Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Azgaroth »

Helcia przepiękna =D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetne machiny =D> Dobrze, że pierwsza podstawka będzie zmieniona, za to druga jest OK :)
Karlito pisze:Sekret na śniedź to mocne rozwodnienie farbki Sotek Green bodajże, chyba że się mylę :wink:
Ja bym stawiał na Hawk Turquoise. :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Co do śniedzi to najbliżej jest quidamcorvus :) Hawk Turquoise jest dodawany w niewielkiej części. Głównie to inki z VGC: Azul Blue i Verde Green i kapka Hawka żeby zmatowić mieszankę.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Hawk Turquoise i Sotek Green to ta sama farbka :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Ja się przestałem orientować w nomenklaturze GW - przeszedłem całkowicie na Vallejo bo lepsze, tańsze i pojemniejsze. Z GW wykańczam jedynie to co mi zostało, stąd te faux pa :)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Karlito pisze:Hawk Turquoise i Sotek Green to ta sama farbka :wink:
Racja :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Obie maszynki wyglądają świetnie. Poza jednym. Mi właśnie nie podoba się turkus na pierwszej maszynce - jest zbyt punktowy i zbyt intensywny - zupełnie mi nie leży i dla mnie trochę psuje odbiór całości. Na helce wygląda już ok, co sprawia, że helka wygląda naprawdę znakomicie. Lawa wyszła super, niebieska lufa także. Opisz dokładnie, jak malowałeś ten niebieski efekt.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Patrze ba pierwszą maszynę i "fajna lawa i te fale... tylko trochę wysoka podstawka", następnie przewijam niżej i aż mi zabrakło tchu. Po prostu GE-NIAL-NE. Helka niszczy system.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Zarówno ID jak i helka jest dla mnie. Jak widzę po waszych komentarzach moje odczucia były takie same. Helka to cud, miód i orzeszki. Nie miałem najmniejszych uwag - SUPER!!!

Do ID zgłosiłem uwagę właśnie do skały na podstawce i do turkusowych zaśniedziałych elementów. Dla mnie śniedź powinna być bardziej zielona i mniej jaskrawa właśnie. Niedźwiedź wykazał pełny profesjonalizm i już poprawiają zgodnie z moją prośbą. Jak dostanę figurki do łapek to możliwe, że będzie coś jeszcze z ChD w najbliższym czasie :D

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

RedScorpion pisze:Zarówno ID jak i helka jest dla mnie. Jak widzę po waszych komentarzach moje odczucia były takie same. Helka to cud, miód i orzeszki. Nie miałem najmniejszych uwag - SUPER!!!

Do ID zgłosiłem uwagę właśnie do skały na podstawce i do turkusowych zaśniedziałych elementów. Dla mnie śniedź powinna być bardziej zielona i mniej jaskrawa właśnie. Niedźwiedź wykazał pełny profesjonalizm i już poprawiają zgodnie z moją prośbą. Jak dostanę figurki do łapek to możliwe, że będzie coś jeszcze z ChD w najbliższym czasie :D

Kurde Redscorpion chętnie bym zagrał bitwę z Tobą. Jak już Twoja armia Chadeków będzie gotowa jestem w stanie nawet zrobić sobie wycieczkę jeśli będziesz miał gdzie zorganizować jakąś większą bitewkę. Ewentualnie zapraszam do Wawy, mam stoły, tereny, miejscówkę też jakąś zmontuję na naszą bitewkę.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Będę o tym pamiętał - będziemy w kontakcie :D

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Malujecie świetnie :D :)

Mam takie dwa pytania:

1.malujecie aerografem?

2.jak długo zajmuje wam pomalowanie oddziału 20 ludków, ile malujecie dziennie?

Pozdrawiam
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Dzięki za miłe słowa :) Jeśli chodzi o malowanie aerografem to ludków nie malujemy - jedynie kładzenie podkładu lub ew. podstawki (te z lawą to taki sztandarowy przykład naszego aero. Na ludki po prostu skill za mały :)

Ja maluję tak 8-10h dziennie, a Łania koło 4h. 20 osobowy oddział na naszym standardowym poziomie to jakieś 80-100h bez freehandów.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Mam w takim wypadku pytanie do aero- jakiego kompresora używasz :?:

Pozdrawiam
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Nie pamiętam dokładnie, ale to jakiś no-name. Najważniejsze by miał zbiornik wyrównawczy. Dzięki temu zdecydowanie rzadziej się przegrzewa niż taki bez zbiornika.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Tym razem coś na jebaya - Nurgle Chaos Lord w wydaniu 2w1. Podstawka display oraz zwykła do grania - wszystko na magnesach, więc zmiana możliwa szybko i bez kłopotu. Jak zwykle będę wdzięczny za wszelkie komentarze. Niebawem również WiPki jeźdźców Chaosu z Gamezone'a.

Chcecie być na bieżąco z naszymi pracami? Zapraszam do polubienia naszego profilu na FB!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Ave!
Niedźwiedź
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 09:46 przez ZOO Art Studio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jak dla mnie to zielony jest trochę zbyt 'oczojebny', bardziej stonowany wyglądałby lepiej (zielony na figurce tak dla jasności) ;) reszta bardzo ładna
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajny :) Zwłaszcza krew na toporze i posadzce :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Afro pisze:jak dla mnie to zielony jest trochę zbyt 'oczojebny', bardziej stonowany wyglądałby lepiej (zielony na figurce tak dla jasności) ;) reszta bardzo ładna
+1, zamiast zielonego dałbym brudno-biało-żółty... Scenery extra =D> .

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Dzięki za wszystkie komentarze. Zielony wybrałem świadomie, bo jakoś żółty akurat w tej kolorystyce ginął. Teraz pewnie pomalowałbym nieco inne ciało. Może jeszcze będzie okazja :twisted: A poniżej obiecani jeźdźcy - stan WiP.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ave!
Niedźwiedź

ODPOWIEDZ