Zwykłe maziaje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Zwykły
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Lublin

Zwykłe maziaje

Post autor: Zwykły »

Cześć.
Jestem nowym, świeżo upieczonym graczem młotka z Lublina :D
Jeśli mogę, to będę wrzucał tu wszystkie swoje maziaja ukończone, czy też vipki.
Chciałbym byście udzielali mi rad co i jak, oraz ogólne dzielenie się zemną spostrzeżeniami odnośnie moich pracek :)
Zaczynamy!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pierwsza figurka do mojej armii. Pan dobrze wam pewnie znany... Głównym założeniem armii ma być iście piekielny klimacik. Podstawki, jak i treje wypełnione po brzegi lawą ;)
Figurka jak widać nie jest do końca skończona. Jednak w jej przypadku jak i w przypadku reszty figurek, światło będzie rzucane od dołu. Czyli źródłem światła w tym przypadku będzie lawa ;)

A teraz pytanka:

1. co myślicie na temat mieczyka? W jakich kolorach będzie mu do twarzy? :D (jest on w chwili obecnej pomalowany czarnym podkładem tylko)
2. czy uważacie, bym zastosował inną kolorystykę do rogów i pazurków? Czy może monokolorystyczna otoczka całej pracy dodaje klimatu i uroku bloodkom?

Oczywiście będę starał się by moje bloodki jak i inne demonki miały złote akcesoria ;) Złoto będę starał się malować techniką NMM
I przepraszam z góry za jakość zdjęć. ZDJĘCIA ZROBIONE ŻELAZKIEM 8)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

A możesz dać inne foty? Bo te są niedoświetlone ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Przydałoby się zrobić zdjęcia lepszym aparatem :) Generalnie fajnie ci to wyszło. Rozjaśniłbym jeszcze trochę skórę. Miecz płonący - w końcu to hellblade a ty dodatkowo chcesz żeby BL miały iście piekielny charakter :).

Lawa wygląda w porządku. Rozjaśnienie na skórze poniżej kolan to efekt oświetlenia przez lawę? Jeśli tak to dobry pomysł.

Osobiście końcówki rogów i pazury maluję na czarno a następnie rozjaśniam odcieniami szarości. Język fioletowy.

Maluj dalej bo jestem ciekaw jak będzie wyglądać cały regiment :)

aha... przykleiłeś BL w rogu podstawki. Możesz mieć problem żeby później wszystkie figurki ustawić w szyku tak aby stykały się podstawkami.

Zwykły
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Zwykły »

Ignis pisze:A możesz dać inne foty? Bo te są niedoświetlone ;)
O lepsze zdjęcia się postaram jak tylko dorwę jakiś normalny aparat ;D
vfn pisze:Rozjaśnienie na skórze poniżej kolan to efekt oświetlenia przez lawę?
Tak, jest to efekt zamierzony ;)
Fioletowe języki mogą być bardzo ciekawym motywem. Dzięki wielkie za ten pomysł ;)
A pazurki i rogi chyba zrobię mieszane... Jedni lettersi będą mieli czarne, a inni czerwone itp, itd ;)
vfn pisze:aha... przykleiłeś BL w rogu podstawki. Możesz mieć problem żeby później wszystkie figurki ustawić w szyku tak aby stykały się podstawkami.
Rzeczywiście jest z nimi troszkę problem przy ustawieniu, ale chciałem zrobić regiment bardziej dynamiczny. Dlatego każdy BL jest ponumerowany i ma swoje miejsce w tradycyjnym ustawieniu :D... muszę przetestować czy w różnych formacjach będą się dobrze spisywali :roll: jeśli nie, to będę musiał zacząć przyklejać ich na środku :(

ODPOWIEDZ