Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Azgaroth »

Bardzo bardzo zacne :)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo mi się podoba z uwagi na intensywność kolorów - mam nadzieję, że to nie dzięki obróbce zdjęć :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Nie - to dzięki wizji armii roztoczonej przez naszego mocodawcę :) Na żywo kolor wydaje się nawet ciut intensywniejszy :) Ogólnie dzięki za wszystkie komentarze. Niebawem wrzucimy foty orczej kawalerii i skończonego Azhaga.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

I przyszedł czas na kolejne Orasy. Tym razem chcemy zaprezentować Boar Boyzów oraz skończonego Azhaga. Muszę przyznać, że właśnie Azhag to najgorzej odlana w failcaście figurka jaką miałem w rękach. Ogólnie uważam, że w nowej żywicy GW nie ma NIC fajnego, ale to co zrobili z moim ulubionym modelem orasów woła o pomstę... Praktycznie nic nie było odpowiednio spasowane a Green Stuff muusiał ścielić się gęsto... Szkoda, bo bardzo mi to obrzydziło prace nad tym modelem.

Jeśli chodzi o chopaków na dzikach to same modele IMO fajne są tylko z pozoru. W trakcie prac okazało się, że odlane są niezbyt dokładnie a do tego dziwnie się je maluje. Summa summarum po raz kolejny okazało się, że metal rulez :)

Jak zwykle zachęcam do komentowania, pytaniami także nigdy nie gardzimy :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Generalnie kawał dobrej roboty =D> =D> =D> . Zawsze coś tam człowiekowi nie będzie pasować, ale to już chyba bardziej z czepialstwa :wink: . Nie do końca przekonuje mnie rdza na ostrzach. została podzielona na niektórych ostrzach na 2 -3 plamy i nałożona jakoś tak nienaturalnie. Przynajmniej tak odbieram ją na fotkach...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

A mnie się rdza podoba. Zresztą troszkę na pewno foty przekłamują, wystarczy spojrzeć na foty świnek; na pierwszej skóra knurków wygląda ok, na ostatniej tak jakby była nie pocieniowana.
Bardzo fajnie wyszła skóra viwerny i odcienie skałek pod nią. Dodawać że Freehand na Azhagalu jest doskonały dodawać chyba nie muszę :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Właśnie też mi się coś wydaje, że fotki chyba są najsłabszym elementem całości...
Co do rdzy, to nie podoba mi się tylko jej rozmieszczenie, główniae na ostatniej focie - ale może to faktycznie kwestia zdjęcia...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Jeśli chodzi o sztandar to może sprostuję - wyszedł tak kiepsko, bo rzeźbiony a nie malowany ;) Gdyby był malowany to byłby równie fajny jak na BO a tak to ograniczenie rzeźby :)

Rdza trochę zniekształcona przez foty, bo na żywo jest jej kilka warstw a na zdjęciu widać niemal tylko ostatnią - stąd wrażenie "plam"

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Świnie z powodu skóry powinny mieć zasadę Quell Animosity,a sztandar to chyba jak parasol na stelażu jest bo w tym pędzie szmata trochę inaczej się ułoży.
A tak poza tym to jak zwykle klasa.Cienie/przejścia-sztuka jak zawsze =D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Świetna praca, bardzo mi się podoba =D> Muszę namówić brata żeby wreszcie zabrał się za swojego Azhaga.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Super malowanie - najbardziej podoba mi się zielony.
Co do rdzy, to mi się zaj.... podoba =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Świetna rdza, bardzo podoba mi się też skóra orkasów....
ale dziki to ni to bożonarodzeniowe owieczki ni to wielkanocne czekoladowe zające.
Kolor zbroi to raczej kwestia gustu - technicznie świetne.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Nie będąc fałszywie skromnymi chcemy się pochwalić, że nasza praca trafiła na łamy "CoolMiniOrNot Annual 2011" :). Dziękujemy wszystkim którzy docenili naszą pracę! Bądźcie z nami nadal.

P.S.: Gratulujemy także wszystkim Polakom, którzy znaleźli się w Annualu. Polska górą :)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Która praca :>?

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Gorger numer 1, ten z trzeciej strony naszego tematu. Mhrok i krew widać są popularne :)

Ave!
Niedźwiedź


Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Dziś prezentuję dwie nasze najnowsze projekty. Wprawdzie w Iron Daemonie jeszcze zmieni się nieco podstawka (na niższą), ale nie będziemy mieli zapewne czasu na sensowne zdjęcia, więc wrzucam to, co mamy. Jak zwykle wszystkie komentarze mile widziane. Zapraszam także do polubienia nas na Facebooku - to właśnie tam będą się pojawiały nowinki jako pierwsze, więc jak wszyscy nasi fani chcą być naprawdę na bieżąco, to wiecie co robić :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

O ile Iron Deamon po prostu bardzo ładny, to Helka gniecie system. Podstawka jest dużo, dużo lepsza i wygląda prześwietnie to jeszcze ten błękitny efekt kontrastujący z lawą... Masakra! :shock:

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Brak mi słów aby opisać to co widzę... =D> Zdradź swój sekret na śniedź na elementach z brązu
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Prace rewelacyjne =D> Jedynie ten kawał skały na której stoi Iron Daemon trochę mnie odstrasza... Sekret na śniedź to mocne rozwodnienie farbki Sotek Green bodajże, chyba że się mylę :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