różne bzdury

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

różne bzdury

Post autor: DawiZharr »

Obrazek
http://www.coolminiornot.com/277816
malowany na GK Terminator Competition organizowany przez The Brush Brothers:
http://thebrushbrothers.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, o 10:32 przez DawiZharr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Całkiem zacny! Elektro dzida super ci wyszła, NMM też elegancki, tylko ten trefl mi nie leży, nie żeby był źle namalowany, tylko nie pasuje mi jakoś:P

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Naprawdę dobry ziomek, a lighting na oczach i broni piękny :D =D>
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Czuć mhrok. Dla mnie jak dotąd najlepszy konkursowy GK.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

wypaśny po prostu =D>
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

figs bardzo fajnie zrobiony ale coś mi w klocku-podstawce nie leży;]

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bizon pisze:Całkiem zacny! Elektro dzida super ci wyszła, NMM też elegancki, tylko ten trefl mi nie leży, nie żeby był źle namalowany, tylko nie pasuje mi jakoś:P
+1

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

dzieki za pozytywne komentarze, spodziewalem sie bardziej krytycznych wypowiedzi
vocal pisze:figs bardzo fajnie zrobiony ale coś mi w klocku-podstawce nie leży;]
milo by bylo, jakbys wyrazil sie nieco jasniej :)

co do trefla, to ja bardzo lubie takie karciane motywy, stad ten trefl
mogl byc jeszcze pik, ale zawsze, jak gdzies pojawiaja sie karciane symbole, to albo jest to pik, albo kier...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

może za gruby piasek i sztucznie wygląda na takiej podstawce scenicznej? chyba by były lepsze kamienie z kory czy łupka czy nawet rozorany ten klocek drewniany zamiast piasku. w każdym razie ja wolę go bez klocka, wydaje mi się że klocek nic nie wnosi, ani nie ma żadnych ciekawych elementów, ani nie daje tła a samo obcięcie klocka nie wygląda rzeczywiście. oczywiście to tylko moje zdanie, figs jest na wyższym poziomie niż podstawka sceniczna;)

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

takie tam sobie popiersie, wysokość 54 milimetry
Obrazek
http://www.coolminiornot.com/285966

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Ogólnie bardzo fajne, ale dlaczego na górze nosa ma tyłek? :)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

nie lepiłem w takiej skali więc gratuluję zabawy;] ale za to coś mi w nim nie pasuje, jakieś proporcje nie są za dobre... a może to kwestia zdjęcia? ogólnie chyba za długa szyja i za mała klata na grubość (bo szerokość wygląda ok). sam tors troszkę nudnawy. może przemyślisz jakiś pas po skosie?

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

ZOO Art Studio pisze:Ogólnie bardzo fajne, ale dlaczego na górze nosa ma tyłek? :)
jak zmarszczysz brwi, powinieneś mieć tak samo, w mniejszym, lub wiekszym stopniu.
vocal pisze:nie lepiłem w takiej skali więc gratuluję zabawy;] ale za to coś mi w nim nie pasuje, jakieś proporcje nie są za dobre... a może to kwestia zdjęcia? ogólnie chyba za długa szyja i za mała klata na grubość (bo szerokość wygląda ok). sam tors troszkę nudnawy. może przemyślisz jakiś pas po skosie?
grubosc klatki chyba faktycznie troszke za mala (ogolnie proporcje wyszly mi raczej ludzkie, niz krasnoludzkie, bo jak na czlowieka, to on by za chudy nie był. ot, mozna uznac, ze to bardzo szczuply krasnolud), ale juz tego nie poprawie, szyja moim zdaniem jest git, chyba tylko Ci sie wydaje, ze jest za dluga. nad pasem po skosie mi sie specjalnie nie chce siedziec, juz i tak dosc sporo czasu zajelo mi rzezbienie tego, moze nadrobie malowaniem.

ogolnie to rzezba raczej dla zabawy i moim zdaniem wyszla calkiem niezle

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

DawiZharr pisze:
ZOO Art Studio pisze:Ogólnie bardzo fajne, ale dlaczego na górze nosa ma tyłek? :)
jak zmarszczysz brwi, powinieneś mieć tak samo, w mniejszym, lub wiekszym stopniu.
nie to żeby cie obrażał, ale chyba masz coś z twarzą - ani ja ani moja mamuśka przy marszczeniu brwi nie mieliśmy takich półdupków (było leciutkie zagłębienie na środku, ale też bardzo bardzo delikatne) na twarzy i ta bruzda nie była również tak wypukła jak na twoim karasiu

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bo nie jesteście krasnoludami.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

czemu ten koleś nie ma czoła ? :)

a ogólnie bardzo fajnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

alez ma czolo, przeciez ma glowe zadarta do gory...
Goglem pisze:nie to żeby cie obrażał, ale chyba masz coś z twarzą - ani ja ani moja mamuśka przy marszczeniu brwi nie mieliśmy takich półdupków (było leciutkie zagłębienie na środku, ale też bardzo bardzo delikatne) na twarzy i ta bruzda nie była również tak wypukła jak na twoim karasiu
ano, dokladnie o takim czyms mowie, u czlowieka normalnie to sa tylko lekkie zaglebienia, ale czlowiek tez nie ma zwykle az tak pomarszczonego czola, prawda?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

pomaluj, ja jestem ciekaw co wtedy wyjdzie;]

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

dawno nic tutaj nie wrzucałem...
taki tam sobie zaawansowany WIP beholdera:
Obrazek
http://www.coolminiornot.com/321883
Ostatnio zmieniony 4 sty 2013, o 20:24 przez DawiZharr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Imho świetny potencjał do malowania =D> .

ODPOWIEDZ