Ulthuan Naviedzonego i różne różności

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Ulthuan Naviedzonego i różne różności

Post autor: Naviedzony »

Długo szukałem modelu, który zadowoliłby moją potrzebę posiadania Soul Grindera w wersji Slaaneshowej, ale niestety nie znalazłem takiego. W związku z tym postanowiłem ulepić sobie sam kobietę - pajęczaka za wzór biorąc sobie poniższy artwork:

Obrazek

Jedyne zmiany, jakie przewiduję w tej postaci to dodanie drugiej pary rąk. Jedna para zakończona będzie szczypcami, jak na demona Slaanesha przystało, druga natomiast czymś dziwnym przypominającym trujące roślinki. :P

Trzymajcie za mnie kciuki. ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O kurwa, trzymam :shock: :D
Poważnie, może dzięki temu sam zwiększę tempo lepienia smoka do swojej armii :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No, gościu - ambitny cel sobie postawiłeś. Aczkolwiek myślę, że jakieś pajęcze części skądś tam weźmiesz, bez konieczności ich lepienia :mrgreen: :wink: ...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Goblinowy pająk może stać się połową modelu, ale czy nie lepiej pocisnąć całego :D?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Naviedzony pisze:Jedyne zmiany, jakie przewiduję w tej postaci to dodanie drugiej pary rąk
Ja uważam, że najważniejszą zmianą powinno być,jak na slaanesha przystało, dodanie jej jeszcze dwóch par piersi ;)
Mam nadzieję, że Twój ulepek będzie przynajmniej tak samo dobry jak artwork!
Rasti, to ma być soulgrinder więc jeśli już to bazą mógłby być co najwyżej Arachnarok ;)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

hoho ambitnie:D weź już zaczynaj bo chce zobaczyć jak to wyjdzie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Druchii pisze: Rasti, to ma być soulgrinder więc jeśli już to bazą mógłby być co najwyżej Arachnarok ;)
O tego mi chodziło ;)

Ja trzymam kciuki :D

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Arachnarok trochę duży jak na ten cel, aczkolwiek odnóża by pasowały.
Trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Większy model = większe cycki (Całe 6!!!) Arachnarok będzie dobry ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tylko skąd taki spory model babeczki? Ulepić? Będzie ciężko...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Arachnarok się nada. Babeczkę można ulepić, z pająkiem tak wielkim byłoby gorzej. Problem jaki będzie poziom tego ulepka. Myślałem, żeby spróbować z jednymi z modeli demonicy Sophii.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Sorki, za double posting, ale inaczej nikt by nie zauważył - ten kto skusi się na podesłanie mi linka do modelu dziewczyny odpowiednio dużego, żeby pasował po złożeniu z Arachnorokiem dostaje ode mnie na priv artworka fantasy z cyckami. :D

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

I tu was za smucę bo demonetki mają 1 stronę meską :( przez co mają tylko 1 pierś
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ciężko żeby demonetka pasowała do tego modelu. Nie mówiąc o tym jakie te plastiki brzydkie;p

edit: ha łysy użytkownik już swoje cycki dostał:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wymaga "troche" pracy własnej ale...

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie, nie, nie. Nie ten klimat. ;)

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli dokonać wyboru i trzymają za mnie kciuki.

Wybrałem poniższą panią:
Obrazek

Sophie będzie bazą do konwersji. Zostanie pozbawiona nóg (szkoda, bo mam fetysz ładnych nóg :P ), dostanie drugą parę rąk i cycków. Jej pajęczą część lepił będę od podstaw sam. Chyba, że w międzyczasie znajdę coś co się nadaje. Arachnarok jest jednak za duży, mimo że model świetny.

Pozdrawiam Was
Nav

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Naviedzony pisze: ten kto skusi się na podesłanie mi linka do modelu dziewczyny odpowiednio dużego, żeby pasował po złożeniu z Arachnorokiem dostaje ode mnie na priv artworka fantasy z cyckami. :D
Cyberalfons :mrgreen:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Cyberalfons :mrgreen:
Za dużo Matrixa. ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

patrze w skrzynke a cyckow nie ma... treewoman ma wady ale do arachnaroka skalą pasowała idealnie! :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tak, ale wady przyćmiewają zalety. ;) To wspaniały model, ale jako Treewoman, a nie Soul Grinder.

ODPOWIEDZ