Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Kacpi 1998 »

świetna praca!
ale:
"świątyni Khorne'a'' a nie Khaina?
nieschludnie wygląda podstawa posągu wystająca poza kamień na którym stoi
miejsca kontaktu stóp postaci z podłożem wyglądają suabo

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich Forumowiczów i Forumowiczki w 2015 roku!

Nowy rok Zoo Art Studio wita projektem z poletka sci-fi. Jednak wrzucam i tutaj, bo kilku fanów WH40.000 i na tym forum się znajdzie.

To pierwsze moje podejście do czterdziestki - w sumie jeszcze trochę szlifowania techniki przede mną :)

Jak zwykle komentarze mile widziane, a po więcej zdjęć zapraszam na naszego bloga: zootales.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich!

Dziś podrzucam pomalowaną figurkę Marauder Warlord od AoW - tak więc szybki powrót do klimatów fantasy :)Jak zwykle zachęcam do komentowania!

Nasze pozostałe projekty i inne takie do obejrzenia na blogu: www.zootales.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Cały model jest świetny, miecz, skóra i bardzo klimatyczna podstawka, ale hełm wygląda niestety jak nieskończony ;/

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

mi się wydaje że to wina zdjęć, żadne go w zasadzie nie pokazuje ;)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Niby duperel ale przy świetnym malowaniu takie ranty w oczy kolą :(

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich!

Urodził się u nas tutorial autorstwa Łani na temat malowania marmuru - ciekawych zachęcam do zerknięcia:

http://zootales.pl/paint-marble-words-doe/

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Tutorial naprawdę fajny (zresztą tak samo jak końcowy efekt) ale mam jedną uwagę - trochę psuje odbiór to że wzory przekraczają barierę płyt (wygląda to jak jedna wielka płyta marmuru pocięta na kostki).

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Siemanko wszystkim!

Na chwilę zaginęliśmy w czasie i przestrzeni, ale wciąż coś malowaliśmy. Teraz nadchodzi czas publikacji ;) Na pierwszy rzut idzie Tyrion z rodu długouchych. Malowany przez Łanię.

Jak zwykle każdy komentarz jest dla nas cenny, więc się nie krępujcie :)

Jak zwykle więcej o tej figurce, jak i innych naszych pracach znajdziecie na naszym blogu: www.zootales.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Sweet

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Hello!

Zgodnie z obietnicą - kolejna figurka. Tym razem Valten w wersji na kopytach. Malowany przez Łanię.

Jak zwykle każdy komentarz jest dla nas cenny, więc się nie krępujcie :)

Jak zwykle więcej o tej figurce, jak i innych naszych pracach znajdziecie na naszym blogu: www.zootales.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Łuski wyszły super:D A podstawka taka sobie:p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Super ,zbroja wyszła naprawdę zacnie, w końcu jest jakiś malarz który przekłada metaliki nad przereklamowany nmm. Gratuluje :)

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Draco pisze:Super ,zbroja wyszła naprawdę zacnie, w końcu jest jakiś malarz który przekłada metaliki nad przereklamowany nmm. Gratuluje :)
NMM nie jest przereklamowany, tylko powinien być używany do specyficznych figurek, do których idealnie by pasował, a niestety wszyscy próbują go wepchnąć wszędzie, a najlepiej jak dodadzą do niego rdzę(to jest największa tragedia chyba jeżeli chodzi o połączenia technik).
A sam rycerz mi sie bardzo podoba, metaliki świetne, ale podstawka do mnie nie przemawia. Do takiego poziomu malowania przydałaby się profesjonalnie zrobiona podstawka, a niestety mamy głaz z kory(o ile mnie oczy nie mylą)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No niestety - mylisz się. To jest korek :wink: ... Tylko na pierwszym zdjęciu widać trochę, jak odcinają się obie warstwy korka, na pozostałych fotkach wygląda to ok. A malowanie figsa świetne =D>, kolorystyka bardzo mi przypadła do gustu... Dajcie bliższą fotkę gemów, ciekaw jestem, jak wyglądają w zbliżeniu...

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

smiejagreg pisze:No niestety - mylisz się. To jest korek :wink: ... Tylko na pierwszym zdjęciu widać trochę, jak odcinają się obie warstwy korka, na pozostałych fotkach wygląda to ok. A malowanie figsa świetne =D>, kolorystyka bardzo mi przypadła do gustu... Dajcie bliższą fotkę gemów, ciekaw jestem, jak wyglądają w zbliżeniu...
W sprawie korka, zwracam honor, przeglądanie zdjęć na telefonie to nie jest dobry pomysł :oops: Teraz po obejrzeniu na komputerze, nie napisałbym tak.
Podpisuję się pod prośbą Śmieja o bliższe fotki gemów.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

smiejagreg pisze:Dajcie bliższą fotkę gemów, ciekaw jestem, jak wyglądają w zbliżeniu...
Niestety już dawno figurka zdobi półkę właściciela ;) Ale jak będą jeszcze "gemiaste" figurki to pstrykniemy, bo gemy generalnie zawsze tak samo malujemy.

A teraz kolejna figurka - kawał klasyki: Aenur pomalowany w stylistyce mrocznego zabójcy.

Komentarze mile widziane :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej na naszym BLOGU - zapraszam!

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ale dobre przejście z turkusu w czerń. Bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

I kolejna praca :) Siedziałem nad tym panem przez ostatnie dwa dni. Wyszedł całkiem znośnie. Jak zwykle po więcej zdjęć zapraszam na naszego BLOGA.

Każdy komentarz jest dla nas cenny, więc się nie krępujcie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

wszystko świetne oprócz podstawki, te głowy wyglądają fatalnie niestety

ODPOWIEDZ