Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Reyki »

Mi się nie podobaja te niebiesko zielone glizdy. Gdybyś nie napisał że to wir to bym się zastanawiał czy nie atakuje go od dołu Chtulu.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Tylko czemu skała, na której stoi gostek, jest niezmrożona?
No założenie było takie, ze skała została "wyrwana" z ziemi ku wygodzie, a zmrożone skały są kumulowane jako niebezpieczna broń miotająca :) To dlatego ta pierwsza skała nie jest zmrożona. Przemyślę to jeszcze i zastanowię się nad ew. zmianą :)
Bardzo ciekawie topór wyszedł...
Dziękuję - sporo razy był poprawiany, bo cały czas mi coś w nim nie grało. ale ostateczny efekt mnie zadowala.
Mi się nie podobaja te niebiesko zielone glizdy. Gdybyś nie napisał że to wir to bym się zastanawiał czy nie atakuje go od dołu Chtulu.
Dosyć ciężko oddać wiry wzbierającej magii, tym bardziej, że każdy wyobraża je sobie inaczej ;) Akurat do tego projektu pasowały mi takie "mackowate" bo poszarpane wiry mogłyby zakłócić proporcję "wow" pomiędzy figurką i podstawką (już i tak podstawka to znaczaca część figurki). Ale doskonale zdaję sobie sprawę, że niektórym może się to skojarzyć z Chtulu - trochę są podobne, tylko ich za mało :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Reyki pisze:Mi się nie podobaja te niebiesko zielone glizdy. Gdybyś nie napisał że to wir to bym się zastanawiał czy nie atakuje go od dołu Chtulu.
Jako wierny kultysta deklaruję, że jutro o północy zostaniesz złożony w ofierze za błąd w imieniu Wielkiego Przedwiecznego.

Malowanie super, ale jeśli te glizdy mają symbolizować magiczny wir to powinny być bardziej "jarzeniowe" i takie... "rozsnute". Jeśli jednak to jakieś pnącza, czy korzenie to są na to za mało roślinne. W tym kształcie nie za bardzo wiem, co mam o tym myśleć. Zamrożone skały super kolorystycznie! :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Prace nad różnymi projektami w toku - roboty jak zwykle mnóstwo :) Ale chciałem pochwalić się fajnym projektem, który teraz realizuję. To Moloss&Minion od Raging Heroes. W zamyśle diorama będzie się nazywała "Dance Macabre" (jak ktoś nie wie dlaczego - niech spojrzy na samą figurkę) i będzie przedstawiała wstających do rytmu bębnów truposzczaków :) WiP poniżej:

Obrazek


I trochę prywaty :) Jak ktoś by chciał zakupić fajne figurki Raging Heroes to teraz dajemy wam świetną okazję. Wejdźcie na http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=34325 - tam znajdziecie szczegóły promocji. No i w ogóle zapraszamy do zakupów w naszym sklepie - Battle Bear i do polubienia nas na facebooku: http://www.facebook.com/BattleBear.eu. Premiera już wkrótce!

Ave
Niedźwiedź

Forumowicz Bartosz
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Forumowicz Bartosz »

ZOO Art Studio pisze:I kolejny model do armii Khadoru. Tym razem Koldun Lord w konwencji wzmagającej się magii - aż kawał skały wyrwało :) To co lata dookoła wiru w zamierzeniu to zmrożone skały.

Obrazek Obrazek

Jak zwykle zachęcam do oglądania i komentowania.

Ave
Niedźwiedź
Właśnie dotarła do mnie ta figurka. Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Zdjęcie nie oddaje do końca kolorów, które są bardzo ładnie stonowane.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mi się zawsze bardzo podobała. :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

A dziękujemy, dziękujemy :) Poniżej fotki pozostałych członków wesołej ekipy z Khadoru :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Już za minutkę, już za chwileczkę wrzucimy dużą paczkę zdjęć kontynuacji zawsze głodnej armii Ogrów. Nie ma tu zbyt częstych update'ów bo jak wiecie Gawrę powiększamy i roboty dużo. Ale nadrobimy wszystko:). Tymczasem komentarze odnośnie Khadoru jak zwykle mile widziane:)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetnie =D> , bardzo mi podchodzi... Jedyne, do czego bym się przyczepił, to zbyt mocny odblask od laski na twarzy i czapce gościa. I na tym samym figsie jeszcze bym porozjaśniał obszycia płaszczyka...

