Trochę VC'tów Drwala

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Trochę VC'tów Drwala

Post autor: Drwal »

Witam. Chciałem wam przedstawić część moich figsów przyzwoicie pomalowanych.
Oceniajcie :P
Zdjęcia nie są perfekcyjne ale myślę, że da się z nich coś wypatrzeć

Nad tym oddziałem spędziłem bardzo dużo czasu, ale myślę, że efekt bardzo dobry...
[Black knights]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

oddział Grave guardów... (wiem, że mały ale reszte mam słabo pomalowanych ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Crypt ghouls...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Varghulf (wiem, że ma takie małe el. niedomalowane w futrze ale jakoś jak pokryłem rozwodnioną farbką to wyschło i nie pokryło wgłebienia. Zawsze można jakimś devlanem jeszcze przejechać ;p)

Obrazek
Obrazek

Wight kingi (nad nimi też bardzo długo pracowałem ale uważam, że modele są świetne)
[BSB]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[na piechote] Myślę nad dorobieniem sztandaru jeszcze

Obrazek
Obrazek

Wampir

Obrazek
Obrazek

Ot tyle na razie. Może jeszcze będę coś dorzucał ale na razie podziwiajscie i oceniajcie ;)

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Bardzo przyzwoite malowanie :) Ale władek mi sie niepodoba , ja mu skóre robiłem Elf flesh + dwarf flash / elf flesh / elf flesh + bleached bone i wyszło dobrze wg mnie . Widze że w konnicy Adaś siedzi :P
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

jak dla mnie spoko :D bardzo mi się podoba harmonia w kolorystyce armii - nietoperek troszke się wybija ale mimo wszystko masz odemnie wielkiego + :) tak trzymaj

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

I napisy do Batlla jakoś niepasują , chyba że imperium przymusowo pod freehandem , ja na swoich Gravach namalowałem sztandar drakenhoofów czy jakoś tak :P stare dzieje , ten taki z gościem w pełni księżyca , na to pigment i wyszedł cacy sztandar , tęsknie za VC :(
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Świetna armia! Tylko pogratulować!

P.S jaki to model ten wight king? pieszy i konny

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajna armia i malowanie... Jedyne co mi nie pasuje to połączenie zielonego z niebieskim na ghulach... Gryzie się IMHO mocno. Poza tym spoko armia.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Wisnia pisze:Świetna armia! Tylko pogratulować!

P.S jaki to model ten wight king? pieszy i konny
To są modele z reapera:

http://jotte.istore.pl/pl,product,69387 ... night.html
http://jotte.istore.pl/pl,product,31777 ... night.html

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

świetni BK, fajnie kontrastują z podstawkami. choć banner zdecydowanie na nie:/ wampir pieszy z kreskami na mieczu też mi się nie widzi, reszta mam wrażenie że zbyt dużo mocnych kolorów w armii i to niekonsekwentnie - jedni z samym niebieskim, inni bez niebieskiego za to zielono-fioletowi a inny czerwono-fioletowy bez zielonego i niebieskiego... dla mnie za wiele;)

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

vocal pisze:świetni BK, fajnie kontrastują z podstawkami. choć banner zdecydowanie na nie:/ wampir pieszy z kreskami na mieczu też mi się nie widzi, reszta mam wrażenie że zbyt dużo mocnych kolorów w armii i to niekonsekwentnie - jedni z samym niebieskim, inni bez niebieskiego za to zielono-fioletowi a inny czerwono-fioletowy bez zielonego i niebieskiego... dla mnie za wiele;)

sztandar to taki akurat na szybko zrobiony był. Zawsze można zmienić 8)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

vocal pisze:świetni BK, fajnie kontrastują z podstawkami. choć banner zdecydowanie na nie:/ wampir pieszy z kreskami na mieczu też mi się nie widzi, reszta mam wrażenie że zbyt dużo mocnych kolorów w armii i to niekonsekwentnie - jedni z samym niebieskim, inni bez niebieskiego za to zielono-fioletowi a inny czerwono-fioletowy bez zielonego i niebieskiego... dla mnie za wiele;)

Dokladnie mam takie samo zdanie w kazdym slowie.
Najladniej na stole wygladaja armie z ta sama kolorystyka, a tutaj ciezko o takowa.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

sugerujesz że mam ghule na fioletowo pomalować? :lol2:

Ale myślę, że akurat GG i BK są raczej spójni kolorystycznie. Z resztą mam jeszcze Grave'ów z zielonymi płaszczami z Hw + shield

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Powiedz mi jakie sa kolory Twojej armii?
Mam wrazenie, ze :
- czerwony
- zielony
- fioletowy
- niebieski

Troche duzo - nie uwazasz?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ziemas, czepiasz się. Poczekajmy na efekt końcowy. Wydaje się dużo, a może uda mu się z tego wybrnąć.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

starczyłoby żeby ghule miały inne kolce/płetwy a nie niebieskie.. to samo varg.. chodzi mocny zielony na gg i bk a nie zielony zgaszony na skórze ghuli :roll:
figsy są ok i bardzo fajnie że pomalowana armia.. tylko ta kolorystyka... kolorowa:D
Rasti - z tego sie nie da 'wybrnąć' :shock: przemalować parę kolorów conajmniej...

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Podstawki ratują całość w jakimś stopniu. Dobrze, że nie są różne :twisted:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

o czym mówisz? ghule i varg mają inne ranty:/ a jak się już przyglądnąłem rantom to farba do tego nierówno położona:/
z porad to czaszki warto troszkę uciąć i dopiero nakleić na podstawkę, jest wrażenie że się chowa w ziemi a nie jest przyklejona ;)

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

No moze i jest trochę oczojebnych kolorów ale mi tam się podoba.

Z drugiej strony malowanie wszystkiego jednolicie też mi się nie widzi.
Nie bede malowal 1 kolorem różnych elementów na figurce przecież.

A co do podstawek to będe przemalowywał ranty tak jak mam w BK bo ktoś mi powiedział, że zielony nie pasuje

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

vocal pisze:o czym mówisz? ghule i varg mają inne ranty:/ a jak się już przyglądnąłem rantom to farba do tego nierówno położona:/
z porad to czaszki warto troszkę uciąć i dopiero nakleić na podstawkę, jest wrażenie że się chowa w ziemi a nie jest przyklejona ;)
Akurat kanty zawsze można przemalować i zajmuje to chwilę. Natomiast chodziło mi o piasek.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rasti pisze:Ziemas, czepiasz się. Poczekajmy na efekt końcowy. Wydaje się dużo, a może uda mu się z tego wybrnąć.

Nie czepiam, to jest cos malego, a psuje efekt spojnosci, ktory niejednokrotnie na stole robi lepsze wrazenie, nawet jesli armia jest gorzej pomalowana. (nie mowie teraz o armii KJa)

Generalnie wampiry sa ladnie pomalowane, schludnie, ale jak dla mnie troche za kolorowe jak pisalem.
Dokladnie tak samo uwazam jak vocal - przemlowac grzebienie ghul i skore varga i juz masz jednolitosc na calej armii.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Rozumiem o co Ci chodzi, mój komentarz był tak pół poważnie napisany ;)
To jak jak woli, ogólnie mało mrocznie jest jak dla mnie.

ODPOWIEDZ