Ulthuan Naviedzonego i różne różności

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Ulthuan Naviedzonego i różne różności

Post autor: Naviedzony »

Dzięki! Myślisz, że skąd NATO wzięło swoją flagę? Od High Elfów oczywiście. :P Poza tym jakby się dobrze zastanowić, to HE spełniają w pewnym sensie rolę NATO w tym świecie. ;)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

High Elfy w roli nato.
Siły chaosu ponownie uderzają na Imperium. High Elfy wysłały poselstwo do Archaona i wyraziły swoje zaniepokojenie jego działaniami.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Matis pisze:High Elfy w roli nato.
Siły chaosu ponownie uderzają na Imperium. High Elfy wysłały poselstwo do Archaona i wyraziły swoje zaniepokojenie jego działaniami.
=D>
Co do podstawek.. to czekam na modele które będą na nich :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dorobiłem się gablotki. Mogę pokazać figsy, bo dumnie stoją na szklanych półeczkach zamiast kurzyć się w kartonach w piwnicy.

Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Pokaźna kolekcja, gratulować :) Wszystko sam malowałeś?

Przy okazji (pierwszy raz odwiedziłem ten temat) jestem pod mega wrażeniem elementów makiet jakie zrobiłeś. Są zajebiste =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tak, wszystko malowane przeze mnie (choć jeszcze niestety nie wszystko jest pomalowane). :) Lubię malować i uważam, że zżywam się przez to z armią bardziej niż gdybym oddał modele malarzowi.

Dziękuję bardzo! :)

ODPOWIEDZ