Galeria różności Wotana – Skarg the Slaughterer-[29.10.2015]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Galeria różności Wotana – Skarg the Slaughterer-[29.10.2015]

Post autor: Wotan »

Witam
Zakładam nowy temat, żeby nie mieszać zdęci moich Mrocznych Elfów z innymi pracami, jakie mi się uda pomalować, żeby nie ciągle mroczniaki malować
Na początek Beastmen Beastlord with additional Hand Weapon, bardzo podoba mi sie ten model a szczególnie jak widziałem taka drużynę Beastmenow w WD324, tez taką chce mieć (może kiedyś) ale pierwszy już jest. Przy kolorystyce raczej takiej zostanę, choć jeszcze nad futrem się zastanawiałem czy nie jakieś czarne, ale na razie jest ok, włosy są czarne choć jeszcze do poprawy z nimi mam zawsze problem. Podstawka jeszcze do skończenia, ale na razie nie mam na nią pomysłu, myślałem o jakiś bagnach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skaven – jakieś chciałem inne, więc na razie testuje jeszcze zastanawiam się czy nie wychodzić od czarnego. Podstawki będą takie jak ten pierwszy ma.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mag HE

Obrazek

Zachęcam do komentowania

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, o 23:15 przez Wotan, łącznie zmieniany 18 razy.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

mroczny beastmen udany :D
jeden z lepszych jakich ostatnio widziałem
pozdro

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Bardzo fajna Koza, nie ma co. Mag też mi się podoba, szczególnie blond grzywa ;)

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Koźlonogi naprawdę dobry. Obyś pomalował jeszcze kilku :wink:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Beastmen imho najlepszy. Podoba mi się czerwień na nim.

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dzięki za komentarze i ze kózka się podobała.
Kolejna odmiana w przerwie mierzy malowaniem m roczniaków
Mam nadzieje ze nie przesadziłem z doborem kolorów tego High Elfa, może kiedyś pomaluje cały oddział, podstawka miały być białe skały i chyba pójdzie na to zielona trawka

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kolorystyka ciekawa, malowanie bardzo spoko. Model wygląda czysto i schludnie. Czekam na cały oddział albo lepiej całą armię zielono-żółtych pidżamowców :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Jakoś kolorystyka mi nie leży... Żółty jest ok - chyba ten zielony za bardzo oczojebny. Ale technicznie wszystko OK...

Ave
Niedźwiedź

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Oryginalne podejście do malowania Sword Masterów. Ten zielony rzuca się w oczy, jednak jest pocieniowany, co daje uroku figurce. Z trawką będzie wyglądać ciekawie.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolorystyka mi się podoba - zawsze to odejście od schematów, można by trochę osłabić ten zielony - daje po oczach, ale znowu nie tak bardzo. Bardziej nie pasują mi gemy - na zdjęciach wyglądają kiepsko - powinny świecić, a są bure...Daj większe fotki. Poza tym ze zdjęć nie mogę wywnioskować, czy metaliki są rozjaśnione, czy to błyski od flesza lub żarówki #-o . Ogólnie bardzo na plus =D> . Fajnie prezentowałaby się cała armia - jak pisze Rakso - pidżamowców :D .

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Witam

Znowu cos innego nisz elfy :D
Ogry - kolorystyka zlecona, nawet teraz podoba mi się ta żółta skóra, tatuaż(7 niebieskich 1 biały kieł) widoczny na kilku bo zapomniałem i potem dorabiałem to już nie robiłem tyle zdjęć, na podstawki ma dojść jeszcze jakaś zielona trawka.


Ironguts - jeszcze maja z tylu woreczki z kościami ale juz nie zdążyłem zrobić z nimi zdjęć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Leadbelchers

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wspólne

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zachęcam do komentowania
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
robaczywy
Wałkarz
Posty: 74
Lokalizacja: Białystok

Post autor: robaczywy »

Malowanie Fajne ale ta żółta skóra i różowe spodnie to przegięcie...wygladaja jak wielkie banany :wink:
No man can't fight these creatures?!

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

robaczywy pisze:Malowanie Fajne ale ta żółta skóra i różowe spodnie to przegięcie...wygladaja jak wielkie banany :wink:
To nie jest przegięcie. Ogry w stylu mongolskim nie wyglądają tragicznie. Uważam, że nie mają różowych spodni, tylko fioletowe i czerwone.



Super wyszły Tobie pomalowane armatki.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

O ogry from china :mrgreen: Bardzo fajne malowanie

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Ogry zajebiste :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ogry bardzo mi się podobają =D> . Niecodzienny kolor skóry - wyglądają, jak Żółta Twarz z "Sin City" :D . Nie podoba mi się jedna rzecz - sposób malowania srebrnych metalików. Baaardzo widać przejścia poszczególnych warstw. Przydałoby się to zgasić kilkoma warstwami washa ( badab black i devlan mud np.) i zrobić rozjaśnienia - choćby suchym pędzlem. Teraz warstwy rozjaśnień za bardzo są widoczne.

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

ciekawe efekty niewielkiej ilości warstw w stosunku do kontrastu. niestety na blachach średnio to wygląda. albo +2-3 warstwy albo washe.

no i Panie! usuwaj Pan nadlewki! to co się dzieje na armatach dźga prosto w oczy! [-X :wink:

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Broń powinna być zakrwawiona, chyba że tych nieszczęśników na podstawkach wyrzezał ktoś inny, a ogry trafiły na nich przypadkiem ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dziękuje za komentarze

Kolor skóry jak pisałem według życzenia
Pretor pisze:no i Panie! usuwaj Pan nadlewki! to co się dzieje na armatach dźga prosto w oczy! [-X :wink:
Nie pamiętam ale na armacie to chyba nie nadlewki są tylko szpary po łączeniach, a nie były zalepione.

Broń nie jest zakrwawiona bo goście oberwali z armat :mrgreen:

Kolejna praca
Śmieciarka – malowanie jeszcze w miarę ale sklejanie to masakra

Wersja z szarym Rhinoxem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wersja z brązowym Rhinoxem

Obrazek
Obrazek

Może zdjęcia nie wyraźne, ale niestety lepszych nie będzie
Zachęcam do komentowania
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wytęż wzrok i podaj 12 szczegółów, którymi różni się wersja z szarym rhinoxem od wersji z brązowym :mrgreen: .

Trochę oczojebne ta zieleń i żółć, ale ogólnie mi się podoba.

ODPOWIEDZ