nic więcej niż "ni ch....a" a używana zamiast swego przeciwieństwa

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Pomysł jest jak najbardziej z 300, chociaż nigdy nie lubiłem helfowych hełmów.

Na pomalowanie to chwilę trzeba będzie poczekać bo jeszcze muszę zrobić 2 hełmy i 5 korpusów żeby nie mieć armi klonów po odlaniu.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Udało mi się przed wielkanocą skończyć zestaw hełmów i zbroję które po odlaniu pójdą do całej corowej piechoty
Obrazek
Hełmy dla rank and file
Obrazek
i dla championów
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

kozackie, ale troche nie widzę różnicy pomiędzy zwykłym a tym dla championa
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Adam nie chcę Cię zniechęcać ale widziałem sporo takich główek na internecie po sklepach za małe pieniądze. Może ulepiłbyś coś innego? :) skilla masz bez 2 zdań

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

@Booxi: Zwykli mają dość sporo mniejsze pióropusze, reszta jest bez zmian

@Kefas: Właśnie też sporo widziałem, ale tak szczerze to żadne które widziałem nie mają na tyle drobnych/delikatnych twarzy żeby pasować na elfy. A do tego dopiero się uczę coś robić w greenstuffie i wydaje mi się że na tym nabieram sporo skilla. Do tego to są dopiero rzeczy do core unitów, a mam w planach robienie jeszcze hełmów z lwimi głowami dla wl itp, także raz że skill się przyda, a 2 to gdybym jakieś kupił to ciężej imo było by to przerobić do mojej wizji.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Brawo ;) Będziesz miał świetny oddział :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hełmiki wypasione, tylko te pancerze trochę zbyt Spartiańsko mi wyglądają. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Obstawiam ze taki był zamysł ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

Rastiemu chyba chodziło o to, że jest dość prosty, ma mało detali itp.
przynajmniej ja tak to odebrałem :wink:

A tak poza tym to naprawdę świetne te hełmy =D>

pozdr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie, nie mało detali. Po prostu bardzo charakterystyczne jest ten pancerz, a jak ma być dla smukłych elfów to może to wyglądać dosyć mało elficko. To tylko takie moje spostrzeżenie, czekam na efekt końcowy :)

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

taka uwaga co do odlewania- przy takich grzebieniach linia podziałowa formy przebiega przez środek twarzy (forma profilowa)-> nadlewki w miejscu gdzie je będzie ciężko usunąć nie niszcząc jednocześnie delikatnych elementów. zwróć jeszcze uwagę, ze oryginalne głowy były odlewane formami -przód, tył. może być problem z dobrym odlaniem wszystkich szczegółów, takich jak twarz czy włókna na grzebieniach. mam nadzieję, że udało mi się przekazać ideę :wink:

sam nigdy odlewaniem się nie zajmowałem, więc moja uwaga ma podstawy czysto teoretyczne.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Jeśli odlewasz w żywicy to sylikon jest na tyle elastyczny ze liniapodziału mogła by przebiegać nawet pod katem 90 stopni do pióropusza a odlew i tak mozna wyciagnac bez wiekszego problemu ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

@Rasti: pancerze są robione na bazie standardowej zbroi spearmana z tym że to co zrobiłem jest szczuplejsze lekko, także mam nadzieję że wszystko będzie dobrze wyglądać.

Co do odlewania to mam nadzieję że w maxmini wszystko mi dobrze zrobią i nie będę miał nadlewek na oczach itp. (jak w metalowych SM)

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Tu wipek jednego z prezentów które się szykują dla mojej dziewczyny i rodzinki z różnych nadchodzących okazji. Obrazek
Ostatnio stwierdziłem że robienie figsów na prezenty, nie dość że poprawia PR warhammera wśród obdarowanych to jeszcze poprawia mojego skilla, więc teraz w najbliższym czasie będzie tego jeszcze trochę :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Miś powinien mieć klapnięte uszko ;)

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

klapnięte uszko i wielkie wyłupiaste gały :)
Obrazek

db100
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: db100 »

Ostatnio stwierdziłem że robienie figsów na prezenty, nie dość że poprawia PR warhammera wśród obda
+1

chciałem robić coś podobnego ale muszę zmienić koncepcje co by być oryginalnym :wink:
Galeria : http://picasaweb.google.pl/111482416722908443131
Usługi : http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=25816
CoolMini : http://www.coolminiornot.com/artist/DeCha

=====================================================================
Bretonia -> 3k -> aktualnie ostre baty
Beastmen -> 1k -> jeszcze większe baty niż jak gram bret'ą :]

ODPOWIEDZ