Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: Anadim »

Fatalnie to nie, ale trochę za czyste jak na zmumifikowane małe główki krasnali, i w zestawieniu z nurglowymi kolorkami. A tak to super.

P.S. Skądś znam te główki.... czyżby kawałek orka od RH?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Podstawka też mi się niezbyt podoba z dwóch powodów:
- zbyt regularny jest ten kamień, gdybyście pomalowali go jak marmur, to ok by było, płyta marmurowa byłaby do zaakceptowania, na kamień natomiast zdecydowanie zbyt regularna:
- głowy imho zbyt cieliste są, zbyt "żywe", albo je trochę usmarować krwią, jako świeżo ścięte, albo dodać innych kolorów, washe z czerwieni/fioletu, nawet zieleni mogłyby pomóc...
Pzdr.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Siemka wszystkim;

I kolejna nasza praca - tym razem dzieło wspólne Łania&Niedźwiedź. Jak zwykle lepsze zdjęcia i więcej smakołyków na naszym BLOGU.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tarcza genialna technicznie, Łania jak zwykle nie zawodzi, wspaniała robota =D> =D> =D> . Aczkolwiek jakoś niezbyt mi pasuje taki portret jako ozdoba tarczy... Pozostałe elementy figsa pomalowane co najwyżej poprawnie imho. Zważywszy kto maluje :mrgreen: :wink: ... Co to jest to zielone na podstawce?

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Straszny kontrast na tej figurce - z jednej strony świetna tarcza z freehandem, a z drugiej stonowana figurka bez fajerwerków - zwykły cieniowany płaszcz ze złota linią, ot metaliki bez dodatkowych efektów lepiej by tu się NMM wkomponował, podstawka też tak po macoszemu troche washem przejechana. Mocno mi się to kłóci.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Freehand na tarczy jest świetny! Brawo Łania!
Ale dopieszczona tarcza kontrastuje mocno z resztą modelu, na którym najbardziej rzuca się w oczy potraktowany po macoszemu płaszcz i szaty - brakuje mi tam faktury materiału. Można było przysiąść nieco dłużej nad tymi elementami.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Piuropusz też ładnie wygląda(naturalnie bardzo), i galoty łuskowe.
Szaty w zestawieniu z tarczą rzeczywiście wypadają blado, może przez kontrast :)

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Pięknie wyszedł, wspaniała tarcza i pióropusz. Bravo! =D>

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam;

Chwilę przerwy zaliczyliśmy, bo na konkurs ostro się spinaliśmy. Dziś podrzucam pierwsze z naszych zgłoszeń - pomalowanego przeze mnie Orasa. Jak zwykle każdy komentarz jest dla nas ważny. Więcej zdjęć w lepszej jakości na naszym BLOGU.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wygląda super, szczególnie morda i gogle. :)

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

Petarda! =D>
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ćwieki na ochraniaczu na prawej ręce - nie powinny być stalowe :?: #-o ...

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wypas!

jakość zdjęć jest ok, ale technicznie są one bardzo słabe.
Albo trzeba lepiej oświetlać, albo fotografowac na białym tle, albo rozjaśniac nieco w LR albo PS (exposition + blacks w górę)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam serdecznie szanownych forumowiczów!

Tym razem wrzutka w klimatach AoS: Stormcast Eternal Liberator. Jak zwykle wszelkie komentarze mile widziane (czytam i biorę pod uwagę). I jak zwykle po więcej zdjęć zapraszam na naszego bloga: TUTAJ

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo udana kolorystyka :) Generalnie nie przepadam za modelami z serii Stormcast Eternals, nie moje klimaty (choć technicznie bardzo dobre) ale w tym wykonaniu wyglądają bardzo fajnie =D>

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

A ja się zapytam jakich farbek używaliście na to zielone - z tym cieniowaniem wygląda jak barwione szkło, super efekt.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Turquois (Phtalo) z serii Golden Fluid Acrylics mieszane z Green Ink z Andrea Color a później rozjaśnione Yellow Ink też Andrei.

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajne zielenie i metal na broni...

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

ZOO Art Studio pisze:Turquois (Phtalo) z serii Golden Fluid Acrylics mieszane z Green Ink z Andrea Color a później rozjaśnione Yellow Ink też Andrei.
Dziękować. Zainteresowałbym się tymi farbkami Andrei, ale to się rozmnaża gorzej niż figurki i i tak już mam ich za dużo :lol:

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Super malowanie, bardzo pomogłeś tej figurce choć na żywo Stormcast Eternals prezentują się całkiem fajnie i sam się zastanawiam nad pomalowaniem kilku.
Tylko te ćwieki maznąłbyś metalikiem.

ODPOWIEDZ