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Z czego zrobiony jest lód?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Beton rozrobiony z nieco większą ilością wody tak by był kruchszy. Potem odpowiednio rozkruszony. Reszta efektu to malowanie :)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Balseraph
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Księstwo Słupskie
Kontakt:

Post autor: Balseraph »

Brawo :)
Bardzo szybko podnosicie swój poziom malarski na jeszcze wyższy pułap :)
Oby tak dalej a 'zlotego demonka' zgarniecie niebawem ;)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Lód fajnie wyszedł;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Obrazek

dzięki za pomalowanie :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

A proszę bardzo :) Na tym zdjęciu mało co widać. Jutro w końcu będziemy mieli aparat to i zdjęcia będą się dobre pojawiać :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

XET :shock: Jaką Ty rozpę będziesz wystawial... Tu nie ma Irongutów ale jest 12 mounrów :shock:
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jagal, 16 ironów widziałeś na stole ;)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

No i nadszedł czas na obiecane zdjęcia drugiej części armii, którą malowaliśmy dla Xeta. Fotki jak zwykle mogą być obarczone niewielkimi błędami w wykonaniu za co z góry przepraszamy :)

No i na pierwszy rzut Bragg the Gutsman - fajna figurka, miła w malowaniu. Wszystkim zainteresowanym polecamy.

Obrazek

Następni to panowie, których mama-ogrzyca nie uprzedziła, że zabawa z zapałkami prowadzi do poważnych poparzeń. Fakt - w ich przypadku są to poparzenia przeciwnika, ale zawsze...

Obrazek


Obrazek

Dwie maszynki "must have", zarówno jeśli chodzi o efektowność jak i efektywność.

Obrazek


Obrazek

Mocna ekipa jumaków po wizycie w imperialnej zbrojowni ;)

Obrazek

Ludożercy - skonwertowani od podstaw. Część z nich musiała mieć po 2 pistolety wedle życzenia właściciela.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


No i kawaleria... Wyglądają na niezłe madafaki i mam nadzieję, że udało nam się to w malowaniu uchwycić.

Obrazek


Obrazek


Obrazek




Jak zwykle będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze i uwagi. Niebawem do pełnego obrazu dojdzie spora ekipa małych skurczybyków gnoblarami zwanych. A tymczasem enjoy :)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Jest na czym oko zawiesić widzę, że nie próżnowaliście z Łanią. Gratuluje świetnej roboty;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Elementów, które mi się podobają, jest wiele. Natomiast nie podobają mi się: spodenki na obu operatorach maszynek, za dużo imho koloru ostatniego rozjaśnienia, a także skóra ogrów. Pomijając to, że kolor niezbyt mi odpowiada, to wydaje się , że im niżej na fotkach, tym mniej uwagi poświęcono rozjaśnieniom skóry, szczególnie na plecach. Ale może to tylko fotki.. Generalne spójna i baaardzo porządnie pomalowana armia, na stole z pewnością będzie zdobić, nie ma co... =D> =D> =D> .

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

smiejagreg pisze:(...) a także skóra ogrów. Pomijając to, że kolor niezbyt mi odpowiada, to wydaje się , że im niżej na fotkach, tym mniej uwagi poświęcono rozjaśnieniom skóry, szczególnie na plecach. Ale może to tylko fotki..
Jeśli chodzi o sam odcień skóry, to była to wyraźna prośba Xeta. Swoją ogrzą armię pomalowałbym w bardziej "ludzkich" kolorach, ale zwolenników tradycyjnej zielenio-szarości jest bardzo wielu i jako klientów musimy ich uszanować. Jeśli chodzi o rozjaśnienia być może fotki nie do końca oddają głębię. Z resztą trzymając się pewnej palety barw i chcąc uniknąć efektu "armii klonów" musieliśmy pomalować kilku "murzynów" jak również kilku "białasów"

Ave
Niedźwiedź

ODPOWIEDZ